гороскоп скорпіон

Гороскоп Скорпіон на 2022 рік для жінок і чоловіків: любов, сім’я, здоров’я, гроші і кар’єра в рік Водяного Тигра

Для Скорпіонів 2022 рік приготував Абсолютно нове амплуа – роль сірого кардинала. Ви оволодієте мистецтвом закулісних ігор, навчитеся будувати підступи і втілювати свої плани в життя чужими силами. Якщо зробите все правильно і не будете скупитися, отримаєте все, що захочете… отже, тема нашої статті: максимально повний і найточніший гороскоп на 2022 рік Скорпіон, жінка і чоловік в рік Чорного Водяного Тигра за роком і датою народження. Ваш головний союзник – інтуїція, саме вона допоможе уникнути можливих неприємностей, і знайти шлях для самовдосконалення і просування. Можете змінити сферу діяльності, або, навпаки, заглибитися в обрану раніше область, незалежно від вашого рішення, результат буде відмінним.

Важлива порада Скорпіонам. Ваші доходи будуть неухильно зростати протягом усього 2022 року. Якщо раніше у вас були якісь проблеми з фінансами, то водяний Тигр буде всіляко сприяти вашому благополуччю. Втім, навчитеся відкладати гроші на чорний день, адже колись заповітна Кубишка під ліжком обов’язково стане в нагоді.

Що чекає Скорпіонів в 2022 році Водяного Тигра

Ніхто не зможе заперечити тому, що Скорпіони – одні з найяскравіших представників зодіакального кола. Але також вони відрізняються норовливим характером, непримиренною вдачею і небажанням підкорятися чужій волі. У деяких моментах ці якості допомагають жити, але найчастіше їх краще завуалювати і не виставляти напоказ.

 1. Вчіться, вчіться і ще раз вчіться. 2022 рік сприятливий для отримання знань і навичок. Особливо це імпонує тим, хто тільки приступив до своєї професійної сфери або ж вирішив її змінити.
 2. Творчість-шлях до пізнання себе. Проста порада для всіх представників цього знака, як навчитися стримувати свій відлюдний характер: вихлюпуйте негативні емоції в творчості. Скорпіони мають неабияке і нестандартне баченням прекрасного, тому вам не складе труднощів створити щось, приголомшуюче уяву.
 3. Тримайте голову холодною. Звичайно, емоційність цього знака часом зашкалює і тим, хто знаходиться поруч, часом прилітає кілька стусанів. Хтось буде терпіти подібне ставлення, а хтось ні. Якщо ви дорожите людиною поруч, то пора шукати інші способи зберігати самовладання, а не вихлюпувати весь негатив на ближнього свого.
 4. Немає сарказму і песимізму. У взаєминах з людьми слід проявляти себе з кращого боку. Сховайте подалі свій сарказм і невдоволення. Хоч це і не зовсім відповідає самій суті Скорпіона, але все-таки постарайтеся бути м’якше? Про це вас просять навіть зірки!
 5. Особисте життя. На особистому фронті все буде в кращих традиціях “скорпіонів романів”. Все яскраво, емоційно, бурхливо. Намагайтеся стримувати свої негативні пориви, залишати гіршу частину себе десь на задвірках, а перед коханою людиною краще поставати в ролі милого янголятка. Хіба хтось зможе посперечатися, що Скорпіони можуть бути такими?

Гороскоп Скорпіон 2022 рік рекомендує. Вчіться і вдосконалюйтеся, ваше завдання – не стояти на місці. І навіть якщо здається, що зовсім немає вільного часу, повірте, буде інтерес, а час знайдеться.

Короткий гороскоп по місяцях: на зиму, весну, літо, осінь

2022 рік буде для Скорпіонів неоднозначним, злети і падіння будуть змінювати один одного, але, загалом, водяний Тигр буде всіляко захищати вас від негативу і бід. Щоб зрозуміти, чого чекати в цьому році, на що сподіватися і чого побоюватися, читайте далі гороскоп по місяцях.

 • Січень-лютий. Цієї зими Скорпіонам доведеться взяти кермо влади в свої руки. Причиною тому будуть посипалися, як з рогу достатку дрібні неприємності. Дивно, що винні у всьому будуть інші, а розсьорбувати зарившуюся кашу доведеться саме вам. Не переживайте, всім воздасться по заслугах.
 • Березень-квітень. Навесні всім представникам цього знака почне несказанно везти в справах. Деякі особливо щасливі навіть зуміють поміняти своє життя в кращу сторону. Решта ж вдосталь насолодяться часом, коли все буде йти за планом, як задумано.
 • Травень-червень. Як тільки на вулиці почнеться потепління, Скорпіони згадають, що давно не вигадували чогось такого. Не виключено, що найактивніші навіть відправляться в подорож по далеких країнах. Намагайтеся чинити обдумано, але не тягніть, а то пропустіть унікальні можливості.
 • Липень-серпень. В особистому житті почнуться масштабні зміни. І навіть якщо при першому погляді все залишиться, як було, на своїх місцях почуття зміняться в кращу сторону. Скорпіони зможуть краще пізнати свого партнера, навіть зрозуміти його почуття. Ех, якби це хоч якось стримало ваш неспокійний характер.
 • Вересень-жовтень. Приготуйтеся, настає відповідальний час. Все буде залежати від ваших рішень і слів. Тому слід бути особливо акуратними з тим, що говорите і робите. Якщо зумієте досягти успіху, отримаєте гідну винагороду.
 • Листопад-грудень. З перших чисел листопада можете розслабитися і почати підготовку до Нового року. Життя поступово сповільнить свою течію. Події вже не будуть сипатися, як з рогу достатку так що, душевний спокій буде знайдено вже до середини грудня.

Астрологічний гороскоп Скорпіон 2022 рік

Тепер вас чекає докладний астрологічний прогноз для Скорпіонів. Однак, не забувайте про те, що це загальні рекомендації. Для більш детального передбачення рекомендується скласти індивідуальний гороскоп.

Кармічна задача

 • Варто вчитися відчувати ситуацію — часом можна відпалити і посміятися, а часом краще цього не робити, щоб не зачепити людину і не увігнати в фарбу. Особливо це стосується робочих моментів і взаємин з колегами. Будьте більш уважними до людей, з якими проводите більшу частину свого дня.
 • Шлях до самовдосконалення — для всіх представників цього знака починається з усвідомлення своїх недоліків. Нерозумно перебувати в забутті і вважати себе втіленням ідеалу. Безперечно, Скорпіони дійсно особистості неабиякі, тільки от ідеалом, вас точно не назвати.
 • Співчуття і співпереживання — незважаючи на досить своєрідний характер представників цього знака, не є для Скорпіонів чимось позамежним. Не бійтеся показувати свої справжні почуття, не приховуйте сліз, Приходьте на допомогу нужденним, тоді сама доля візьме над вами шефство.

Напрямки змін

Зміни в житті Скорпіонів будуть різного роду і сили, але торкнуться практично всі сфери життя.

 • Деякі змінять роботу, хтось зважиться на нові відносини, хтось, навпаки, розірве вже зжила себе зв’язок.
 • Складно передбачити перебіг долі для кожної людини. Єдине, що можна сказати з упевненістю і щодо всіх Скорпіонів – чекайте змін.

Творчий розвиток

Нерідко Скорпіони пов’язують своє життя з творчістю, оскільки володіють чуттям і умінням створювати красу. У 2022 році нестачі натхнення не передбачається.

 • Настрій. Ви завжди будете в піднесеному настрої, ідей буде багато, але часу, щоб втілити всі задумки замало. Вибирайте тільки найкраще з того, що спадає на думку, і творіть, творіть, творіть!
 • Творчість. Тим же, хто далекий від творчості не завадило б спробувати себе в одному з його напрямків. Якщо ви думаєте, що не сподобається, то сильно помиляєтеся. Самі не помітите, як затягне малювання або ліплення з глини.

Соціальне життя

Скорпіонів не назвати контактними і легкими в спілкуванні. З вами важко, часом нестерпно, але шалено цікаво. Тільки ви можете прийти з ранку на роботу і організувати всіх на спільний вечірній пікнік або вихід у світ. Вам не позичати активності, хоча часом ці якості залишаються за кадром, оскільки на сцену виходить характер Скорпіона.

 • Любов. У любові пощастить тільки тим, хто навчився поводитися належно і не випинати своє «я». За великим рахунком у відносинах важливо прислухатися до партнера, а не грати в те, хто кого перекричить.
 • Колега. Варто також відзначити, що взаємини з колегами підуть в гору. Буде приємно виявити в особі тих, кого бачите кожен день по вісім годин, однодумців. Не втрачайте зв’язку з цим, влаштовуйте спільні посиденьки, вирушайте в поїздки. Не бійтеся залишитися незрозумілими.

Проблеми та виклики

Життя кожного Скорпіона ускладниться низкою викликів, на які ви з радістю відповісте. Деякі навіть примудряються самі створити собі перешкоду і мужньо, під загальні овації його подолати. Як би там не було, водяний Тигр допоможе стати кращою версією себе і для цього влаштує парочку непростих випробувань.

Падіння і злети

Готуйтеся до запаморочливих злетів в 2022 році. Завдання одне: не втратити дар мови від радості. Хоча Скорпіонам завжди є що відповісти. Зірки кажуть, що ситуація в житті почне налагоджуватися, а справи підуть в гору. Особливо помітно це буде в плані кар’єрного росту і в особистому житті.

Гороскоп на 2022 рік Скорпіон жінка

Норовлива жінка Скорпіон – це особа винахідлива і активна. У неї завжди є кілька цікавих ідей на думці, якими вона поспішає поділитися з усіма бажаючими. Але в 2022 році варто поменше говорити про свої плани вголос. Постарайтеся ділитися тільки з тими, в кому впевнені, хто точно не виставить вас на посміховисько, а того гірше – видасть ваші ідеї за свої.

Водяний Тигр розташовує до відкритості, контактності. Скорпіонам часом, як раз бракує цих якостей характеру. Відкрийте світу свою світлу сторону. Можливо, хтось розкритикує або навіть осміє, зате ви, без сумнівів, знайдете тих, хто вирішить стати до вас ближче.

Весь рік ви будете прагнути до досягнення своїх цілей. І дійсно жінкам цього знака не позичати цілеспрямованості. Якщо ви щось вбили собі в голову, то навряд чи звернете з наміченого шляху. Подібний натиск імпонує символу року, так що продовжуйте в тому ж дусі і досить швидко досягнете успіху.

Єдина порада, яку поспішають дати зірки: ставтеся до невдач з гумором. Навчіться легко прощати себе за недосконалість і йдіть далі, не озираючись на пройдений шлях.

Сприятливі періоди

 • Лютий. Цього місяця Скорпіонів потоне на філософствування. Деякий час ви будете витати в хмарах, шукаючи відповіді на сакральні питання. Однак навряд чи цей мозковий штурм закінчиться чимось неймовірним. Але сприятливий цей місяць зовсім не осягненням питань світобудови, а можливістю трохи перепочити і побути наодинці з собою.
 • Червень. Прекрасний час для самовдосконалення і отримання нових знань. Багато приймуть рішення вступати до вузу, а хтось навіть задумається про перекваліфікацію. Що не кажи, а перший літній місяць буде особливо вдалий для планування свого майбутнього.

Несприятливі періоди

 • Липень. У якийсь момент ви можете відчути ворожість і недоброзичливість з боку. Можливо, воно виходить від колеги, що давно заздрить вашому успіху або від подруги, що насправді поклала око на вашого чоловіка. Будьте обережні і не довіряйте тим, в кому не впевнені.
 • Вересень. Скорпіонам буде нелегко перебудуватися на робочий лад після відпустки і тепла. Доведеться вставати вранці з-під палиці. Зовсім скоро ви ввійдете в режим, а поки лягаєте раніше.

Гороскоп на 2022 рік Скорпіон чоловік

Скорпіони в 2022 році будуть захоплені пізнанням своєї сексуальності і жіночого тіла. Буквально кажучи, багато представників знака відчують себе хтивими тваринами. Хоча, якщо говорити начистоту, вони навіть не стануть замислюватися про те, як виглядають з боку. Досягнення задоволення – ось що стане їх орієнтиром на найближчі півроку.

Але Скорпіони не були б собою, якби не процвітали скрізь. Поки особисте життя чоловіка вирує, як жерло вивергається вулкана, кар’єра невблаганно йде в гору. Ніхто не знає, як у вас так виходить відключати емоції і з холодною головою вирішувати проблеми. Якщо Скорпіона ніхто не відволікає, зокрема, приваблива колега, то він буде показувати прекрасні результати перед керівництвом.

Головне ваше завдання – тримати свої плани в секреті. Тоді у них просто не буде шансів не здійснитися. Адже якщо говорити об’єктивно, на те є всі причини. Постарайтеся, не хваліться і довіряйте свої таємниці виключно близьким, нездатним на заздрість.

Другу половину року краще витратити на доведення до розуму вже розпочатих проектів. Не варто ставити для себе нові і нові вершини, ризикуєте втратити бажання і сили що-небудь робити. Пам’ятайте, що кожен ваш крок вимагає зусиль, а з таким напором, як у скорпіонів і поготів.

Сприятливі періоди

 • Липень. Літо буде для Скорпіонів ознаменовано постійним рухом. На роботі чекають відрядження, ділові поїздки. В особистому житті чекайте переїздів, сімейних подорожей. На місці точно не всидіти.
 • Листопад. Відсвяткували день Народження і вперед до нових звершень! У цьому місяці Скорпіони будуть працьовитими і поступливими. Хтось дуже хоче отримати премію в кінці року.

Несприятливі періоди

 • Березень. У професійній сфері те, що здавалося привабливою перспективою, несподівано обернеться справжнім покаранням. Краще не погоджуватися навіть на найпривабливіші пропозиції. Є ризик загрузнути по вуха в чомусь не особливо приємному.
 • Червень. Домашні справи повністю займуть вашу свідомість. Навіть на роботу не залишиться часу. Можливо, належить переїзд, можливо, прийшла пора робити ремонт. Не чекайте спокою.

Любовний гороскоп на 2022 рік для Скорпіонів жінок і чоловіків

У першій половині 2022 року особисте життя точно не буде займати у Скорпіонів перше місце в списку цінностей. І зовсім не тому, що вас все влаштовує. Причина швидше криється у великому обсязі роботи та інших турбот, які необхідно вирішувати тут і зараз.

 1. Той, хто розлучився. Ви будете насолоджуватися увагою протилежної статі. Виникне спокуса повернутися до коханого, з яким ви розлучилися кілька років тому, однак це рішення може обернутися болем і гіркотою.
 2. Тільки шукайте свою любов. У тих представників знака, що вже знайшов свою любов, намічається період переосмислення. Ви дізнаєтеся свого партнера набагато ближче, станете один одному спорідненими душами.
 3. У вас вже є сім’я. Сімейним Скорпіонам можна дати тільки один – єдину поораду: припиніть виносити мізки своєму чоловікові і дітям. Проявіть хоч трішки стриманості і такту!

Що ще обіцяють зірки в рік Тигра:

 • У першій половині року ви будете отримувати безліч знаків уваги, проте необхідно зберігати спокій.
 • В кінці літа рекомендується задуматися про нові знайомства, проте уникайте коротких романів у відпустці.
 • Восени ви можете відчути, що ваші відносини з партнером стали нудними – замість того, щоб висловлювати невдоволення, спробуйте запропонувати кілька свіжих ідей.
 • Останні місяці року – ідеальний час для одруження з людиною, яку ви добре знаєте.

Гороскоп здоров’я на 2022 рік для Скорпіонів

Серйозних проблем зі здоров’ям боятися не варто, однак, сезонні застуди не обійдуть Скорпіонів стороною. Готуйтеся випасти на тиждень-два з робочого графіка восени. Ваша голова все одно буде зайнята виключно поганим самопочуттям, так що краще відлежатися вдома, а потім приступайте до роботи з новими силами.

Втім, це не привід перестати піклуватися про своє здоров’я. Рік Тигра закликає радіти кожному дню, ведіть здоровий спосіб життя, займіться спортом. Спробуйте кольорово або ароматерапію, або заняття йогою – це збільшить ваш захист від зовнішніх стресів.

 • Зима. На відміну від більшості знаків, Скорпіон взимку буде відчувати себе непогано. Душевний підйом і фізичні сили будуть на максимумі. Харчування і сон повинні бути збалансованими і достатніми.
 • Весна. Здоров’я може вас підвести, але якщо будете дотримуватися строго встановленого режиму, то наслідки сезонних хвороб будуть не настільки руйнівними.
 • Літо. Продовжить тенденцію весни. Правильним буде відмовитися від важкої погано засвоюваної їжі, намагайтеся вживати більше сезонних овочів і фруктів і кисломолочних продуктів. Якщо є можливість, зробіть запас лікарських трав.
 • Осінь. Незважаючи на похолодання, не принесе вам нічого поганого. Скорпіони будуть сповнені сил і енергії, але інтенсивна робота може принести емоційне вигорання. Щоб позбутися від нього, обов’язково чергуйте періоди навантаження і відновлення або влаштуйте собі коротку відпустку.

Порада. Якщо ви розслабилися і накопичили пристойну кількість зайвої ваги на боках — прийшла пора взяти себе в руки і приступити до активної підготовки до літа. Ви ж хочете бути чарівними на пляжі і в літньому одязі?

Фінансовий гороскоп на 2022 рік для Скорпіонів

Серйозних фінансових проблем в 2022 році у вас не передбачається. Навпаки, ваше матеріальне становище помітно зміцниться. Але це буде виключно ваша заслуга, хіба хтось посміє сказати, що ви працюєте недостатньо?!

 1. Зміна сфери діяльності. Деяким Скорпіонам доведеться змінити сферу діяльності, так що відкладені гроші цілком ймовірно швидко закінчаться. Але ви абсолютно точно досягнете успіху, адже вибрали нову справу самостійно і усвідомлено.
 2. Зміна місця роботи. Ви зарекомендували себе як відмінний працівник, тому проблем з пошуком нової роботи не виникне. Скорпіон завжди старанно працює, але часом звалює на себе непосильну ношу, через що ви швидко втрачаєте сили. У 2022 році навчитеся правильно розподіляти свої ресурси і час – це вірний ключ до успіху.

Інші поради від астрологів:

 • Інтернет відкриє перед вами безліч цікавих можливостей, постарайтеся досліджувати цей напрямок.
 • Бізнес стане справжньою злітною смугою для тих, хто готовий ризикувати в розумній мірі.
 • Не пропонуйте свої послуги за низькою ціною – насправді вони коштують набагато дорожче, ніж ви припускаєте.

Робота і бізнес

 • Найманим працівникам. Ваші позиції на роботі можуть покращитися. Не виключено, що Ви отримаєте підвищення і підвищення заробітної плати. Водяний Тигр буде у всьому сприяти вашому успіху, так що можете дозволити собі більш сміливі і неординарні вчинки. Головне – зберігайте хороші відносини з керівництвом.
 • Бізнесмен. У другій половині року у вас з’являться нові клієнти, і для зміцнення позитивної репутації зробіть все можливе, щоб вони залишилися задоволені. Працюйте старанно, і будь-які зусилля багаторазово окупляться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *