Сумісність Лева з іншими знаками зодіаку

Лев — люди, що народилися 23 липня – 22 серпня. Їх стихія: вогонь. Планета-управитель: Сонце. Своїм риком в джунглях лев сповіщає звірів про присутність монарха. І вони, сповнені поваги або страху, поступаються льву дорогу.

Як поводиться Лев в любовних відносинах

Народжені під знаком Лева, як правило, відрізняються егоцентризмом. Його планета – Сонце, і знак Лева займає центральне місце в нашій Сонячній системі. Всі інші як би купаються в променях слави левів. Схоже, що Леви і самі переконані в цьому.

У своїх відносинах з партнерами Лев-чільна персона. Леву подобається, коли його вважають пристрасною натурою.

Намагайтеся не зачіпати його «я». Якщо ж ви зробите це, то викличете вибух його обурення. Зачепити його «я» неважко. Коли Леви вважають, що відбулися в обраній ними кар’єрі або досягли гідного рівня суспільного становища, життя з ними як з партнерами або коханими стає легше.

Аналізуючи сумісність Лева з іншими знаками пам’ятайте, що Леви не люблять виявляти свою вразливість. Вони швидше будуть заліковувати свої рани в самоті. Надійна ознака, що вони довіряють вам – визнання ними своїх слабкостей. Такі визнання лише надають ще більшу силу Левам, навіть якщо від цього вони можуть відчути себе беззахисними. Коли Лев почне скаржитися на свої рани, то знайте, що скарги будуть без кінця повторюватися.

Лев привабливий для впевнених у собі людей, які люблять весело проводити час. Неодмінні властивості Лева – сила волі і все долаючий, безмежно творчий дух!

Як підкорити Лева і досягти сумсності

Людина, народжена під знаком Лева і володіє левиним серцем, відразу ж привертає до себе увагу, де б він не з’явився, зовсім як кінозірка. Чи варто дивуватися, що іноді знак Лева називають актором? Світ – це сцена для людини, народженої під знаком Лева.

Навіть боязкий і сором’язливий чоловік, народжений під знаком Лева, схоже, вірить в дане йому понад право бути на виду, в центрі уваги (так, бувають боязкі і сором’язливі Леви, я зустрічав таких іноді!).

У традиційній астрології ключова фраза, що характеризує Лева: “я хочу”. Їх сила волі змушує рахуватися з ними. Леви – господарі життя! Недолік палкого Лева – надмірна владність, прагнення бути головним. Ще один недолік-невтолима спрага уваги до власної персони. Коли Лев перемагає свої недоліки, люди високо цінують його.

Леви прагнуть будь-що-будь до самовираження. Їх творчий потенціал досить високий. Народжені під цим знаком темпераментні люди, вони не завжди цілком усвідомлюють, до чого прагнуть, але досягають мети, причому дії їх здебільшого відрізняються повною визначеністю.

Навіть незважаючи на те, що люди, народжені під цим знаком, нерідко бувають дуже вперті, вони часом виявляють дивовижну гнучкість і пристосованість до обставин. Приємними для оточуючих їх робить пристрасна життєлюбність. Народженим під цим знаком більше ніж кому б то не було властиво прагненуть надавати заступництво.

Аналізуючи сумісність Лева з іншими знаками пам’ятайте, що Лев готовий на все, щоб зробити заступництво бажаним для інших. Пропонувати свій талант або допомагати іншим підвищувати попит на їх талант – такий мотив Лева, його особливість.

Драматичне мистецтво, лицедійство, гумор, вміння бути вишукано ввічливим і доглядати – все це входить в репертуар Лева. Оцініть межі особистості Лева, і він буде любити вас.

Кращий спосіб сперечатися з Левами-створювати у них ілюзію, що вони беруть гору в суперечці. Потім ви можете знову наполягати на своєму і будете приємно здивовані великодушністю Львів. Лев – доброзичливий лідер.

Сумісність Лева з іншими знаками

Лев і Лев

Це пара, повна чарівності, індивідуальності, з дивовижною здатністю до прийому гостей, але тут питання в тому, хто погодиться поступиться сяючим світлом прожекторів. Кожен з них повинен розуміти потребу партнера справляти враження на оточуючих. Любителі повеселитися, Леви утворюють любовну команду, зігріту їх загальним правителем-сонцем. Вони люблять пожартувати, наділені творчими здібностями, а до свого будинку ставляться як до палацу – місця, де можна приймати друзів по-царськи. Ідеальне поєднання «цар і цариця». Лев – знак лідерства і драматизму. Природно, що тут неминуча деяка боротьба за владу, але натомість буде так багато любовного затишку…

Лев і Діва

Це не зовсім той союз, що складений на небесах, але деякі аж ніяк не погані шанси все ж є. Практична пристосовність і увага до дрібних деталей Діви-поки це служить хорошим видимим результатами-будуть залучати Лева. Орієнтований на успіх Лев-царствений і виконаний гордості – може здаватися дуже привабливим для Діви, що вичікує кращий варіант. Діва може стати справжнім викликом для Лева, що живе за принципом «їж-пий і будь веселим», але в кінцевому підсумку буде командувати саме Лев, ну а Діва, після своєчасних і розумних критичних зауважень, буде коритися.

Лев і Терези

Союз практично ідеальний, правда, якщо Лев зможе стримати свій командний тон. Може виникнути проблема, якщо Лев не буде налаштований на співпрацю. Терези зроблять для співпраці все, але не потерплять, щоб хтось ними командував. Обидва знака – романтичні, потенційно творчі особистості. Обидва отримують задоволення від розкоші, тому буде найкраще, якщо обидва зроблять все від них залежне, щоб забезпечити хороше життя.

Лев і Скорпіон

Ця пара може стати хорошим сюжетом для роману з чуттєвими сценами, бурями ревнощів, взаємними звинуваченнями, силовими іграми та періодичними перепочинками тільки на час лютих беззбройних постільних боїв. Ціна таких відносин може виявитися занадто високою для обох знаків цієї пари.

Лев і Стрілець

Це поєднання може бути гарним для короткочасного збудливої любовної пригоди, але якщо відносини затягнуться, то цю парочку може занести в неспокійні води. Спочатку Лев буде віддавати накази, а Стрілець – вести вільний спосіб життя, аби реалізувати свою незалежність. Далі Стрілець може почати уражати велике его Лева, якщо накази останнього почнуть ставати надто нав’язливими. Але ці знаки завжди зможуть встановити перемир’я в ліжку, де для цієї пари і починається справжня дія.

Лев і Козеріг

Можливі хороші ділові відносини, але що стосується любові і романтики, то у цього дуету може скластися дещо дивна ситуація. Їх енергетика занадто різна, і кожен прагне до свого ідеалу життєвих задоволень. Я голосую проти цієї комбінації, якщо для обох знаків не складено і не вивчені докладні астрологічні карти.

Лев і Водолій

Досвідчені астрологи рекомендують поєднання цих двох знаків, бути може, тому, що крім романтичного потягу у них є чому навчити один одного. Я маю на увазі їх методи досягнення цілей в житті і відповідно-досягнення щастя. Якщо жоден з них не захоче переймати досвід, відносини можуть розвинутися в щось, що нагадує танковий бій. Це може бути творча і вражаюча пара, безумовно бажає один одного, але Левові в даному розкладі доведеться знизити тон своїх наказів. Водолії можуть бути дуже приємними в спілкуванні, поки не відчують, що їм щось нав’язують або чинять тиск.

Лев і Риби

Ця парна комбінація може виявитися досить дивною. У них є спільний інтерес до художніх аспектів життя, але від обох сторін потрібно неабияке почуття гумору, щоб продовжити відносини. При відсутності делікатності (особливо з боку Лева) стимулююче, збудливу любовну пригоду легко може перетворитися на щось, що нагадує стрілянину по рибі в бочці.

З цього матеріалу ви дізнаєтесь з ким сумісні Леви дівчина чи чоловік в коханні та шлюбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *