Гороскоп сумісності Терезів з іншими знаками зодіаку

Як і всі знаки стихії повітря, Терези знамениті своєю чарівністю і витонченим смаком до красивих речей. Такі люди легко пристосовуються до нових ситуацій, і більше того щоб уникнути буденності в своєму житті постійно шукають нові пригоди, без яких не мислять своє існування. Варто зазначити, що основними спонукальними мотивами в їх дослідженнях є пошук балансу сил визначають їх долю, не варто розраховувати на те, що можна утримати Терези на одному місці, просто потураючи їх примхам, необхідно постійно міняти обстановку – це стосується як зміни місць, так і змін у відносинах.

У Терезів є непогані шанси завести тривалі і плідні відносини з Дівами. Так само, Терези є одним з небагатьох знаків володарі якого здатні в тій чи іншій мірі мати нормальні відносини з таким непостійним знаком як Близнюки, звичайно в такому союзі завжди зберігається напружена обстановка, але в цілому їх життя може бути дуже щасливою.

Цілком незрозумілі відносини Терезів з такими знаками як Козеріг, Овен, Скорпіон і Тельцем. Романтичні стосунки з цими представниками зодіакального кола можуть перетворитися як в любов всього життя Терезів, так і закінчитися для них вельми плачевно.

Хто найбільше підходить Терезам:

Терези і ОВЕН: вельми неоднозначний союз, що вимагає зусиль з обох сторін. Звичайно, протилежності притягуються, однак, Ваги занадто ліниві, щоб не відставати від попереднього Овна. Так забігаючи вперед, Овни можуть відчувати брак витонченості, необхідної для стримування легковажних поривів Терезів.

Терези і ТЕЛЕЦЬ: ви повинні бути готові на жертви і компроміси, в цьому союзі. Ваги занадто нерішучі для тельця, який і так відчуває нестачу витонченості і спритності, яку терези шукають в партнері.

Ваги і БЛИЗНЮК: Чарівний союз, однак, на жаль не тривалий. Терези знаходять важким жити в метушні і вічній драмі, на якій процвітає Близнюк. Ці відносини зазвичай короткі, гарячі і так солодкі.

Ваги і РАК: постійні зміни в житті, не підходять Раку, до того ж вічна тяга Терезів до подорожей на близькі і далекі відстані може повністю вибити їх з колії. Однак для Терезам іноді важливо в якості балансу мати когось, хто буде їх зупиняти і оберігати від проблем, що з’явилися з-за надмірно розігравшоїся хоробрості.

Ваги і ЛЕВ: Ці два знаки зазвичай складають непогану команду, здатну досягти будь-яких поставлених перед ними цілей. Єдиною проблемою такого союзу можуть стати непомірні витрати до яких схильні обидва партнера.

Ваги і ДІВА: Пристрасть і ніжні любовні почуття стануть основоположними в такому союзі, ці двоє закоханих швидше думають один про одного, ніж про рутинні проблеми повсякденного життя, проте в цьому і полягає їх основна проблема. Швидше за все їх відносини не переживуть побуту, і найчастіше є недовговічними.

Терези і ТЕРЕЗИ: Любов як справжнє почуття звичайно можливо в цьому союзі, проте всі інші грані життя в такій комбінації будуть помножені надвоє. Подвійні зміни, подвійна нудьга і подвійні неприємності – такі перебільшення можуть бути надмірними для стійкого балансу Терезів.

Терезиі СКОРПІОН: Такий союзи має непогані шанси в довгостроковій перспективі, однак варто зауважити, що протягом усіх відносин Скорпіон не втомиться намагатися взяти чільну роль над Терезами і докучати їх давно усталеній внутрішнього балансу.

Терези і СТРІЛЕЦЬ: Відносини, яким сміливо можна пророкувати непогані перспективи, можливо, це не союз, створений на небесах, але цим двом буде дуже затишно в компанії один одного.

Терези і КОЗЕРІГ: Козеріг буде загіпнотизований складним внутрішнім світом терезів, все що не стосується повсякденного життя буде прекрасно в таких відносинах. Однак, говорити-не робити, Козерогу швидко набридає лінь і меланхолія Терезів.

Терези і ВОДОЛІЙ: дуже підходяща пара і подумки, і фізично. Пристрасть, забавні захоплення, безтурботний зв’язок. Єдине що може внести розбіжності в таку любов – це згубні звички не влаштовують партнера, при чому з обох сторін.

Терези і РИБИ: в цьому союзі зустрічаються два творчих початку, проте риби не досить складні для терезів. Найчастіше така комбінація працює лише на коротких дистанціях, все дуже просто – Терези не виносять емоційні примхи Риб.

З цього матеріалу ви дізнаєтесь з ким сумісні Терези дівчина чи чоловік в коханні та шлюбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *