Гороскоп сумісності Скорпіонів з іншими знаками зодіаку

Неоднозначні, спонтанні, вельми незбагненні і складні особистості – Скорпіони як відображення нашого життя недоступні і не піддаються контролю люди. Внутрішній світ Скорпіонів надзвичайно складний і так само складні їхні стосунки з їх коханими.

Для близького оточення Скорпіона найбільшою проблемою є їх непередбачуваність, якщо вдасться, ви можете прожити з такою людиною все своє життя, проте він все одно буде здатний піднести вам щось таке, чого ви від нього не очікували.

Скорпіони часто бувають вкрай ревниві, у своїх стосунках з коханими не терплять зрад, маючи схильність повністю домінувати в житті свого партнера, у зв’язку з чим практично повністю несумісний з деякими знаками зодіаку.

Скорпіони здатні створювати непогані союзи з представниками знаку Рак і Козерогами, в таких комбінаціях обидва партнери можуть принести безліч приємних моментів в життя один одного.

Хто найбільше підходить Скорпіонам:

Скорпіон і ОВЕН: Вами і управляє Марс, який робить цей союз гарячим, палким і важким. У такій комбінації багато чого буде залежати від партнерів, але в жодному разі не подається логіці Скорпіон буде постійно натикатися на волелюбну і енергійну натуру Овна.

Скорпіон і ТЕЛЕЦЬ: В цьому союзі обох приваблює несхожість партнерів, однак така повна протилежність поглядів можуть викликати труднощі в довгострокових відносинах. Завзятість і ревнощі Тельця ніяк не сумісні з мінливістю і авантюризмом Скорпіона.

Скорпіон і БЛИЗНЮКИ: Ревниві нападки Скорпіона неможливі для Близнюка. Більше того, в подібному союзі, кокетливі мови і невелика брехня Близнюків можуть довести Скорпіона до краю, настільки далеко, наскільки можливо. Вельми небезпечна комбінація.

Скорпіон і РАК: Союз цих двох знаків вельми неоднозначний, однак цих двох вічно тягне один до одного, так як вони знаходять свого партнера те, чого їм так не вистачало в житті. Незважаючи на всі важкі моменти, пережиті цією парою в їх любовних відносинах, довгостроковий союз такої комбінації цілком можливий.

Скорпіон і ЛЕВ: ці відносини зазвичай не тривають занадто довго, занадто палкі обійми Скорпіона і занадто напористий, в своїх бажаннях, Лев. Зате, неприборкана пристрасть, палкі обійми, душевні пристрасті-стануть прекрасною і незабутньою заміною можливості серйозних відносин.

Скорпіон і ДІВА: неймовірно сексуальний і бурхливий пристрастями союз двох люблячих сердець. В принципі, ймовірність утворення такої комбінації дуже мала, але якщо комусь з партнерів вдалося спокусити іншого – пристрасті в цих відносинах не буде межі.

Скорпіон і ТЕРЕЗИ: Такі союзи мають непогані шанси в довгостроковій перспективі, однак варто зауважити, що протягом усіх відносин Скорпіон не втомиться намагатися взяти чільну роль над ТЕрезами і докучати їх давно усталеній внутрішнього балансу.

Скорпіон і СКОРПІОН: Як на інтелектуальному, так і на фізичному рівні ці двоє як не можна більше сумісні і здатні домогтися для свого партнера виконання всіх його таємних бажань. Однак у повсякденному житті їх надмірна схожість може призвести до серйозних конфліктів у їхніх стосунках.

Скорпіон і СТРІЛЕЦЬ: Мабуть, не найкраща з комбінацій для обох знаків, навряд чи їх відносини здатні привести до чогось, що називається будинком або родиною. Звичайно, іноді протилежності притягуються, проте рідко переживають труднощі спільного життя.

Скорпіон і КОЗЕРІГ: в загальних рисах це непоганий союз. Обидва партнери прекрасно розуміють один одного, і можуть розділяти ті ж самі життєві цінності. Головне для Козерога впорається з неприборканою пристрастю свого партнера, можливо самому піти на поступки.

Скорпіон і ВОДОЛІЙ: Не найкраща коаліція в плані романтичних почуттів. Вільний у своїх переконаннях Водолій і його часто легковажна натура, рано чи пізно поставить Скорпіона перед вибором, взаємних підозр не уникнути, тут вже не до любові.

Скорпіон і РИБИ: Це дуже сексуальний союз. Риби ніби все своє життя мріють бути охоплені глибокою, ніжною і теплою прихильністю, яку може їм забезпечити тільки Скорпіон.

З цього матеріалу ви дізнаєтесь з ким сумісний Скорпіон дівчина чи чоловік в коханні та шлюбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *