Гороскоп сумісності Діви з іншими знаками зодіаку

Діва — один з найбільш збалансованих в душевному плані знаків зодіаку. Діва має такі риси характеру як практичність, реальне бачення того, що відбувається, бажання мати власний притулок в якому вона зможе піклуватися про свого коханого.

Однак, незважаючи на всі благородні наміри, Діва у своїх любовних відносинах часто конфліктує з іншими представниками зодіакального кола.

Особливість характеру представників цього знака така, що як правило в особі свого коханого вони бачать насамперед партнера в довгострокових відносинах. Варто згадати, що багато хто не застосує скористатися такою схильністю дів.

В основному коло небезпечних для Діви зв’язків замикається на таких знаках як Лев або Близнюки, а особливо Терези, відносини з якими у Діви можуть привести до серйозних, але слава богу заповнюваних втрат.

Хто найбільше підходить Тельцям:

Діва і ОВЕН: Не найкраща комбінація для Овна, в таких напружених умовах не варто зачіпати гострі кути у взаєминах. Імпульсивність Овна – це щось більше, ніж здатна охопити своїм розумом практична і критична природа Діви.

Діва, ТЕЛЕЦЬ: Можливі проблеми цього союзу, зазвичай виникають в спальні, проте у всіх інших областях, в яких стикаються Телець і Діва приречені на успіх. Один з найбільш міцних комбінацій, з далекосяжними перспективами.

Діва і БЛИЗНЮК: Це не найкраща комбінація на довгий період, практична Діва розглядає Близнюка як дезорганізованного і фривольного гульвісу, на яку не варто витрачати час, а з іншого боку, Близнюки думають, що Діва просто знає, як добре провести час.

Діва і РАК: Ці двоє наче створені одне для одного, практична Діва і домосід Рак швидше за все не будуть відчувати всепоглинаючу любовну пристрасть, для них це неважливо. Набагато важливіше стійка стабільність їх відносин.

Діва, ЛЕВ: Як і будь-який союз з такою людиною як Лев ці відносини зажадають серйозних поступок з боку Діви. З іншого боку така комбінація вигідна всім, Лев подарує Діві впевненість і захищеність, а Діва допоможе Льву відчути, що він не самотній в цьому світі.

Діва і ДІВА: досить приємна і життєздатна комбінація двох люблячих сердець. Принадність такого союзу для обох стане їх не конфліктність, взаєморозуміння, яке має на увазі можливість того, що ці партнери здатні домовиться про що завгодно.

Діва і ТЕРЕЗИ: Пристрасть і ніжні любовні почуття стануть основоположними в такому союзі, ці двоє закоханих швидше думають один про одного, ніж про рутинні проблеми повсякденного життя, проте в цьому і полягає їх основна проблема. Швидше за все їх відносини не переживуть побуту, і найчастіше є недовговічними.

Діва і СКОРПІОН: неймовірно сексуальний і бурхливий пристрастями союз двох люблячих сердець. В принципі, ймовірність утворення такої комбінації дуже мала, але якщо комусь з партнерів вдалося спокусити іншого – пристрасті в цих відносинах не буде межі.

Діва і СТРІЛЕЦЬ: прекрасний союз, піднесена любов і ніжні почуття, проте стабільність життя, до якої так схильна Діва, піддасться справжній перевірці на міцність. У довгостроковому плані такі відносини можуть існувати лише за умови постійного контролю з боку Діви над усіма діями Стрільця.

Діва і КОЗЕРІГ: дуже хороший духовний зв’язок об’єднує ці самотні серця, проте це не найкраща сексуально орієнтована комбінація.

Діва і ВОДОЛІЙ: коли сходяться два інтелектуали, то відносини можуть закрутитися самим неймовірним чином. Проте, погляди Водолія можуть бути трохи занадто прогресивними для практичної Діви, так само як недостатня активність останньої в соціальній сфері може призвести до натягнутих відносин в цьому союзі.

Діва і РИБИ: в дівах рибу приваблює її повна полярна протилежність. Такий зв’язок принесе задоволення ваших сексуальних фантазій, але буде важка в звичайному житті. Крайня непрактичність риби буде відчувати на міцність душевну рівновагу приземленої Діви.

З цього матеріалу ви дізнаєтесь з ким сумісна Діва дівчина чи чоловік в коханні та шлюбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *