Гороскоп сумісності Козерогів з іншими знаками зодіаку

Особисте життя Козерога як земля в очікуванні приходу весни, їй все ще потрібно зламати кайдани льоду, що скували її довгою зимою. З часом типовий Козеріг розуміє, що не може жити більше ніж одним життям, з усвідомленням цієї дилеми приходить розуміння необхідності робити вибір на доленосних поворотах життя.

Дивно, але Козеріг може все життя щасливо прожити з Козерогом, навіть при тому, що вони не завжди привертають один одного. Більш того, Козероги має якусь тенденцію йти вперекор всім мислимим законам і пов’язувати свою долю з не дуже підходящим для них представниками зодіаку, такими як Близнюки і Скорпіон.

Для створення міцних зв’язків у Козерога є непогані шанси з Дівою і з Тельцем, правда на рахунок останнього є умова, з Тельцем Козерогові доведеться впоратися зробивши деякі поступки зі свого боку.

Хто найбільше підходить Козерогам:

Козеріг і ОВЕН: Обидва занадто незалежні, щоб прожити щасливо протягом тривалого відрізка часу. Хоча є взаємна привабливість і взаємна повага, рано чи пізно, аргументи зроблять цей союз неможливим.

Козеріг і ТЕЛЕЦЬ: Сексуально адекватний і звичайно тривалий союз, правда, заснований на спільній любові до грошей і добробуту. Ця пара, хоча і не позбавлена ніжних почуттів один до одного, була створена не на небесах, а за допомогою планомірного співробітництва двох партнерів.

Козеріг і БЛИЗНЮК: неоднозначна комбінація, швидше за все не матиме продовження в майбутньому. Грайливий, любить забаву і по справжньому тільки себе Близнюк не буде виробляти на Козерога гідного враження. Як правило, Близнюки безвідповідальні і не варті уваги Козерога.

Козеріг і РАК: полярні протилежності, які разом можуть вельми досягти успіху. Як дві половинки, Рак і Козеріг доповнять свого партнера, згладжуючи недоліки.

Козеріг і ЛЕВ: Як правило, екстравагантний Лев вселяє огиду Козерогам. Козеріг ненавидить марнотратних, яскравих людей. Хоча сексуально ця парочка сумісна, такий союз працює лише на одну ніч.

Козеріг і ДІВА: дуже хороша духовний зв’язок об’єднує ці самотні серця, проте це не найкраща сексуально орієнтована комбінація.

Козеріг і ТЕРЕЗИ: Козеріг буде загіпнотизований складним внутрішнім світом Терезів, все що не стосується повсякденного життя буде прекрасно в таких відносинах. Однак, говорити-не робити, Козерогу швидко набридає лінь і меланхолія Терезів.

Козеріг і СКОРПІОН: в загальних рисах це непоганий союз. Обидва партнери прекрасно розуміють один одного, і можуть розділяти ті ж самі життєві цінності. Головне для Козерога впоратися з неприборканою пристрастю свого партнера, можливо самому піти на поступки.

Козеріг і СТРІЛЕЦЬ: заповзятливий слуга удачі Стрілець вважатиме нудною обережну натуру Козерога. Такий любовний союз приречений вічно балансувати на межі любові.

Козеріг і КОЗЕРІГ: Союз хороший своєю постійністю, проте відсутність пристрасних відносин у справах любовних не призводить до хороших результатів, це глухий кут на шлюбному ложі. Козероги є дуже обережними, скромними і переконані у своїй правоті, щоб ділитись проблемами з партнером.

Козеріг і ВОДОЛІЙ: Козерогу завжди нехватало новизни в його житті, і союз з Водолієм може вдихнути любов в їхні серця. Однак рано чи пізно розум візьме гору, і безтурботна природа Водолія змусить Козерога ухилятися від подібних відносин.

Козеріг і РИБИ: Хороший і сприятливий в усіх відношеннях союз. Завзяття Риб сподобатися, приверне і буде тримати Козерога. Цей союз зіткнеться з проблемами, тільки якщо Козеріг знехтує потребою риб в увазі.

З цього матеріалу ви дізнаєтесь з ким сумісний Козеріг дівчина чи чоловік в коханні та шлюбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *