Гороскоп сумісності Стрільця з іншими знаками зодіаку

Стрільці природні пестуни долі у всі часи привертали інших своєю пристрастю і неприборканою натурою. Такі люди ніколи не втрачають самовладання, з легкістю долають труднощі на своєму життєвому шляху, ніколи не втрачають надії і завжди прагнуть вперед до нових горизонтів.

Для Стрільця досить непоганим союзом стануть відносини з такими знаками як Козеріг або Скорпіон, незважаючи на всі труднощі взаємин з такими знаками такі пари має досить непогані шанси на тривалі романи. Стрільцям варто побоюватися знайомства з представниками такого знака як Близнюки, відносини такої пари може бути надзвичайно пристрасними однак вільність цих відносин проголошувана обома знаками зазвичай не призводить до стійкості сімейного союзу.

Хто найбільше підходить Стрільцям:

Стрілець і ОВЕН: Дуже заповзятливий союз, може бути корисним для обох сторін у разі тривалих відносин. І Овен, Стрілець і обожнюють пригоди і веселощі, обидва представника зодіакального кола в змозі не звертати уваги на помилки, які могли б звести більшість людей з розуму.

Стрілець і ТЕЛЕЦЬ: Прекрасна комбінація, однак, краще коли подібний союз будується лише на дружніх стосунках. Стрілець вільно-налаштований – безвідповідальне дитя долі, що живе тільки сьогоднішнім днем, не пара будуючому довгострокові плани Тельцю.

Стрілець і БЛИЗНЮКИ: Цей союз може спрацювати, однак, обоє закоханих мають непереборну пристрасть до пригод і мандрів, може вийти, що у вас не залишиться часу один на одного. Це два зодіакальних знака звикли плисти за течією і віддаватися на волю долі – відсутність капітана може стати просто небезпечним.

Стрілець і РАК: Швидше за все, в своїх снах, Рак уявляв собі свого ідеального партнера, і вже точно він не представляв у цій ролі Стрільця здатного поставити на кон все, нерозважливо покладаючись на долю. Однак у житті буває дивне почуття гумору, іноді і у такої парочки можливе майбутнє в нашому світі.

Стрілець і ЛЕВ: ці двоє дуже схожі один на одного в багатьох відношеннях, їх буде об’єднувати одні й ті ж пристрасті, пориви і бажання. Однак, на відміну від інших знаків Стрілець цілком не проти віддати керівну роль в цьому союзі Леву, що власне і є основною причиною довгостроковості і успіху цих відносин.

Стрілець і ДІВА: прекрасний союз, піднесена любов і ніжні почуття, проте стабільність життя, до якої так схильна Діва, піддасться справжній перевірці на міцність. У довгостроковому плані такі відносини можуть існувати лише за умови постійного контролю з боку Діви над усіма діями Стрільця.

Стрілець і ТЕРЕЗИ: Відносини, яким сміливо можна пророкувати непогані перспективи, можливо, це не союз, створений на небесах, але цим двом буде дуже затишно в компанії один одного.

Стрілець і СКОРПІОН: Мабуть, не найкраща з комбінацій для обох знаків, навряд чи їх відносини здатні привести до чогось, що називається будинком або родиною. Звичайно, іноді протилежності притягуються, проте рідко переживають труднощі спільного життя.

Стрілець і СТРІЛЕЦЬ: така пара стане вельми непередбачуваним союзом, пристрасними коханцями, що не соромляться своїх палких почуттів. Однак постійне бажання і тяга до змін у обох партнерів може не залишити шансів на продовження таких відносин.

Стрілець і КОЗЕРІГ: заповзятливий слуга удачі Стрілець вважатиме нудною обережну натуру Козерога. Такий любовний союз приречений вічно балансувати на межі любові.

Стрілець і ВОДОЛІЙ: Активна і яскрава пара, чудовий союз. Водолій і Стрілець як два кораблі будуть борознити простори океану життя протистоячи всім негараздам разом, врешті-решт вони самі будують свою долю.

Стрілець і РИБИ: Це не кращий варіант, оскільки ухильна природа Стрільця може пошкодити ніжне серце Риби. До того ж, щоденна мелодрама що розігрується на кухні, швидше за все, відженуть Стрільця.

З цього матеріалу ви дізнаєтесь з ким сумісний Стрілець дівчина чи чоловік в коханні та шлюбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *