Гороскоп сумісності Близнюків з іншими знаками зодіаку

Близнюки мають певну тенденцію шукати свою повну протилежність, приблизно так само, як робить це Телець або Овен, і ця особливість може грати дуже важливу роль в їх житті.

Через подвійності своєї натури, Близнюки часто бувають непостійними, використовуючи свій гострий інтелект, чарівність і сексуальну привабливість в своїх інтересах. Близнюки можуть легко звабити будь-кого, однак довгострокові відносини не для них. Близнюки, ймовірно, не залишаться на довго в союзі, який захищає, обмежує або не стримує їх пориви.

Близнюки — єдиний подвійний знак зодіаку, в цьому полягає все його чарівність. Для самих володарів цього знака, подвійний аспект, часто, є джерелом і вигоди і внутрішнього конфлікту.

Хто найбільше підходить Близнюкам:

Близнюк і ОВЕН: один з кращих союзів. Обидва знаки мають високу енергетику, спрагу до пригод і спонтанності. Пристрасний, раптовий і чарівний, проте цей союз не може тривати вічно.

Близнюк і ТЕЛЕЦЬ: це не хороша комбінація для тельця. В цьому союзі Близнюкам не вистачає гостроти життя, Телець занадто постійний і приземлений знак зодіаку. Рано чи пізно Близнюк не витримає сумовитості і одноманітності Тельця і рушить далі до нових горизонтів.

Близнюк і БЛИЗНЮК: В цьому союзі Близнюки можуть провести кілька незабутніх моментів, але цьому союзу, зазвичай, не судилося триває довго, тим не менш варто відзначити, що в більш зрілому віці ймовірність тривалих відносин досить велика.

Близнюк і РАК: місячна дитина-Рак, занадто примхливий і чутливий для непостійності відносин Близнюків. Рак — домосід, Близнюк — непосида. Цей союз подібний до вогню і полум’я.

Близнюк і ЛЕВ: Це не погана комбінація. Ви як дві половинки доповнюєте один одного. Щедрий Лев здатний пробачити навіть дрібні інтрижки з боку Близнюка.

Близнюк і ДІВА: Це не найкраща комбінація на довгий період, практична Діва розглядає Близнюка як дезорганізованного і фривольного гульвісу, на якого не варто витрачати час, а з іншого боку, Близнюки думають, що Діва просто не знає, як добре провести час.

Близнюк і ТЕРЕЗИ: чарівний союз, однак, на жаль не тривалий. Терези знаходять важким жити в метушні і вічній драмі, на якій процвітає Близнюк. Ці відносини зазвичай короткі, гарячі і так солодкі.

Близнюк і СКОРПІОН: Ревниві нападки Скорпіона неможливі для Близнюка. Більше того, в подібному союзі, кокетливі мови і невелика невинна брехня Близнюків можуть довести Скорпіона до краю, настільки далеко, наскільки можливо. Вельми небезпечна комбінація.

Близнюк і СТРІЛЕЦЬ: Цей союз може спрацювати, однак, обоє закоханих мають непереборну пристрасть до пригод і мандрів, може вийти, що у вас не залишиться часу один на одного. Це два зодіакальних знака звикли плисти за течією і віддаватися на волю долі – відсутність капітана може стати просто небезпечним.

Близнюк і КОЗЕРІГ: Цей союз ніколи не буде до кінця чесним. Козеріг занадто честолюбний і організований. Ви маєте повністю різні пріоритети і в житті і в любові. Однак, Близнюк запросто здатний звабити Козерога, і пристати як корабель на час бурі в тиху гавань його обіймів.

Близнюк і ВОДОЛІЙ: чудова комбінація, союз створений на небесах. Це – не завжди тривалий союз, але це звичайно завжди варто перевірити на практиці.

Близнюк і РИБИ: Ненадійність зазвичай руйнує ці відносини. Цей союз може бути надзвичайно емоційним і стресовим. Палкий, руйнівний, все ж пристрасний і приводить до неймовірних занепокоєнь душі.

З цього матеріалу ви дізнаєтесь з ким сумісний Близнюк дівчина чи чоловік в коханні та шлюбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *