Гороскоп сумісності Рак та інші знаки Зодіаку

Досить складно знаходити спільну мову з людиною, з якою у тебе різна система цінностей. Але ще складніше це робити, якщо така людина ще й підвищеною емоційністю відрізняється.

І до конфлікту, звичайно, справа не дійде, але декому таке спілкування буде вкрай неприємним. Як ви зрозуміли, мова йде про Раки. Талановитих, добрих і чутливих осіб, які вкрай гостро реагують на все, що не вписується в їхні стандарти. І ми зараз розповімо вам, як вони взаємодіють з іншими знаками Зодіаку.

Хто найбільше підходить Ракам:

Овен і Рак

Відносини, в якому обидва партнери постійно будуть відчувати стрес. На жаль, їх темпи життя не збігаються цілком, тому спроба хоч якось налагодити зв’язок може коштувати їм душевного спокою на довгі місяці.

Телець і Рак

Чудова пара. Обидва дуже цінують сім’ю, стабільність і спокій. Обидва знають толк в романтиці і любові. Хіба що Телець може здаватися Раку дещо приземленим, але це справі вже не заважає.

Близнюки і Рак

Близнюки не можуть дати Раку головного – відчуття надійності. На жаль, мінливий характер до цього ну ніяк не має. Так що довго такий союз не протримається, навіть незважаючи на те, що їм, в цілому, приємно спілкуватися один з одним.

Рак і Рак

Так, вони чудово розуміють один одного, але такі відносини іноді нагадують шлюбні ігри двох слонів в посудній лавці. Дуже делікатних, але все ж слонів. А це неймовірно вимотує з психічної точки зору.

Лев і Рак

Раки вважають за краще бути не першими, а єдиними. А у левів з цим деякі складнощі – їм завжди потрібен якийсь “гарем шанувальників”. У зв’язку з цим можуть виникати приводи для ревнощів і конфліктів. Але в цілому, ситуація дуже сприятлива.

Діва і Рак

Обидва цих знака намагаються уникати конфліктних ситуацій, ось тільки поведінка Раку дуже часто буде приводом для критики з боку Дів, а Раків буде злити нерозуміння тими деяких етичних моментів. Але в цілому, ситуація швидше сприяє нормальній взаємодії.

Терези і Рак

Відносини досить гармонійні, а спори найчастіше виникають виключно на тему того, чи залишитися сьогодні вдома або піти гуляти з друзями. Але навіть тут можна спільну мову і компроміс знайти. Це, мабуть, те саме поєднання, де шукати компроміси найпростіше.

Скорпіон і Рак

Відмінна пара. Кожен отримує від відносин те, що йому потрібно. Рак – розуміє партнера, який завжди знайде способи згладити гострі кути, а у Скорпіона – буде абсолютно надійний тил, який підтримає його в абсолютно будь-яких, навіть самих ризикованих, заходах.

Стрілець і Рак

Вони просто рухаються в абсолютно різних напрямках. Та й Стрільцю просто не потрібна вся ця «глибина відносин», про що він відразу і заявляє. Так що такий союз довго не протримається, як би хтось не намагався.

Козеріг і Рак

Якщо вони зуміють примиритися з особливостями один одного, то пара вийде досить міцною. На жаль, на перший погляд, ні вірність Раку, ні надійність Козерога не особливо проявляються, але загальні проблеми можуть їх реально згуртувати.

Водолій і Рак

З одного боку, вони прекрасно розуміють потреби і думки один одного. З іншого, нічого не роблять для того, щоб цим потребам відповідати. Та й зайва емоційність раків Водолію все ж шкодить.

Риби і Рак

Вони чудово один одного розуміють, але варто дійти до реальних проблем, як починаються складності. Занадто багато драми, занадто багато стресу, занадто мало конкретної взаємодопомоги. І якщо так і піде далі, парі простіше розлучитися.

Ми також вважаємо, що вам було б цікаво дізнатися, хто може стати для різних знаків Зодіаку їх ідеальною парою. Просто щоб знати, на кого треба звернути найбільшу увагу. З цього матеріалу ви дізнаєтесь з ким сумісні Раки дівчина чи чоловік в коханні та шлюбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *