гороскоп стрілець

Гороскоп Стрілець на 2022 рік для жінок і чоловіків: любов, сім’я, здоров’я, гроші і кар’єра в рік Водяного Тигра

У 2022 році події в житті Стрільців розгортатимуться з неймовірною швидкістю. Активний і творчий водяний Тигр принесе вам багато нових вражень, а також кардинально змінити погляд на світ. Якщо говорити в загальному, то вам чекає удача і успіх, проте не все так просто… читайте максимально повний і найточніший гороскоп на 2022 рік Стрілець, жінка і чоловік в рік Чорного Водяного Тигра за роком і датою народження. Крім іншого, зірки в цьому році налаштовані перевірити вас на міцність і подивитися, чи зможете ви витримати вал дрібних негараздів або зламаєтеся навіть від легкого вітерця. А найстійкішим належить отримати довгоочікуваний подарунок небес. Яким він буде? Спробуйте собі уявити!

Важлива порада Стрільцям. 2022 рік, як Ви вже могли здогадатися, буде багатим на різні події. Тому часу для відпочинку буде категорично недостатньо. Багато Стрільці відчують нездужання і занепад сил, але що поробиш, відпочивати буде ніколи. Запасіться терпінням і продовжуйте гнути свою лінію. Якщо протримаєтеся до серпня, зможете взяти невелику перерву на тиждень.

Що чекає Стрільців в 2022 році Водяного Тигра

Головне питання для стрільців: не «коли?», а «як?». Недостатньо просто поставити перед собою мету і лежати в її напрямку, як у відомому вираженні. Рух і тільки рух зробить вас щасливішими. Беріть ноги в руки і бігом, бігом туди, де збуваються мрії.

 1. Казку зробити бувальщиною. 2022 рік допоможе реалізуватися багатьом вашим планам. Навіть найзухваліші ідеї під керівництвом Водяного Тигра знайдуть свою форму. Не чекайте чудес, своїми силами втілюйте мрії в реальність.
 2. Авторитетніше нікуди. Якщо раніше ви сумнівалися в собі і вважали за краще звернутися за порадою до більш обізнаним колегам, то в 2022 році самі станете тим гуру, до якого будуть приходити за допомогою. Спочатку буде нелегко, але ви досить швидко вживетеся в нову роль.
 3. Чим тихіше, тим вагоміше. Намагайтеся висловлювати свої ідеї спокійним тоном, не кажіть голосно, нехай вас слухають уважно. Геніальні ідеї не кричать на всю глотку, як мінімум тому, що є ризик опинитися біля розбитого корита.
 4. Все найкраще, звичайно, попереду. Поки конкуренти зайняті створенням пліток і промиванням один одному кісточок, Стрільці будуть йти до своєї мети незважаючи ні на що. І Пані Удача оцінить вашу завзятість. Готуйтеся стати улюбленцями Фортуни і відкрити Вікно в своє майбутнє.
 5. Тимчасова закоханість. Не обійдеться в 2022 році і без приємних знайомств з протилежною статтю. Можливо, якісь романи навіть матимуть продовження, проте не варто розраховувати на щось більше, ніж просто дружнє спілкування. Рік не сприяє створенню любовних союзів.Одинакам в рік Водяного Тигра належить дізнатися дещо нове про протилежне поле. Можливо, кілька показових зустрічей змусять вас змінити своє уявлення про ідеального партнера. В цілому, цей досвід буде надзвичайно корисним і допоможе впоратися з самотністю.
 6. Саморозвиток. Наступаючий рік також чудово підходить для навчання та отримання нових навичок. Однак не чекайте глобальних змін. Тим, хто зважиться на зміну діяльності, буде непросто.

Гороскоп Стрілець 2022 рік рекомендує. Вчіться економити і відкладати, якщо раніше дозволяли собі витратити все до копійки. Рік Водяного Тигра буде досить продуктивним і фінансовому плані, тому варто заздалегідь подбати про накопичувальний рахунок.

Короткий гороскоп по місяцях: на зиму, весну, літо, осінь

У 2022 році Стрільцям вдасться зробити свою казку бувальщиною, а значить, доведеться потрудитися і витратити чимало внутрішніх ресурсів. Майже весь рік буде проходити досить напружено, хоча і періоди затишшя теж можливі. Щоб дізнатися докладніше, що вас чекає, читайте гороскоп по місяцях.

 • Січень-лютий. Зміни почнуться мало не з останніми ударами курантів. Однак це всього лише період прощання з символом минулого року. А ось з лютого Стрільців очікують неймовірні події. Можливо, хтось переживе справжню пригоду!
 • Березень-квітень. Весна стане для вас часом важкої роботи. Керівництво стане вимагати від стрільців набагато більше, ніж зазвичай. Тому краще не брати на свої плечі надмірну відповідальність і постаратися делегувати деякі функції на підлеглих.
 • Травень-червень. На вулиці потепліло, а зі своїх нір вилізли ваші недоброзичливці. Невже Ви встигли накоїти щось таке, що змусило їх нагострити вушка і почати вигадувати небилиці? Зірки рекомендують триматися осібно і не брати участь у суперечках.
 • Липень-серпень. Влітку У Стрільців почнуться випробування витривалості. Доведеться дуже багато часу провести на роботі, щоб вирішити всі термінові питання. Можливо, у вас навіть не залишиться ні хвилини вільного часу на себе коханих.
 • Вересень-жовтень. Можливість трохи перепочити, ні в якому разі упускати не варто. Поки ураган подій трохи заспокоївся, Стрільцям краще взяти відпустку і вимкнути телефон.
 • Листопад-грудень. Підведення підсумків року буде часом напруженим і активним. Однак в грудні ви зрозумієте, що все, що сталося невблаганно вело вас до головної події Вашого життя.

Астрологічний гороскоп Стрілець 2022 рік

Тепер вас чекає докладний астрологічний прогноз для Стрільців. Однак не забувайте про те, що це загальні рекомендації. Для більш детального передбачення рекомендується скласти індивідуальний гороскоп.

Кармічна задача

Наступаючий рік може кардинально змінити ваше ставлення до любові і вірності. Цілком ймовірно, що ті, кому ви довіряли таємниці, покажуть своє справжнє обличчя. Зрештою, зовсім не спорідненість робить людей соратниками по духу, а єдність інтересів і поглядів на життя. Стрільцям доведеться пройти через не найпростіший і приємний період переосмислення і заміни звичних зв’язків новими.

 • Навчання і осягнення. Що б не відбувалося у Вашому житті, варто зберігати інтерес до життя. Вчення світло, як то кажуть. Водяний Тигр протегує навчанню і осягненню нового, тому не бійтеся занурюватися в раніше невідомі області знань.
 • Робота над собою – це безперервний процес. Поки одні шукають відповіді на питання світобудови, створюючи тим самим видимість активної роботи, Стрільці просто живуть по совісті і намагаються не чинити врозріз зі своїми принципами. Так тримати! Така поведінка стане для вас пропуском в краще майбутнє.

Напрямки змін

Змін в житті Стрільців буде чимало, але здебільшого всі вони будуть стосуватися кар’єри і фінансової сфери. На особистому ж фронті особливого позитивного ухилу не спостерігається. Хоча все у ваших руках.

Варто особливо відзначити, що деяким представникам знака стане тісно в звичних обставинах. Звичний шлях від роботи до будинку і назад почне викликати депресію і бажання швидше піти на пенсію. Зірки дають тільки одну пораду: вирушайте на пошуки себе.

Творчий розвиток

Незважаючи на досить напружений і повний подіями рік, У Стрільців буде час на творчість і саморозвиток.

 • Люди творчих професій. Ви володієте особливим поглядом на світ, тому те, що народжується з вашої уяви можна вважати унікальним і оригінальним. Працівники творчих професій в 2022 році можуть стати знаменитими.
 • Емоція. Тим, хто не пов’язав своє життя з творчістю варто задуматися, що здатне допомогти Вам позбутися від переповнюючих емоцій і показати всім свій яскравий внутрішній світ.

Соціальне життя

Стрільців, на жаль, не назвати загальними улюбленцями. Багато подій пройде без вашої активної участі.

Оптимізм. Друзі будуть губитися в здогадах, куди поділися ваш оптимізм і присутність духу. Не віддавайтеся у владу депресії і обов’язково беріть участь в культурних заходах, навіть через «не хочу».
Любов і дружба. Цілком ймовірно водяний Тигр змусить вас переглянути своє ставлення до дружби і до любові. Зміни торкнуться навіть відносини всередині сім’ї. Прийде переосмислення цінностей, і ви навряд чи залишитеся колишніми.

Проблеми та виклики

Випробувань Стрільцям в 2022 належить чимало. Можна сказати, що доля перевіряє вас на міцність. Однак не сумнівайтеся в тому, що весь пройдений тернистий шлях в кінцевому рахунку призведе до щасливого майбутнього. Ваша праця і стійкість не залишаться непоміченими. Пам’ятайте про це, але не розслабляйтеся, а то можете отримати по голові.

Падіння і злети

Серйозних падінь, завдяки Вашій завзятості і працьовитості в 2022 боятися не слід. Але і запаморочливих злетів не буде.

 • Можна сказати, що всі ваші зусилля будуть спрямовані на те, щоб зберегти загальний стан справ в тому ж стані, як і в минулому році.
 • Позитивний підйом почнеться в кінці 2022 і продовжиться до кінця 2024. Але про це говорити рано, поки ваше завдання – зберегти те, що вже маєте.

Гороскоп на 2022 рік Стрілець жінка

Жінки Стрільці в 2022 будуть сповнені ентузіазму, енергія буде бити ключем, тому багато справ вирішаться самі собою. Проблеми в страху розбіжаться в різні боки, тому переживань, принаймні, в першому півріччі буде не так багато.

 1. Вибір напрямку. Перед вами постане важливе завдання – визначитися, куди направити свої сили, оскільки їх в рік Водяного Тигра буде не так багато, як хотілося б. Не сказати, що Стрільців очікує занепад сил або щось подібне. Ні, зі здоров’ям все буде досить стабільно. Однак обставини змусять Вас вибирати.
 2. Менше емоцій. Зірки рекомендують вам не показувати свої емоції і триматися осібно. Можливо, хтось і назве вас вискочкою, зате ви абсолютно точно не опинитеся втягнутими в якусь малоприємну історію або скандал.
 3. Нова дружба. У 2022 є висока ймовірність зустріти людину близьку по духу. Це може бути, як жінка, так і чоловік. Дружні стосунки цілком зможуть перерости в бурхливий роман, якщо доля вирішила зробити вам такий щедрий подарунок.
 4. Завдяки позитивному впливу Юпітера, багато представниць знака відчують підйом сил у другій третині 2022 року. Це посприяє боротьбі зі страхами і невпевненістю в собі. В цілому, працювати над собою варто постійно.

Сприятливі періоди

 • Березень. Цей місяць буде найбільш сприятливим для вирішення любовних питань, та й просто пошуку своєї половинки. Самотнім Стрільцям краще не сидіти склавши руки, адже не так часто доля дає вам всі карти в руки.
 • Грудень. Позитивний рух вже почався! Можливо, ви не віддаєте собі звіт, але за минулий рік стали набагато терплячіше і спритніше. Що говорити про почуття такту і дипломатії. Ці якості – просто зобов’язані бути у керівника, а можливо, і власника власної фірми.

Несприятливі періоди

 • Січень. 2022 рік зустріне вас проблемами на роботі і зниженням працездатності. Швидше за все, причиною тому зовсім не зірки, а банальна втома, що накопичилася в вас за минулі тижні.
 • Квітень. У цьому місяці можуть з’явитися труднощі в розумінні намірів інших людей, та й в цілому, при спілкуванні з колегами і особливо представниками протилежної статі. Як вже можна було здогадатися, Квітень не розташовує до пошуку своєї половинки.

Гороскоп на 2022 рік Стрілець чоловік

Стрільцям варто змиритися з тим фактом, що, тільки проходячи через труднощі, людина стає сильнішою і мудрішою. Без сумнівів, Ви вже багато побачили, але доля вирішила вас не шкодувати в 2022 році. Доведеться тримати себе в постійній напрузі і зберігати концентрацію, щоб не потрапити в халепу або спровокувати ще більші неприємності.

 1. Кар’єрний рух. Хоча у вас і буде досить проблемний час, водяний Тигр допоможе сильним представникам знака просунутися по кар’єрних сходах і навіть збільшити свій дохід. Але потрібно пам’ятати, що Фортуна посміхається тільки сильним і гідним. Тому не лінуйтеся і будьте активними.
 2. Не забувайте про відпочинок. Серйозних проблем зі здоров’ям можна не побоюватися, проте цілком очікувані підвищена стомлюваність і проблеми зі сном. Незважаючи на важку роботу, не забувайте про якісний відпочинок. А то досить швидко опинитеся на лікарняному ліжку десь між липнем і листопадом.
 3. Самоствердження. Багато чоловіків відчують потребу в шануванні і самоствердженні. Головне – не робити це за чужий рахунок і не намагатися «вибити» визнання силою або погрозами.

Сприятливі періоди

 • Серпень. Цей місяць буде багатий на хороші події. Швидше за все, вдасться нормалізувати обстановку в особистому житті і якщо не знайти свою любов, то принаймні, провести кілька вечорів в приємній компанії.
 • Грудень. Позитивна динаміка буде спостерігатися у всіх сферах життя: від роботи і до особистого життя. Зірки застерігають: не варто спочивати на лаврах і пишатися своїми заслугами. Продовжуйте в тому ж дусі!

Несприятливі періоди

 • Квітень. Хоча, загалом, особисте життя буде досить гармонійною, Стрільців буде тягнути туди, куди не слід, змушуючи сумніватися в правильності зробленого вибору. Навіть ви не будете розуміти, що відбувається, звідки стільки метань і мук, що вже говорити про ваших партнерів. Тому сварки і навіть серйозні сварки, неминучі.

Любовний гороскоп на 2022 рік для Стрільців жінок і чоловіків

Особисте життя Стрільців в 2022 році буде складатися благополучно. Рік Чорного водяного Тигра принесе гармонійний розвиток ваших любовних відносин. У родині обстановка буде сприятливою, а якщо ви ще не зустріли свою любов, ця зустріч обов’язково відбудеться.

 • Випадкова закоханість. На початку року Стрільці можуть попастися на вудку протилежної статі, постійно «кручена в хмарах», нестримно закохуючись в кого попало. Швидше за все, відносини, розпочаті в цей період, будуть неміцними і недовговічними. Але, не впадайте у відчай, в процесі пошуку повинні бути втрати, а негативний результат – це досвід.
 • Сімейні відносини. Весна 2022 року принесе випробування більшою мірою вже усталеним парам, у яких склалися міцні відносини. Рік Тигра привнесе протиріччя в такі союзи. Партнер-Стрілець буде розриватися між любов’ю і спрагою пригод. Але, завжди є вибір. Стрілець відшукає лазівку, заспокоїть свої інстинкти і знайде спосіб зберегти, і навіть зміцнити, відносини.
 • Серйозні відносини. У 2022 році Стрільцям не потрібно розраховувати на довгі відносини і вступ в шлюб. Однак цей час прекрасно підійде для отримання нового хвилюючого досвіду. Ваші пригоди і відкриття почнуться вже в лютому, тому зберігайте позитивний настрій і відкрийте свій розум для нових вражень.

Інші деталі романтичного гороскопу:

 • На побаченнях будьте відкритими – партнерам захочеться дізнатися не тільки про ваші почуття, але також про інтереси і погляди на життя.
 • Вирішивши зареєструвати відносини з давнім коханим, призначте дату весілля на пізню осінь – цей час Підходить для укладення шлюбу.
 • Відчувши одноманітність в інтимному житті, Зберігайте розумний підхід – не варто проводити експерименти, небезпечні для фізичного та емоційного здоров’я.

Рік Тигра буде щедрим на емоції і нові відчуття, тому Стрільці проведуть його плідно і приємно, відкриваючи нові грані власного характеру.

Гороскоп здоров’я на 2022 рік для Стрільців

Стрільці в 2022 році будуть блищати міцним здоров’ям, рік чорного Тигра не завдасть особливого клопоту і переживань в медичному плані. Якщо Стрільці будуть вести здоровий спосіб життя і постараються позбутися від шкідливих звичок. Пильну увагу треба буде приділити харчовим звичкам, привчити себе, в основному до дієтичної їжі, не забувати про розвантажувальні дні, не надто навантажуючи шлунок жирною або важкою їжею.

 • Зима. Принесе Стрільцям велику завантаженість на роботі, і як наслідок хронічну втому. Підтримуйте гарний настрій і з оптимізмом дивіться на життя, незважаючи на труднощі, це стане підтримкою вашому здоров’ю.
 • Весна. Не підходить для серйозних медичних втручань у ваше життя. Якщо немає безпосередньої загрози життю, то хірургічні операції бажано перенести на наступну декаду. Постарайтеся уникати місць скупчення людей і зустрічей з тими, хто явно має проблеми зі здоров’ям, зменшіть до мінімуму коло потенційно небезпечних для вашого здоров’я знайомих.
 • Літо. Як не можна краще підійде для здійснення різних маніпуляцій для підтримки і поліпшення самопочуття. Всі процедури будуть проходити швидко, добре сприйматися організмом, який швидко відновиться без всяких ускладнень. Життєві сили будуть на підйомі.
 • Осінь. Накопичений за літо енергетичний потенціал, знадобиться всім Стрільцям. У цей період з’явиться млявість, і буде постійно хотітися підбадьоритися тонізуючими напоями, типу чаю або кави. Не варто ними зловживати, як і будь-якими енергетиками. А для підняття тонусу використовуйте піші прогулянки на свіжому повітрі або легкі фізичні вправи.

Таким чином, Стрільці в 2022 році матимуть досить міцне здоров’я, воно буде не ідеальним, але і не дуже крихким. Рік Тигра не любить нервових людей, тому рекомендується уникати стресових станів і не впадати в істерики. Намагайтеся зберігати спокій при будь-яких ситуаціях, навіть якщо виникає невдоволення самим собою, женіть геть роздратування і злобу. Особливу увагу в наступаючому році варто приділити зміцненню імунітету.

Фінансовий гороскоп на 2022 рік для Стрільців

У сфері фінансів У Стрільців в 2022 році особливих проблем не буде. Але рік Чорного водного Тигра зажадає від вас максимально чіткого контролю бюджету. Ваші витрати будуть завжди прагнути перевищити доходи, і тільки чіткий розподіл “дебету і кредиту” забезпечить в результаті ваше матеріальне благополуччя.

 • Початок року. На початку року грошей буде трохи не вистачати. Доходи будуть вище витрат через деякі непотрібні витрати. Ні за яких умов не влазіть у фінансові операції, які здаються вам сумнівними.
 • Азарт і ризики. Категорично заборонено витрачати гроші на будь-які азартні ігри, казино, скачки і т.п. єдиний крок у бік ризику може повністю перевернути ваше життя в негативну сторону, і розплата за нього розтягнеться на роки.
 • Зайві гроші. До літа ваш накопичений і збережений капітал досягне такого рівня, що ви будете думати, як освоїти отримані суми. Це може Стрільцям “закрутити голову”, адже зовсім недавно грошей категорично не вистачало. Пам’ятайте, гроші повинні працювати, успіх буде супроводжувати вас за умови, що надлишки фінансів будуть вкладені перспективну справу або довгостроковий проект. Тому підходити до цього питання слід з розумом і зваживши всі ризики.

Поради зірок для Стрільців:

 • Не поспішайте витрачати всі отримані кошти – закладіть їх в основу свого пенсійного планування або бізнесу.
 • Розраховуйте свої сили реально, не беріть роботу, з якою не в силах впоратися.
 • Ведіть себе ввічливо-позитивний образ допоможе залучити нових партнерів і створити сприятливий грунт для співпраці.

Порада. В кінці року прийде пора нових планів – не впадайте у відчай, якщо ваші колишні цілі вже досягнуті. Ви завжди можете поставити перед собою нові завдання і успішно домогтися бажаних результатів.

Роботи та бізнес

У бізнес-сфері Стрільці в 2022 році досягнуть значних успіхів. Рік Чорного водяного Тигра надасть прекрасний шанс для професійного зростання або побудова кар’єри. Підвищення кваліфікації, курси або тренінги за профілем вашої роботи значно збільшать ефективність праці і потенціал, розширять наявні можливості.

 • Цілі і плани. Якщо на початку 2022 року ви будете задаватися питанням: “Що робити далі, куди йти тепер?». То вже в середині року ви будете мати чіткі цілі і орієнтири для успішного руху вперед і вгору.
 • Найманим співробітникам. Беріть участь в переговорах, беріть ініціативу в свої руки, пам’ятайте «під лежачий камінь вода не тече». Проявляйте себе, чітко і відповідально виконуйте свої обов’язки, і керівництво обов’язково помітить і нагородить вас.
 • Бізнесмен. Не бійтеся брати відповідальність, ви зможете справлятися з безліччю проектів або замовлень. Успішне їх завершення буде відкривати перед вами нові перспективні можливості. Поставте собі планку, якої Ви б хотіли досягти за рік, і впевнено до неї прагнете протягом усього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *