гороскоп терези

Гороскоп Терези на 2022 рік для жінок і чоловіків: любов, сім’я, здоров’я, гроші і кар’єра в рік Водяного Тигра

Для Терезів 2022 рік стане роком переосмислення цінностей і пошуку сенсу життя. Це більшою мірою відноситься до взаємин з протилежною статтю, але також поширюється і на всі інші сфери життя. Отже, тема нашої сьогоднішньої статті: максимально повний і найточніший гороскоп на 2022 рік терези, жінка і чоловік в рік Чорного Водяного Тигра за роком і датою народження. Господар року змусить вас відповідально ставитися до справи і не кидати на півдорозі розпочате. Витримка і цілеспрямованість – ось кращі помічники в цій справі. Намагайтеся чітко ставити собі досяжні цілі, не малюйте в своїй уяві повітряні замки, в іншому випадку витратите час даремно.

Гороскоп Терези 2022 рік коротко. Намагайтеся зберігати присутність духу і не зациклюватися на поточних проблемах. Щоб не відбувалося, це тимчасовий період і рано чи пізно він мине. Постарайтеся убезпечити себе від несприятливих наслідків: не лізьте на рожен, не кажіть те, в чому не впевнені, не робіть того, за що інші можуть вас засудити.

Що чекає на Терези в 2022 році Водяного Тигра

Обережно давайте обіцянки, як близьким, так і керівництву. Ваші слова можуть бути невірно розцінені, а наслідки будуть не самими райдужними. На жаль, ніхто не буде церемонитися з вашими почуттями і, швидше за все, все закінчиться сльозами і розбитими надіями з Вашого боку.

 • Вчіться швидко реагувати на ситуацію. 2022 рік перевірить багатьох терезів на міцність. Якщо ви здатні діяти швидко, зібрано, а головне, ефективно, то цей час стане для вас найбільш продуктивним у фінансовому і професійному плані.
 • Вчіться на чужих помилках. Яким би не був очевидним ця порада, більшість вважає за краще самостійно наламати дров, а потім героїчно виправляти ситуацію. Повірте, до вас схожі помилки зробили мільйони, можливо, деякі Ваші близькі або друзі. Так навіщо винаходити велосипед, якщо це вже зроблено до вас?
 • Практикуйте уважність. Водяний Тигр-істота практичне. Він не дозволить вам витрачати свої кошти даремно. Всім марнотратам в 2022 році доведеться несолодко. Тому перш ніж купити щось, оцініть корисність цієї речі в перспективі.
 • Подивіться на світ під іншим кутом. Якщо ви не хочете зупинитися в своєму розвитку, то пора терміново провести переоцінку цінностей. Швидше за все, і вік вже до того розташовує. Пора зняти, нарешті, рожеві окуляри і поглянути на світ без прикрас.
 • Зміни в особистому житті. На початку весни очікуються великі зміни на особистому фронті, навіть у тих, хто не один рік перебуває у шлюбі. Швидше за все, зміни, в кінцевому рахунку, виявляться вельми сприятливими, хоча і доставлять вам чимало переживань і сивого волосся. Однак через деякий час ви усвідомлюєте, що це саме те, чого так не вистачало.

Гороскоп Терези 2022 рік рекомендує. Рік водяного Тигра навчить вас розумінню і терпінню. Постарайтеся знайти внутрішню рівновагу ще в січні, тоді час для вас пролетить непомітно, а негаразди обійдуть стороною.

Короткий гороскоп по місяцях: на зиму, весну, літо, осінь

2022 рік буде для Терезів неоднозначним, повним різними подіями, не всі з яких будуть радісними. Доведеться шукати вихід у важких ситуаціях, тому краще не розслаблятися і самостійно гребти в обраному напрямку. А щоб краще зрозуміти, що вас чекає, прочитайте гороскоп по місяцях.

 • Січень-лютий. Взимку терези відчують себе господарями ситуації і ненадовго розслабляться, дозволять собі плисти за течією. Невідомо, як така поведінка позначилося б на вашому житті в інший період, але поки можна дозволити собі подібну слабкість.
 • Березень-квітень. Початок весни буде ознаменовано змінами в особистому житті. Швидше за все, відбудуться події, які розкриють людини, що знаходиться поруч з вами з нового боку. Сприймайте це одкровення з вдячністю, адже в кінцевому рахунку ви станете тільки ближче з партнером.
 • Травень-червень. Тепла погода змусить Терези ненадовго задуматися, А до чого взагалі всі ці старання і боротьба, адже можна просто полежати під сонечком, і ніхто тебе в цьому не засудить. Але реальність досить боляче вдарить по голові всіх зазівалися.
 • Липень-серпень. Відправляйтеся у відпустку, поки є така можливість. Якщо ваше особисте життя все ще недостатньо хороша, то більш підходящого моменту для пошуку половинки в 2022 році не представиться.
 • Вересень-жовтень. Якщо до цього те, що відбувається у Вашому житті більше нагадувало широку річку, то зараз події будуть летіти зі швидкістю гірського струмочка. Намагайтеся нічого не пропускати і діяти швидко, але усвідомлено.
 • Листопад-грудень. З холодами прийде усвідомлення і справжнє значення того, що відбувалося з вами весь рік. Вчіться долати внутрішні бар’єри і страхи, тоді щастя незабаром постукає у ваші двері.

Астрологічний гороскоп Терези 2022 рік

Далі ви знайдете докладний астрологічний прогноз для Терезів. Однак не забувайте про те, що це тільки загальні рекомендації. Для більш детального передбачення рекомендується сформувати свій персональний гороскоп.

Кармічна задача

 • Баланс. Більшу частину свого життя Терези в пошуку балансу, рівноваги між своїми бажаннями і можливостями. Але також ви прагнете примирити свій духовний світ і світ плоті. Саме тому в 2022 рік доля приготувала вам кілька випробувань, настільки показових, що ви самі все зрозумієте, коли прийде час.
 • Пошук смислів. Не забувайте про те, що наше існування повинно мати сенс. Саме його пошуками вам доведеться зайнятися всю другу половину року. Не чекайте, що істина миттєво відкриється вам. Швидше за все, пройде чимало часу, перш ніж ви усвідомлюєте весь сенс події.
 • Відвертість або скритність. Терези завжди відкрито говорять про свої почуття, тому не кожному дано витримати таке сусідство. Ви Відверті з близькими так само, як і з незнайомцями. Подумайте, чи так це корисно для міжособистісних відносин. Можливо, щось краще тримати в секреті.

Напрямки змін

Зміни торкнуться всіх сторін життя Терезів, але головним чином будуть пов’язані з переосмисленням самого способу життя і своєї поведінки. Те, що здавалося дуже важливим, раптово втратить свою актуальність. Можна з упевненістю сказати, що майбутнє приготує Вам причини для занепокоєння, але в ваших руках все виправити і привести в порядок.

Ритм життя з кожним новим місяцем 2022 року буде прискорюватися. Тому Терезам потрібно бути особливо уважними до деталей, щоб нічого не упустити і не пропустити. Вчіться тримати вухо гостро і миттєво реагувати при зміні обставин.

Творчий розвиток

Водяний Тигр у всьому посприяє просуванню тих представників знака, що пов’язані з творчістю.

 • Натхнення. Художники, письменники, артисти, музиканти в 2022 році не відчують нестачі натхнення. У вас завжди буде кілька прекрасних ідей, які варто втілити в життя. Загалом, творчої кризи боятися не слід.
 • Нестандартний підхід. Тим же, хто ніяк не пов’язаний з творчістю доведеться підлаштовуватися під мінливий символ року і внести дещицю новаторства і нестандартного підходу до своєї роботи.

Соціальне життя

В особистому житті Терезів чекає період трансформації. Деякі зв’язки самі собою розпадуться, деякі разюче зміняться. Не варто переживати про те, що залишається позаду, краще радійте тому, що приготувала вам життя.

 • Набуття Любові. 2022 рік варто зустрічати з радісними почуттями, оскільки самотні представники знака з великою часткою ймовірності зможуть знайти свою любов.
 • Обережніше з випадковими знайомствами. Єдине застереження від зірок стосується вашої відвертості з незнайомцями. Тримайте язик за зубами, якщо не впевнені в лояльності і надійності людини. Цілком можливо, що хтось захоче скористатися вашими ідеями і видасть їх за свої.

Проблеми та виклики

Перша половина 2022 року, буде досить стабільною і спокійною. Однак з осені починається деяке хвилювання у всіх сферах.

 • Доведеться потрудитися, щоб не наламати дров самостійно і не потрапити в дбайливо розставлені пастки долі.
 • Терезам рекомендується прислухатися до свого внутрішнього голосу і не чинити врозріз з совістю і мораллю. Мабуть, тільки керуючись ними, ви зумієте уникнути серйозних негативних наслідків.

Падіння і злети

Запаморочливих злетів в 2022 році не очікується, а ось падіння цілком можуть бути. У небезпеці професійна та фінансова сфери. Особливо водяний Тигр вдарить по тих, хто пов’язав своє життя з будівництвом, наукою і міжнародними зв’язками. Може спостерігатися зниження працездатності, починаючи з жовтня.

Гороскоп на 2022 рік Терези жінка

Жінки Терези у всьому звикла домагатися успіху, причиною стає позитивне мислення і неабияка харизма. Вам дійсно дарма ніякі життєві негаразди. Чи не зациклюватися на невдачах – правильний життєвий принцип, якому і в 2022 році змінювати не варто.

 1. Живіть реальним життям. Намагайтеся жити реальністю і рідше витати в хмарах. Звичайно, не завжди хочеться залишатися один на один з цим не завжди привітним світом, проте краще залишати голову холодною, а розум чистим.
 2. Менше конфліктів. У 2022 році вам доведеться навчитися згладжувати конфлікти, в якій би сфері вони не з’явилися. Можливі невеликі проблеми на роботі і в сім’ї, але якщо вчасно не купірувати сварку, то наслідки можуть мати руйнівний характер.
 3. Пошук любові. Рік Водяного Тигра дасть Терезам можливість зайнятися пошуками своєї долі, тому на любовному фронті все буде більш, ніж жваво. Чекайте романтичні побачення, чуттєві визнання і багато поцілунків. Цей час дозволить вам вирішити, які якості хочете бачити в своєму дружині і можливо знайти супутника життя.
 4. Щось нове. Другу половину року терези будуть зайняті осягненням всього нового. Можливо, доведеться відправитися на курси перекваліфікації, освоїти нову професію або піти вивчати іноземну мову. Напрямки можуть бути різними, результат один – вільного часу залишиться не так багато, тому воно і цінніше.

Сприятливі періоди

 • Січень. Прекрасний початок року буде ознаменовано для Терезів позитивними змінами в особистому житті. Дивно, як швидко вам вдасться зачарувати свого залицяльника. Однак не чекайте пропозиції руки і серця, з цим варто почекати.
 • Березень. Поки в особистому житті ситуація налагоджується, фінансовий сектор також вимагає вашої пильної уваги. Очікуються великі грошові надходження на ваш банківський рахунок. Зірки кажуть, що ці гроші будуть пов’язаними з родичами.

Несприятливі періоди

 • Лютий. Ви все ще не знайшли себе? У лютому усвідомлення того, що життя проходить повз, буде тиснути на вас тонною неприємних почуттів. Як наслідок, незадоволеність плодами своєї роботи і знижена працездатність.
 • Липень. Ви будете із заздрістю дивитися на колег, які вирушають в жаркі краї, адже ваші обов’язки виростуть в кілька разів і можливості взяти відпустку просто не залишиться. Не втрачайте присутності духу, у вас є ще час, щоб увійти в курс справи і взяти тиждень відгулу.

Гороскоп на 2022 рік Терези чоловік

Чоловік терези відрізняється від інших цілеспрямованістю і пробивним характером. Можна з упевненістю сказати, що ніякі обставини не змусять вас звернути з наміченого шляху. Ви готові йти до вершини, і водяний Тигр обов’язково допоможе в цьому.

 1. Вибирайте правильний час. Однак найбільш сприятлива для особистісного та кар’єрного зростання друга третина 2022 року. На початку року ви самі здивуєтеся, відчувши нерішучість у прийнятті рішень. Причиною тому стануть разючі зміни в житті. Не панікуйте, постарайтеся максимально відсунути момент остаточного вибору.
 2. Будьте терпимішими. Всім чоловікам Терезам зірки радять бути більш доброзичливими і лояльними, особливо до близьких. Якщо ще не змогли налагодити особисте життя, то причиною цього, як раз може бути ваш зайвий критицизм. Ніхто не ідеальний, якщо зможете це прийняти, то досить швидко знайдете пару.
 3. Шукайте компроміси. Найскладнішими виявляться літні місяці. Ви будете затиснуті між двома протиборчими таборами. Доведеться лавірувати і шукати компроміси, щоб не бути битими з обох сторін. Вчіться дипломатично йти від відповіді і передбачати бажання співрозмовника. Це вміння, без сумнівів, стане в нагоді в майбутньому.

Сприятливі періоди

 • Серпень. Прекрасний час, щоб запланувати деякі зміни в житті. Все в ваших руках, тому ставте перед собою цілі, що поки здаються нереальними.
 • Листопад. Поки хтось буде страждати від сірості за вікном, всі ваші думки будуть зайняті прекрасної незнайомкою, що вразить вас в саме серце. Повірте, немає жодного шансу, що ви зможете встояти. Киньте забобони і почніть говорити відверто!

Несприятливі періоди

 • Квітень. Найскладніший і навіть конфліктний місяць для чоловіків Терезів. Хоч вас і не назвати любителем суперечок, це навесні в терези, як ніби вселиться демон. З боку може здатися, що у вас сказ. Побережіть психіку близьких.
 • Червень. Чи не найсприятливіший час для змін. Всі ваші ідеї, не має значення, наскільки вони геніальні і передові, будуть зустрінуті критикою і протестом. Зачекайте трохи і зможете “вистрілити” так, що конкуренти із заздрістю потрапляють зі своїх місць.

Любовний гороскоп на 2022 рік для Терезів жінок і чоловіків

Найбільш сприятливий 2022 рік буде для тих Терезів, які вже перебувають у відносинах. Ви зможете не тільки перейти на новий рівень відносин, але можливо навіть зважитися на весілля або народження дитини. Пам’ятайте, що в таких питаннях головне – не поспішати. Приймайте рішення усвідомлено і виважено.

 • Робота і любов. Серйозні і цілеспрямовані терези будуть зайняті роботою і кар’єрою, але у вересні і жовтні любов сама увірветься в їх життя, зробивши її цікавою і яскравою. Не чиніть опір новим почуттям – вони подарують вам велику радість і приведуть до створення міцних відносин.
 • Токсичні відносини. Тим, хто давно перебуває в тяжких відносинах, водяний Тигр допоможе поставити крапку в цій болісної любові. А чи була взагалі любов? На це питання тільки вам шукати відповіді. Однак, без сумнівів можна сказати, що воно і на краще. Попереду у вас багато нових знайомств, любові і щастя.

Ось деякі рекомендації на новий 2022 рік:

 • Утримайтеся від вступу в шлюб, якщо ви познайомилися недавно – весілля краще відкласти на більш пізній термін, це допоможе перевірити, наскільки міцні почуття і серйозні наміри вашого партнера.
 • Перебуваючі у шлюбі терези можуть, без сумнівів, зважитися на народження дитини. У вас неодмінно народиться здоровий немовля.
 • Не впадайте у відчай, якщо початок року принесе вам деяке розчарування – всі негативні відчуття обов’язково підуть восени і взимку.
 • Протягом усього року ви не повинні змінювати або бездумно фліртувати з представниками протилежної статі.

Гороскоп здоров’я на 2022 рік для Терезів

Особливу увагу всім Терезам в цьому році варто приділити своєму здоров’ю. Очікується загострення деяких хронічних захворювань. Не розраховуйте, що все пройде само собою. Своєчасно звертайтеся до лікаря і не займайтеся самолікуванням.

 • Зима. Для Терезів, як і для більшості інших знаків, буде непростим періодом. Легкі нездужання можуть привести до важких ускладнень. Але своєчасне звернення за медичною допомогою зупинить хвороби на ранній стадії.
 • Весна. У цей період варто остерігатися травм, гормональних порушень і отруєнь. Щоб запобігти останні, треба повністю виключити алкоголь, виняток можна зробити для келиха червоного сухого вина на Новий рік і день народження.
 • Літо. Якщо в першій половині року терези зможуть уникнути серйозних захворювань, то влітку вони будуть відчувати себе чудово, за винятком тих, у кого гіпотонія. Та й вони, більше буваючи на прогулянках і не перепрацьовуючи організм, можуть уникнути серйозних проблем.
 • Осінь. Можуть виникнути проблеми з дихальною системою. Постарайтеся знайти можливість здійснювати тривалі прогулянки, бажано в екологічно чистих місцях. Ефективне позитивну дію матиме фітотерапія. Восени можуть з’явитися проблеми з опорно-руховим апаратом і зубами. Доведеться витратити велику суму на лікування і реабілітацію. Навіть якщо сумних подій не вдасться уникнути, запам’ятайте цей досвід і не шкодите своєму організму далі.

Нервова система Терезів в 2022 році буде під загрозою. Перестаньте бути недовірливими, постійно накручуватися себе і мучити по дрібницях. Терезам в 2022 році треба перестати бути недовірливими. На нервовому грунті можуть виникнути проблеми зі шкірою, всілякі дерматити і нейродерміти. Рік Тигра буде давати чимало приводів для оптимізму, скористайтеся ними, щоб уникнути важких захворювань.

Фінансовий гороскоп на 2022 рік для Терезів

2022 рік прекрасно підходить для формування «подушки безпеки» або примноження накопичених раніше заощаджень. Терези по натурі не марнотрати, тому відкласти деяку суму не викличе ніяких проблем. Благо будь-яких складнощів з грошима не очікується протягом усього року.

На самому початку року терези відкриють в собі деяку войовничість і бажання підкорювати вершини в безперервній боротьбі. Новий настрій дасть про себе знати як тільки Тигр вступить в свої законні права, так що з лютого терези будуть перебувати в стані війни з конкурентами.

Кілька корисних рекомендацій:

 • Постарайтеся час від часу відриватися від роботи і проводити час з сім’єю.
 • У будь-якому протистоянні важливий холодний розрахунок, так що використовуйте свою розсудливість і аналітичні здібності.
 • Переконайте колег у своїй незамінності і високому рівні кваліфікації – вам просто необхідно зміцнити своє становище.

Робота і бізнес

Водяний Тигр вітає ініціативність Терезів, а тому представники цього знака можуть не боятися нападок з боку. Єдине, з чим потрібно проявити обережність – з укладенням договорів. Заручіться підтримкою юриста і приймайте рішення тільки після його схвалення.

 • Найманим працівникам: просування по кар’єрних сходах завжди пов’язане з особистісним зростанням і розвитком. Тому, якщо ви не проходите регулярні підвищення кваліфікації, не чекайте пропозицій про підвищення.
 • Власникам свого бізнесу: вам буде важкувато в нинішніх економічних умовах. Але ваша справа залишиться на плаву і зміцніє, поки конкуренти один за іншим будуть залишати бізнес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *