Сумісність Водолія з іншими знаками зодіаку

Як всі зодіакальні знаки стихії повітря Водолії чудово пристосовуються до реальних подій, більш того Водолію потрібні зміни, рух, новизна відчуттів – то що робить їх такими привабливо життєрадісними людьми. Однак цей факт дозволяє звинуватити їх в нестриманості і непостійності, що ж, світ такий який він є.

Найгірше виходить у Водолія ладити із земними знаками зодіаку, такими як Телець, Діва і Козеріг. Водолій має набагато більше спільного з водними знаками Зодіаку типу Скорпіона і Раку. Правда тут варто відзначити ризик серйозних і напружених відносин, особливо з Раком. Водолії можуть мати деякі інтенсивні відносини з Близнюками, але вони будуть дуже важкими в плані підтримки на тривалій основі.

Хто найбільше підходить Водоліям:

Водолій і ОВЕН: Чудова комбінація. Обидва партнера поділяють пристрасть до розваг, це воістину зухвалий союз, поки хто-небудь з партнерів не спробує домінувати або регулювати дії іншого.

Водолій і ТЕЛЕЦЬ: в такому союзі, впертий Телець матиме труднощі в розумінні непередбачуваної натури Водолія. Якщо їм дорогі такі взаємини-компроміси необхідні з боку обох партнерів.

Водолій і БЛИЗНЮК: чудова, розбурхуюча кров комбінація, де різноманітність особливостей характерів лише стимулюють відносини всередині Союзу. Водолій і Близнюк звичайно не завжди будуть ладити, але такий цікавий зв’язок того варто.

Водолій і РАК: Водолій надто непослідовний для раку, що часто вище розуміння останнього. Не імовірне зіткнення двох світів – дуже небезпечне для Раку, і надмірно заповнене зобов’язаннями для Водолія.

Водолій і ЛЕВ: полярні протилежності, величезна кількість любові і ніжних страждань в цьому союзі забезпечені. Однак, Лев по природі лідер у якого не завжди вистачає часу на романтику, тоді як Водолій зі свого боку, зацікавлений інтелектуальним аспектом відносин, якого часто буде бракувати в цій комбінації.

Водолій і ДІВА: коли сходяться два інтелектуали, то відносини можуть закрутитися самим неймовірним чином. Проте, погляди Водолія можуть бути трохи занадто прогресивними для практичної Діви, так само як недостатня активність останньої в соціальній сфері може призвести до натягнутих відносин в цьому союзі.

Водолій і ТЕРЕЗИ: дуже підходяща пара і подумки, і фізично. Пристрасть, забавні захоплення, безтурботний зв’язок. Єдине що може внести розбіжності в таку любов – це згубні звички не влаштовують партнера, при чому з обох сторін.

Водолій і СКОРПІОН: Не найкраща коаліція в плані романтичних почуттів. Вільний у своїх переконаннях Водолій і його часто легковажна натура, рано чи пізно поставить Скорпіона перед вибором, взаємних підозр не уникнути, тут вже не до любові.

Водолій і СТРІЛЕЦЬ: Активна і яскрава пара, чудовий союз. Водолій і Стрілець як два кораблі будуть борознити простори океану життя протистоячи всім негараздам разом, врешті-решт вони самі будують свою долю.

Водолій і КОЗЕРІГ: Як відомо, протилежності притягуються, в такій парі Водолія притягує честолюбні плани Козерога і те як він сміливо йде по життю, однак тупиком такого союзу стане саме різне розуміння цілей і завдань які з двох партнерів розуміють зовсім по різному.

Водолій і ВОДОЛІЙ: мабуть це буде один з найбільш винахідливих союзів, особливо ефективний на коротких дистанціях. Але випробування часом такі відносини не витримують, недоліки в сексуальній сфері швидко позначаються на погане ставлення партнерів один до одного.

Водолій і РИБИ: Досить ризикована комбінація. Емоційний шантаж Риб може безоплатно подарувати Водолію нервовий зрив або інше нервове захворювання, повне нерозуміння прагнень свого партнера рано чи пізно залишать такий союз біля розбитого корита.

З цього матеріалу ви дізнаєтесь з ким сумісний Водолій дівчина чи чоловік в коханні та шлюбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *