Гороскоп сумісності Овна з іншими знаками зодіаку

У відносинах до інших знаків Овен часто привертає духовним рівновагою партнера, так само легко, як таємницею, захоплює оригінальністю, незвичністю поведінки і протилежністю життєвих орієнтирів.

Знак Овна — знак влади і вогню керований планетою Марс, який вказує на пристрасну природу всіх Баранів. Вогонь також пов’язаний з весняною порою, яка приносить нове життя після холодної зими, і цей вогонь є не зупиняється і невтолимим.

У Овнів сильні власницькі і лідерські нахили, багато в їх відносинах з протилежною статтю продиктовано цими особливостями їх характеру. Овни не люблять, коли їм вказують і нав’язують чуже, відмінну від їх власної, думку. І навпаки обожнюють коли їх партнер запитує у них поради, якимось чином це змушує Овнів відчувати себе важливими і корисними.

Хто найбільше підходить Овнам:

Овен і ОВЕН: вельми пристрасний, але і вельми проблемний, союз. Ніхто з партнерів в такій комбінації не стане поступатися свої позиції, так само як і ніхто не стане поступатися протилежній стороні.

Овен і ТЕЛЕЦЬ: Часом Телець може відчувати дуже великий тиск з боку Овна, тим не менш, якщо закохані підуть на деякі поступки зі свого боку цей союз може мати довгострокові перспективи.

Овен і БЛИЗНЮКИ: чудова комбінація. Збудження в єдиному пориві, сексуальне зіткнення двох стихій, яке фактично може тривати вічно. І Овен, і Близнюк настільки безпосередні і повні життя, що в подібному союзі у партнерів просто немає часу на сварки і з’ясування нікому непотрібних образ.

Овен і РАК: В цьому союзі слабкою ланкою буде Рак, він дуже чутливий і повільний для швидкої і гарячої індивідуальності Овна. Вислуховувати докори і отримувати негативний заряд від партнера – це дійсно справжня мука для Овна.

Овен і ЛЕВ: Одна з найбільш хвилюючих комбінацій. У цьому союзі обидва партнери поділяють однакові погляди і бажання, і якщо люблять то без залишку. Цей союз укладений на небесах.

Овен і ДІВА: Не найкраща комбінація для Овна, в таких напружених умовах не варто зачіпати гострі кути у взаєминах. Імпульсивність Овна – це щось більше, ніж здатна охопити своїм розумом практична і критична природа Діви.

Овен і ТЕРЕЗИ: вельми неоднозначний союз, що вимагає зусиль з обох сторін. Звичайно, протилежності притягуються, однак, Ваги занадто ліниві, щоб не відставати від попереднього Овна. Так забігаючи вперед, Овни можуть відчувати брак витонченості, необхідної для стримування легковажних поривів Терзів.

Овен і СКОРПІОН: Вами і управляє Марс, який робить цей союз гарячим, палким і важким. У такій комбінації багато чого буде залежати від партнерів, але в жодному разі не подається логіці Скорпіон буде постійно натикатися на волелюбну і енергійну натуру Овна.

Овен і СТРІЛЕЦЬ: Дуже заповзятливий союз, може бути корисним для обох сторін у разі тривалих відносин. І Овен, Стрілець і обожнюють пригоди і веселощі, обидва представника зодіакального кола в змозі не звертати уваги на помилки, які могли б звести більшість людей з розуму.

Овен і КОЗЕРІГ: Фінанси-найбільша шкода в цьому союзі, той гордіїв вузол, що навряд чи вдасться розрубати цій парі. Часом безтурботне ставлення до грошей з боку Овна може зводити скромного Козерога з розуму.

Овен і ВОДОЛІЙ: це не погана комбінація. Обидва представника зодіакального кола допитливі і мають позитивний погляд на життя в цілому, однак час від часу Овен можете знайти важким розуміти плани, побудовані Водолієм на роки вперед.

Овен і РИБИ: вельми непоганий союз в сексуальному плані, обіцяє бути і ніжним і пристрасним в міру, але Ваші характери настільки відмінні, що це дійсно може внести напругу у ваші відносини.

З цього матеріалу ви дізнаєтесь з ким сумісний Овен дівчина чи чоловік в коханні та шлюбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *