Сумісність Риб з іншими знаками зодіаку

Типові представники знака Риб володіють величезним внутрішнім світом, сильною креативним уявою, чуйною інтуїцією, а іноді і надприродними здібностями, які сильно впливає на ваше щоденне життя. Риби дуже глибоко відчувають, що відбувається і оточуючих їх людей, їх чутливість змушує Риб помітити те, що могли б пропустити інші.

Риби мають тенденцію шукати більш динамічні знаки, типу Овна, Тельця, Скорпіона або Козерогів, хоча подібні союзи можуть час від часу шкодити ніжною і емоційній природі Риб.

Риби — один з рідкісних знаків зодіаку, хто в змозі з доброї волі витримувати в своєму оточенні представників зодіаку стихії повітря, таких як Водолій, Терези і насамперед Близнюків. Незважаючи на їх неуживчивість і неоднозначність характерів цих знаків, Риби багато можуть почерпнути з подібних союзів.

Хто найбільше підходить Рибам:

Риби і ОВЕН: Риби дуже чутливі для агресивно налаштованого Овна, рано чи пізно вони будуть залишені позаду, щоб тихо тонути у своїх печалях. Невдала комбінація.

Риби і ТЕЛЕЦЬ: Це не поганий союз, однак, практичний Телець буде часто засмучуватися через непрактичну природу Риб. З іншого боку Риби, можуть виявити, що Телець є дуже впертим.

Риби і БЛИЗНЮК: Майже завжди емоційний шантаж з боку Риби буде тримати непокірного Близнюка, однак подібна комбінація майже завжди обіцяє багато сліз. Дуже пристрасний, але руйнівний союз для обох сторін.

Риби і РАК: В такому союзі, Ви належите один одному. Подвійна ніжність і глибинні почуття, доступні тільки Рибі і Раку роблять цей зв’язок надзвичайно яскравим, але швидкоплинним. Справжнє змагання в розрахунку на тривалий період, для партнерів дуже важко витримати таку бурю емоцій.

Риби і ЛЕВ: риби приречені в цьому союзі. Лев є занадто незалежним, а Риби дуже чутливі. Шкідливі, утопічні відносини з невеликою кількістю радощів.

Риби і ДІВА: в дівах рибу приваблює її повна полярна протилежність. Такий зв’язок принесе задоволення ваших сексуальних фантазій, але буде важкий в звичайному житті. Крайня непрактичність риби буде відчувати на міцність душевну рівновагу приземленої Діви.

Риби і ТЕРЕЗИ: в цьому союзі зустрічаються два творчих початки, проте риби не досить складні для терезів. Найчастіше така комбінація працює лише на коротких дистанціях, все дуже просто – Терези не виносять емоційні примхи Риб.

Риби і СКОРПІОН: це дуже сексуальний союз. Риби ніби все своє життя мріють бути охоплені глибокою, ніжною і теплою прихильністю, яку може їм забезпечити тільки Скорпіон.

Риби і СТРІЛЕЦЬ: це не найкращий варіант, оскільки ухильна природа Стрільця може пошкодити ніжне серце риби. До того ж, щоденна мелодрама розігрується на кухні, швидше за все, відженуть Стрільця.

Риби і КОЗЕРІГ: Взагалі, це не погана компанія для Риби, однак, що з цього вийде судити вам доведеться розраховувати на постійні відлучки вашого партнера, так і на допомогу в скрутну хвилину так само розраховувати не доводиться. В добавок, і Риби, і Козеріг вкрай недбало ставляться до грошей, так що в любому випадку як мінімум банкрутство тут забезпечено.

Риби і ВОДОЛІЙ: не кращий союз. Водолій занадто прохолодний і відсторонений для чуттєвої натури риби. Рано чи пізно, сльози і істерики риби втомлять Водолія.

Риби і РИБИ: воістину емоційний зв’язок. На підсвідомому рівні, ніхто не може так точно зрозуміти Рибу як інша Риба, на жаль, наше життя складається не тільки з млосних бесід під місяцем. Реалії життя – основні труднощі цього союзу.

З цього матеріалу ви дізнаєтесь з ким сумісні Риби дівчина чи чоловік в коханні та шлюбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *