До чого сниться аборт?

Даний символ досить негативний уві сні. Вам слід бути обережними у відносинах, вчинках і діях. Швидше за все, це сигнал про те, що вас чекає серйозне випробування.

Коли жінці сниться, що вона погодилася робити аборт, значить вона повинна бути обережніше, щоб не зробити того, що тягне за собою такі наслідки і страждання. Якщо подібна операція сниться доктору, то сон нагадує йому про важливість його професії, його обов’язку перед своїм вибором, який він повинен проповідувати і виконувати.

Сон, в якому ви зробили аборт, означає що в реальності ви не хочете, або не можете прийняти ситуацію, що склалася. До того ж, вам доводиться підкоряться обставинам, що склалися, хочеться вам того чи ні.
Якщо молодій жінці сниться, що вона виявляє бажання зробити аборт, але потім з якоїсь причини відмовляється, значить, в реальному світі цій дівчині не дають спокою роздуми про заміжжя, але остаточний вибір вона зробити не може.

За сонником Фрейда: Робити аборт уві сні, значить розірвати відносини від яких ви втомилися. Якщо ви робите аборт, то ви станете автором розставання. Якщо аборт роблять вам, то швидше за все залишать вас.

За сонником Цвєткова: Побачити в сні аборт – значить отримати в житті попередження про небезпеку, яка загрожує вам або вашим близьким. Якщо ви не послухали порад і все ж зробили уві сні аборт, значить в житті вас чекають серйозні неприємності.

За сонником Хассе: Якщо вам приснився аборт, означає що в житті у вас накопичилося безліч справ, які потрібно терміново вирішити, інакше накопичений вантаж потопить всі ваші плани на майбутнє.

За езотеричного сонником: Це сон попередження від необдуманих вчинків, які стануть руйнівними для вашого життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *