гороскоп козеріг

Гороскоп Козеріг на 2022 рік для жінок і чоловіків: любов, сім’я, здоров’я, гроші і кар’єра в рік Водяного Тигра

Прийдешній рік стане для Козерогів роком контрастів і різких перепадів, зірки приготували для вас два різних сценарії, а ось який з них буде втілений в життя — невідомо. Весь рік будуть відбуватися речі, абсолютно незв’язані з вашими вчинками або прийнятими рішеннями. Отже, тема нашої статті повний і найточніший гороскоп на 2022 рік Козеріг, жінка і чоловік в рік Чорного водяного Тигра за роком і датою народження. Незважаючи на всю невизначеність, зірки подбали про те, щоб у вас був час і можливість реалізувати себе. Тому не варто повністю сподіватися на долю. Якщо докладете достатньо зусиль, то події неодмінно підуть за вашим сценарієм.

Важлива порада Козерогам. Поки в житті буде відбуватися повний розгардіяш, відносини, навпаки, заграють новими фарбами. Причиною тому цілком закономірне зміщення вектора інтересів в область професійного зростання і саморозвитку. Як відомо, як тільки людина перестає зациклюватися на своїй самоті і працює над собою, в житті відразу починають з’являтися цікаві люди. Що поганого в тому, що хтось із них зацікавить вас трохи більше, ніж просто хороший співрозмовник?

Що чекає Козерогів в 2022 році Водяного Тигра

Якщо говорити в загальному, водяний Тигр не стане миритися з вашим потуранням ставленням до життя і, якщо самі не почнете ворушитися, змусить вас активізуватися. Все, що залишається у вашій владі – це контролювати швидкість і динаміку подій, що відбуваються. Але від долі далеко втекти не вдасться.

 1. Довіртеся долі. Ця порада зовсім не означає, що слід скласти лапки на животі і змиритися з розвитком подій. Зрештою, тільки вашими силами можна запобігти катастрофічному розвитку подій і домогтися найкращої для себе розв’язки. Однак варто сприймати події, що відбуваються з вами, не як покарання, а як спосіб досягнення цілей.
 2. Прислухайтеся до підказок. Доля ніколи не залишить вас без маленьких підказок, які допомагають справлятися з непростими моментами в житті. Часом їх можна почути у випадковій фразі перехожого або рекламі в супермаркеті. Часом вони з’являються у вигляді друга, готового втішити або порадіти вашим успіхам. А іноді це конкурент, своїм прикладом показує, як робити не слід.
 3. Уникайте конфліктів. Намагайтеся в 2022 році частіше слухати і менше говорити. Це не означає, що потрібно мовчки погоджуватися з усім, що говорять в вашу сторону. Спробуйте почути істинний сенс слів людини, і часом найнеприємніша на вигляд фраза придбає зовсім інший підтекст. Якщо вас критикують, значить, є чому позаздрити.
 4. Крихітний крок – це початок довгого шляху. Пам’ятайте, що нічого в житті не зміниться, якщо ви залишитеся на звичному місці. Починайте зміни з себе, і способу свого життя. Та просто візьміть за правило робити зарядку вранці і незабаром помітите позитивні зміни в зовнішньому вигляді, настрої і рівні працездатності.
 5. Відпочинок і відновлення сил. Намагайтеся в 2022 році користуватися кожною хвилинкою, щоб перепочити і розвантажити голову. Турбот буде чимало, а часу на відпочинок – категорично недостатньо. Тому, якщо не хочете перегоріти ще в першій чверті року, шукайте шляхи для розслаблення. Комусь цілком може допомогти медитація і заняття йогою. Комусь же до душі біг або єдиноборства.

Гороскоп Козеріг 2022 рік рекомендує. Не намагайтеся протистояти тому хаосу, що незабаром почнеться у Вашому житті. Події будуть йти своєю чергою, хоча, можливо, ви і не відразу зможете вловити їх істинний сенс і значення. В кінцевому рахунку обов’язково будете вдячні долі за подібні “американські гірки”.

Короткий гороскоп по місяцях: на зиму, весну, літо, осінь

Козерогам в 2022 році буде непросто справлятися з мінливістю долі. Однак майбутнє постає зовсім не сірою хмарою. Швидше його можна порівняти з забарвленням зебри, де чорна смуга неминуче змінюється білої і так далі. Щоб розібратися, як краще себе вести і до чого готуватися, ознайомтеся з гороскопом по місяцях.

 • Січень-лютий. Відкривайте очі ширше, доведеться багато дивуватися і дякувати долі за настільки щедрі подарунки. Це найбільш вдалий час для різного роду змін, проте дійте швидко зірки не завжди будуть супроводжувати всім вашим починанням.
 • Березень-квітень. В особистому житті намічаються цілком радісні зміни. Одинаки відчують в собі сили, а головне – бажання зв’язати своє життя любовними узами. Звичайно, мало що зміниться, якщо ви не почнете діяти, але загальний розклад більш ніж сприятливий.
 • Травень-червень. А ось тепер прийшла пора згадати, що в житті бувають і чорні смуги. Все буде валитися з рук і в буквальному, і в переносному сенсі. Не варто планувати важливі заходи або братися за нові проекти в цей період. Імовірність, що все благополучно закінчиться прагнути до нуля.
 • Липень-серпень. Все ще не варто кардинально міняти щось в житті, але вже можна задуматися про те, ким ви хочете бути через кілька років. Заділ на майбутнє найкраще робити в липні, а планувати – в серпні.
 • Вересень-жовтень. Восени в гору піде особисте життя. Це сприятливий час для укладення шлюбу, вагітності і визнання в своїх почуттях. Ваш партнер буде турботливим і терплячим, тому переживати про майбутнє не доведеться.
 • Листопад-грудень. Намагайтеся бути тихіше води нижче трави. Це означає, що будь-які конфлікти найкраще припиняти ще на стадії зародження. А якщо вже ситуація прийняла невдалий оборот, просто тримайтеся осторонь від епіцентру подій. Зайвий раз краще нічого не говорити і тим більше не показувати свою підтримку однієї зі сторін.

Астрологічний гороскоп Козеріг 2022 рік

Докладний астрологічний прогноз для Козерогів на прийдешній рік. Однак не забувайте про те, що це тільки загальні рекомендації, для більш детального передбачення рекомендується скласти персональний гороскоп за датою народження.

Кармічна задача

У 2022 році доведеться заново вчитися розуміти оточуючих вас людей. Багато їх реакції будуть здаватися неадекватними і не відповідними реальному стану справ. Однак як то кажуть, вас ніхто не питав, тому тримайте язик за зубами і дозвольте кожному самостійно зробити свої помилки.

 • Упокорюйте бажання. Козерогам в наступаючому році слід проповідувати витримку і деяку стриманість. Це відноситься по більшій мірі до харчування і способу життя, а ви, про що подумали? Вчіться тримати бажання плоті під контролем, тоді зумієте уникнути проблем не тільки зі здоров’ям, але і налагодити особисте життя.
 • Проявіть терпіння. Водяний Тигр навчить вас чекати. А чекати дійсно буде що. Спочатку вами опанує бажання отримати все і відразу, але не поспішайте. Краще по невеликій ложечці насолоджуватися заслуженими плодами своєї роботи, ніж один раз насититися досхочу.
 • Прийміть долю. Вчіться приймати неминуче і миритися з примхами долі. У 2022 році у вас випаде кілька можливостей попрактикуватися в цьому вмінні. Однак пам’ятайте, що кожне ваше рішення, кожен вчинок кардинально змінюють майбутнє.

Напрямки змін

Не сказати однозначно, яких сфер життя торкнуться зміни, які очікують Козерогів в 2022 році. Швидше за все, вони зроблять свій вплив скрізь потроху. На перший погляд, зміни будуть незначними, але якщо порівняти людину, яким ви були на початку року і яким стали в кінці – різниця буде вражаючою.

Творчий розвиток

Водяний Тигр сприяє розвитку нестандартного мислення і появі натхнення навіть у тих, хто ніколи не зараховував себе до художників, артистів або письменників. І Козероги в 2022 році знайдуть собі заняття до душі.

Особливо сприятливим цей рік виявиться для представників творчих професій, і так чи інакше з ними пов’язаних. Стилісти, перукарі, майстри з манікюру, нарощування вій або волосся отримають нових клієнтів різного віку.

Соціальне життя

Щирість – ось валюта, що здатна відкрити вам всі двері. Те, наскільки ви чесні в своїх емоціях зіграє вирішальну роль у формуванні певного ставлення до вас. Не бійтеся в 2022 році бути трохи чесніше з близькими, ніж зазвичай.

Багато приємні зміни в житті будуть пов’язані з формуванням дружніх відносин з людьми, що перевершують вас за достатком або соціальним статусом. Однак така дружба буде взаємовигідна обом сторонам.

Проблеми та виклики

У 2022 році доведеться зустрітися віч-на-віч не з однією серйозною проблемою. Однак можна з упевненістю сказати, що практично всі вони будуть вирішуваними. Якісь зникнуть самі, з якимись доведеться розбиратися своїми силами. Одне можна сказати точно: ви самі змінитеся в кращу сторону, і життя заграє новими фарбами.

Падіння і злети

Вчіться миритися з неминучістю деяких речей, але ніколи не підкоряйтеся труднощам. Часом саме ваше прагнення до щастя може стати тією направляючою силою, що зрушить камені.

Козерогам належить непростий рік, будуть в житті і злети і падіння. Не сказати однозначно, буде в 2022 році більше радісних або сумних моментів, проте досвід, отриманий під заступництвом Водяного Тигра, виявиться колосальним.

Гороскоп на 2022 рік Козеріг жінка

У 2022 році жінки Козероги будуть зайняті пошуком балансу між своїми амбіціями і бажанням провести час з сім’єю. На подив, звичайно, зі змінним успіхом, але вам вдасться поєднати дві ці сфери без особливих втрат. Вже за це можна назвати рік Водяного Тигра вдалим і продуктивним.

 1. Нові відносини і знайомства. Зірки радять вам бути ближче до людей, шукати спільну мову з колективом і родичами, та й просто незнайомцями. Цього року нові знайомства принесуть вам чимало бонусів, так що не втрачайте можливості відправитися в нове місце і пропустити з незнайомцем або незнайомкою по стаканчику.
 2. Будьте гнучкими. Цей рік змусить Козерогів переглянути свої ідеали і уявлення про те, що правильно і повинно. Якщо не хочете бути зламаними під вантажем обставин, міняйтеся! Будьте подібно річці, що огинає високі скелі.
 3. Самоосвіта. У період з червня по жовтень ви будете зайняті самоосвітою. Доведеться переглянути свої погляди на деякі важливі життєві питання. Що для вас головне в житті? Яке ставлення ви не приймаєте? Чи є у вас табу? Запишіть свої відповіді на початку року і порівняйте з тим, що виявиться за підсумком.

Сприятливі періоди

 • Травень. Весна – найбільш сприятливий час для різного роду змін. Всі ваші починання будуть успішними. Однак не грайте зі своєю долею і намагайтеся помічати важливі маячки. Уміння підгадати потрібний момент теж мистецтво.
 • Грудень. Період душевних хвилювань добігає кінця. Ви готові перейти на новий рівень свого духовного розвитку. Але життя так і тягне зануритися у всілякі спокуси.

Несприятливі періоди

 • Червень. Намагайтеся в цьому місяці бути більш передбачуваними і здійснювати вчинки обдумано. Авантюризм не стане вашим помічником, скоріше навпаки. Участь в сумнівних проектах поставить під загрозу ваше матеріальне благополуччя і кар’єрне зростання.
 • Липень. Всім навколо раптово знадобиться ваша допомога. І поки ви будете захоплені вирішенням чужих проблем, зіткнетеся віч-на-віч з відвертим зловживанням своєю добротою. Як би не було неприємно відчувати себе використаними, цей досвід зробить вас мудрішими.

Гороскоп на 2022 рік Козеріг чоловік

Козероги захоплені підкоренням нових горизонтів. І поки ви цілком і повністю віддаєте свої сили в ім’я світлого майбутнього, за спиною твориться щось неймовірне. Краще не обертайтеся, а то ризикуєте втратити дар мови від такого нахабства. Хтось самим безцеремонним чином розтягує ваше добро. Візьміть ситуацію в свої руки і покарайте нахабу!

 1. Мужність і стійкість. У першому півріччі Козерогам доведеться проявити мужність і стійкість в подоланні труднощів. А вони можуть виникнути буквально в будь-якій сфері: від професійної до інтимної. Так, так! Як би сумно це не звучало, а сексуальне життя сильних представників цього знака буде під великим питанням. Причиною тому невміння, та й що говорити, небажання розуміти протилежну стать. Прийміть, як даність, що жінки влаштовані набагато тонше і чутливіше, ніж чоловіки.
 2. Бережіть відносини з батьками. Чоловікам в 2022 році не рекомендується віддалятися від своїх витоків. Просто кажучи, Зберігайте хороші відносини з батьками. Повірте, часом простіше погодитися, всередині залишаючись при своїй думці, ніж відстоювати свою позицію з піною біля рота і розсваритися в пух і прах. Зірки кажуть, що родичі в наступаючому році нададуть серйозний вплив на ваше життя.
 3. Будьте готові до складнощів. Якщо говорити про проблеми року Водяного Тигра, то велика їх частина буде пов’язана з особистим життям. Хоч вам і не позичати привабливості і чарівності, дівчата, все частіше вибирають когось простіше. Якщо ви ще не зрозуміли причини, то прийшов час поглянути на себе з боку. Звичайно, впевненість в собі фарбує чоловіка, але не тоді, коли він з самозамилуванням.

Сприятливі періоди

 • Липень. У цьому місяці у вас загостриться інтуїція. Довіряйте своєму шостому почуттю, воно позбавить вас від великого головного болю. Деякі неприємності пройдуть стороною, якщо ви вчасно прислухаєтеся до внутрішнього голосу.
 • Серпень. Дуже вдалий час для творчості і пошуку себе. Символ року у всьому сприятиме вашому успіху: натхнення не покине, а можливостей проявити свої таланти буде хоч відбавляй.

Несприятливі періоди

 • Березень. Найнебезпечніше пору року в плані здоров’я. Багато представників знака відчують нездужання, можливо, навіть загостряться хронічні захворювання. У небезпеці серце і легені, так що скоріше кидайте курити.
 • Листопад. Цей місяць буде багатий на події, за великим рахунком не самого Райдужного характеру. На ваші плечі звалять провину за чужі помилки, так що просування по кар’єрних сходах тимчасово відкладається.

Любовний гороскоп на 2022 рік для Козерогів жінок і чоловіків

Всім Козерогам не рекомендується в питаннях особистого життя сподіватися на випадок або сподіватися на долю. Практично все залежить виключно від ваших слів і дій. Хочете знайти любов – не сидіть на місці. Хочете налагодити відносини зі своїм коханим – вчіться розумінню.

 • Не піддавайтеся пристрастям. Представникам цього знака слід бути обережніше – в 2022 році вони ризикують стати жертвами власних пристрастей і емоцій. Тому утримайтеся від необдуманих рішень і висновків, навіть якщо відчуваєте досаду і ревнощі – ці почуття можуть підштовхнути вас до помилки.
 • Сприятливий рік для шлюбу. Ті, хто перебуває в тривалих відносинах, можуть задуматися про вступ в шлюб вже восени 2022 року. Найбільш сприятливий в любовному плані серпень 2022 року. У найближчому оточенні з’явиться людина, у всьому відповідний вашим ідеалам. Головне – не боятися і не втрачати дар мови. А там, все саме піде, як по маслу.
 • Не приймайте швидких рішень. Навесні і влітку виникнуть сильні почуття до нового знайомого, проте не поспішайте заводити з ним роман. Можливо, в другій половині року він вже не буде здаватися вам привабливим.
 • Сімейна криза. Якщо виникнуть складнощі в сімейному житті, не поспішайте звинувачувати чоловіка або вживати заходів. Восени всі кризові моменти залишаться позаду, і відносини зміняться на краще.

Гороскоп здоров’я на 2022 рік для Козерогів

Козероги відрізняються прекрасною витримкою і міцним здоров’ям. Однак в цьому році існує великий ризик перенапруги і перевтоми. Займіться профілактичними заходами і обов’язково приймайте вітаміни. Не займайтеся самолікуванням і при перших ознаках захворювання звертайтеся до лікаря.

В цілому здоров’я не буде вас турбувати, воно буде міцним і стабільним. І тільки відносини в особистому житті, можуть стати причиною тривог. Але і ці хвилювання будуть марними – Рік Тигра обіцяє, що в підсумку в особистому житті буде помітний позитивний зсув. Обов’язково знаходите час для піших прогулянок, і не забувайте про зручне взуття, інакше можуть виникнути проблеми з суглобами.

 • Зима. Буде багато емоційних сплесків, іноді сумних, але більше все-таки радісних. Постарайтеся абстрагуватися від зовнішніх подразників, займіться творчістю. Це принесе бадьорість і спокій, добре зніме енергетичні навантаження.
 • Весна. Треба звернути увагу на стан вашої репродуктивної системи. Протяги і переохолодження можуть привести до хвороб органів малого таза.
 • Літо. Самопочуття буде на висоті, особливо якщо здійснювати під час відпустки тривалі піші прогулянки. Але остерігайтеся надмірних навантажень, вони можуть привести до варикозного розширення вен. Намагайтеся наслідувати ході Тигра – ходите “на м’яких лапах”.
 • Осінь. Може стати нестерпним, якщо Козероги не будуть дотримуватися здоровий спосіб життя. Також не можна пропускати навіть незначних відхилень в загальному стані здоров’я. Це можуть “перші дзвіночки” хронічних захворювань.

Фінансовий гороскоп на 2022 рік для Козерогів

Стабільність і матеріальне благополуччя – ось що чекає Козерогів в 2022 році. Незважаючи на всі негаразди, водяний Тигр зміцнить ваше матеріальне становище і дозволить приділити увагу погашенню боргів, а також формуванню подушки безпеки.

Щоб обійтися без втрат, доведеться трохи потерпіти – на початку року передбачаються деякі витрати на будинок і сім’ю. Пізніше умови стануть м’якше, і Козеріг зуміє виграти кілька справ, в тому числі і судових, якщо виникне необхідність доводити свою правоту перед обличчям Закону. Тигр цінує вашу роботу, і вже в другій половині року ви відчуєте зміни на краще.

Про що ще говорить гороскоп:

 • Не рекомендується заводити нові справи або відкривати проекти – для початку має сенс оцінити обстановку і свої резерви.
 • Спостережливість допоможе вам уникнути чужих помилок, тому звертайте увагу на колег.
 • Початок і середина весни – прекрасний час для укладення угод і великих контрактів.

Порада. Козероги емоційні, і ця риса заважає їм зберігати спокій у відповідальні моменти. Намагайтеся контролювати свої почуття і не дозволяйте конкурентам користуватися цією пролом у вашій обороні.

Робота і бізнес

Влітку багато представників знака відчують необхідність підвищення кваліфікації. І це прекрасний знак! Ви готові до внутрішнього і професійного зростання, а значить підвищення не за горами. Основні витрати очікують Козерогів у вересні 2022 року.

 • Бізнесмен. Великі суми доведеться викласти за навчання співробітників, але пізніше це окупиться.
 • Найманим співробітникам. Намагайтеся зберігати нейтралітет і вести себе дипломатично. Можуть виникнути непорозуміння з колегами і керівництвом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *