Гороскоп сумісності Тельця з іншими знаками зодіаку

Телець — знак землі, стійкий домогосподар має гідні шанси провести все своє життя з іншими стійкими земними знаками зодіаку. Наприклад, Овен, Діва або інший Телець. Варто побоюватися союзів з іншими знаками стихії повітря і особливо знаків зодіаку Близнюки і Скорпіона — це важко, адже вони так ваблять Тельців.

Телець любить природу, де він відновлює свої сили і розслабляє почуття. Тельці люблять відчувати на власному досвіді, весь, що може запропонувати цей світ.

Коханий повинен наблизитися до Тельця, належним чином, щоб не злякати і виграти його розташування. Типовий Телець любить хорошу кулінарію, так що шлях до його серця точно починається десь на дні шлунка.

Хто найбільше підходить Тельцям:

Телець і Овен: цей союз як гаряче вино-пристрасна справа. Однак, рано чи пізно, природне власництво Тельця постарається обмежити свободу Овена, що загрожує серйозними рухами у відносинах в довгостроковому періоді.

Телець і Телець: вельми непогано в сексуальному плані, проте цей союз дещо обмежений в інших сферах життя. В кінцевому підсумку можна собі уявити картину з двох домосідів, що їдять перед телевізором і небажають куди або йти.

Телець і Близнюки: вельми неймовірна комбінація. Нестача ділової хватки у Близнюків і трепетної, як у Тельців, поваги до майна і стабільності буде робити цей союз досить хитким.

Телець і Рак: цей союз можна оцінити як гарне товариство або партнерство. Телець і Рак доповнюють потреби один одного, Телець пропонуєте Раку необхідну йому безпеку, і натомість отримує прихильність і лояльність на яку розраховує.

Телець і Лев: Це не просто малоймовірна зв’язок, швидше за все, цей союз заснований на обмані. Флегматичний, але не обділений матеріальними благами Телець може спокусити Лева лише своїм стійким фінансовим становищем, проте це не змінить природу великої кішки, яка любить гуляти сама по собі.

Телець і Діва: Можливі проблеми цього союзу, зазвичай виникають в спальні, проте у всіх інших областях, в яких стикаються Телець і Діва приречені на успіх. Один з найбільш міцних комбінацій, з далекосяжними перспективами.

Телець і Терези: Ви повинні бути готові на жертви і компроміси, в цьому союзі. Ваги занадто нерішучі для Тельця, який і так відчуває нестачу витонченості і спритності, яку Терези шукають в партнері.

Телець і Скорпіон: В цьому союзі обох приваблює несхожість партнерів, однак така повна протилежність поглядів можуть викликати труднощі в довгострокових відносинах. Завзятість і ревнощі Тельця ніяк не сумісні з мінливістю і авантюризмом Скорпіона.

Телець і Стрілець: Прекрасна комбінація, однак, краще коли подібний союз будується лише на дружніх стосунках. Стрілець вільно-налаштований – безвідповідальне дитя долі, що живе тільки сьогоднішнім днем не пара будує довгострокові плани Тельцю.

Телець, Козеріг: Не поганий союз, оскільки обидва представники цих зодіакальних знаків мають ті ж самі інтереси, гроші, майно, забезпечення стабільності і безпеки об’єднують їх.

Телець і Водолій: Неоднозначна комбінація, союз, в якому немає лідера, де гра йде на рівних – одночасно і погано і добре. Кожен в цьому союзі бажає нероздільно володіти своїм партнером, але скритність обох може привести до взаємних недовіри і як наслідок до сварок.

Телець і Риби: Ця комбінація може досить довго непогано співіснувати, проте на практиці надмірна чуттєвість Риб може відвернути навіть такого чуттєвого коханця Телець. В добавок, імпульсивність дій Риби може остаточно поставити хрест на цьому союзі.

З цього матеріалу ви дізнаєтесь з ким сумісний Телець дівчина чи чоловік в коханні та шлюбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *