гороскоп діва

Гороскоп Діва на 2022 рік для жінок і чоловіків: любов, сім’я, здоров’я, гроші і кар’єра в рік Водяного Тигра

У дів на 2022 рік великі плани, багато з задуманого здійсниться, тільки заслуга в тому буде виключно ваша. Весь пророблений раніше шлях призведе до довгоочікуваного успіху… Тема сьогоднішнього матеріалу: максимально повний і найточніший гороскоп на 2022 рік Діва, жінка і чоловік в рік Чорного водяного Тигра за роком і датою народження. Втім, спочивати на лаврах і насолоджуватися чесно заслуженими плодами кропіткої роботи не вийде. Вам доведеться продовжувати боротьбу за своє місце під сонцем. А якщо зважитеся на кардинальні зміни в житті, то водяний Тигр, без сумнівів, вас підтримає.

Гороскоп Діва 2022 рік коротко. В особистому житті все буде не так райдужно, як в кар’єрі. Занадто багато часу Діви будуть проводити на робочому місці. Часу буквально залишиться поспати і поїсти. Незважаючи на високий ритм життя, не варто нехтувати побаченнями, вечірками, та й просто посиденьками з друзями і близькими. Це і є той заряд енергії, що дозволяє залишатися в потоці життя і тримати лідируючі позиції.

Що чекає Дів в 2022 році Водяного Тигра

На початку року ви зрозумієте, що робочі обов’язки стали в кілька разів більше, додалося кілька абсолютно нових завдань, і колишній ритм життя все менше і менше підходить працьовитим Дівам. Якщо у вас немає маховика часу і 25 годин на добу, то неминуче доведеться чимось жертвувати в ім’я своїх задумів. Справа ваша, проте постарайтеся не залишати близьких без Вашої уваги. Особливо якщо у вас вже є діти.

 • Не зациклюйтеся на невдачах. У Дів є одна відмінна риса, що змушує їх щоразу після чергового провалу, нехай і незначного, сумніватися в своїх здібностях. Повірте, навряд чи на цьому світі існує людина більш здібна і працьовита, ніж ви. Вчіться помічати не тільки свої мінуси, але і плюси.
 • Давайте собі перепочинок. Хоч іноді Дівам необхідно отримати заряд бадьорості духу і енергії, щоб допомогли їм далі йти до поставлених цілей. Для консервативних натур місцем сили стає сім’я. Чи не віддаляйтеся від близьких і намагайтеся завжди, незважаючи на скажений робочий графік, зберігати з ними контакт.
 • Міняйте вид діяльності. За вдачею Діви здатні довгий час занурюватися в певну тему, поки не досягнуть в ній досконалості. Однак цей процес сильно вимотує чутливих натур, тому пробуйте іноді змінювати вид своєї діяльності. Наприклад, якщо ви працюєте руками, спробуйте порішати кросворди або зайнятися віршуванням. Якщо ж робота більшою мірою передбачає розумову працю, то кращим способом розвіятися стануть заняття спортом або танцями.
 • Любові потрібен час. У Дів є всі шанси зустріти свою любов в 2022 році. Однак запаморочливе почуття з’явиться не з першого погляду. Доведеться сходити не на одне побачення, щоб зрозуміти, що це саме та людина, з яким хочеться провести залишок життя. Так що звільніть кілька вечорів і проведіть їх із задоволенням і користю.
 • Намагайтеся не приймати близько до серця все підряд. Є ймовірність нервового зриву або депресії. Не провокуйте серйозні наслідки і вчіться вчасно абстрагуватися від чужих проблем. Якщо ваша сфера діяльності передбачає надання психологічної допомоги іншим – ставтеся до цього, як до робочого моменту. А якщо ні, то до чого вам зайвий стрес?

Гороскоп Діва 2022 рік рекомендує. Рік Водяного Тигра буде прихильний до всіх представників цього знака, слід бути вдячними і не забувати дякувати долі і зірки за всі ті бонуси, що виявляться в ваших руках в 2022 році Водяного Тигра.

Короткий гороскоп по місяцях: на зиму, весну, літо, осінь

Початок 2022 року буде досить спокійним, якщо не сказати нудним. Але для Дів це стане прекрасним шансом з головою зануритися в роботу. Кардинальні зміни краще відкласти на другу половину року під заступництвом Водяного Тигра. Але щоб краще зрозуміти, що вас чекає, зверніться до гороскопу по місяцях.

 • Січень-лютий. Спокійна і розмірене життя – те, що потрібно Дівам після бурхливого 2021 року. У вас з’явиться можливість отримати нові знання і навички, тому сконцентруйтеся на робочому процесі, але сильно не розслабляйтеся.
 • Березень-квітень. Прекрасний час, щоб зайнятися зовнішнім виглядом. Якщо ви ще не почали підготовку до літа, то весна змусить скорегувати свої плани. Вам різко захочеться виглядати бездоганно на пляжі. А, як відомо, дів, на шляху до мети ніщо не зупинить.
 • Травень-червень. Перші теплі промінчики доставлять Дівам чимало неприємностей. Здасться, що все летить до біса. Вдихніть і видихніть. Постарайтеся відпустити ситуацію і вирішувати проблеми в міру їх надходження.
 • Липень-серпень. Нарешті, період легкості настав. Саме зараз, можливо, відбудеться доленосна зустріч, яка розділить життя дів на до і після.
 • Вересень-жовтень. Восени Дівам захочеться щось змінити у своєму житті. Радимо почати з чогось менш масштабного, наприклад, з зачіски або стилю. Спробуйте себе в новому образі, насолодитеся ним, а потім подумайте, які ще сфери Вашого життя потребують негайного удосконалення.
 • Листопад-грудень. Холоди стануть для вас справжнім холодним душем. Життя змусить різко і жорстко зняти рожеві окуляри і поглянути на світ без прикрас. Чутливі натури можуть навіть впасти в депресію. Ваша мета – поглянути на життя неупереджено і зрозуміти, що конкретно йде не так, як би вам хотілося.

Астрологічний гороскоп Діва 2022 рік

Тепер вас чекає докладний астрологічний прогноз для Дів. Однак це загальні рекомендації. Для більш детального передбачення рекомендується скласти індивідуальний гороскоп.

Кармічна задача

 • Допомога оточуючим. Діви завжди надзвичайно зосереджені на робочому процесі і часом не помічають, що оточуючим необхідна їх допомога. Почніть з того, що на секунду зупиніться і подивіться по сторонах. Бути може, хтось вже давно відчайдушно волає до вашої допомоги? Це може бути ваш близький або колега.
 • Порядок і планування. Всі представники цього знака люблять порядок. Вони, як одержимі прагнуть усунути всі недоліки навколишнього світу навколо. Але чи не час почати з себе? Можливо, ви забули, що душевне умиротворення і спокій здатні створити чудеса з вашим життям. Не нехтуйте своїм щастям.
 • Відпочинок. В кінці 2022 року з’явиться бажання відпочити, опустити руки і здатися. Однак те, наскільки в кінцевому рахунку ви просунетеся до своєї мети, стане вирішальним фактором для процвітання і не тільки в матеріальному плані.

Напрямки змін

Зміни торкнуться в 2022 році всі області життя дів. Однак все-таки велика їх частина виявиться пов’язаної з внутрішнім світом, психологічним станом. Не варто “закопувати” свої переживання глибше. Можливо, найкращим рішенням буде проходження курсу психотерапевтичних сеансів і робота над собою.

Водяний Тигр змусить дів згадати, що таке самотність. Багато представників знака відчують себе покинутими і кинутими. Тут головне-вчасно усвідомити, що ваші власні вчинки привели до подібного кінця. Ніколи не пізно все виправити, було б бажання.

Творчий розвиток

Діви – люди практичні. Їм чужі перепади настрою та інші слабкості творчих людей. Однак при цьому вони здатні сприймати світ трохи інакше інших. Їх погляд на речі хоч і відрізняється консерватизмом в деякій мірі, але не заперечує можливості нестандартного підходу. Часом саме представники цього знака стають законодавцями мод і прекрасними художниками.

 • Зона комфорту. У творчості Дівам постійно доводиться виходити зі своєї зони комфорту, а значить, розвиток особистості йде семимильними кроками. В цілому, навіть якщо вони і не домагаються успіху, то стають потужними генераторами ідей для інших.
 • Самоаналіз. 2022 рік підходить для самоаналізу, пошуку відповідей в глибині своєї душі. Тому питання етики і моралі будуть виразно простежуватися в ваших роботах. Не бійтеся критики, творіть і вдосконалюйтеся.

Соціальне життя

Діви цілком здатні існувати на самоті і не залежати від соціальних контактів. Однак у будь-якої людини є певні потреби, і Дівам вони не чужі.

 • Пошуки любові. При належній завзятості і старанності ви зможете досягти мети. Єдина порада, яку хочуть вам дати зірки – не ставтеся критично до себе і свого партнера, всі ми далекі від ідеалу.
 • Усамітнення і тиша. Багатьом представникам знака захочеться тиші і усамітнення. Ніхто не має права критикувати ваші бажання. Головне, щоб близькі і друзі пам’ятали про вас і знали, що не байдужі.

Проблеми та виклики

Перша половина 2022 року, як уже говорилося, буде досить спокійною і стабільною. Тому аж до липня краще не робити ніяких активних дій. Життя буде текти розмірено, в чомусь навіть нудно.

У липні-серпні у Дів настане період активності. Не буде і вільної хвилинки, щоб відпочити. Запасіться терпінням і не лізьте на рожен. Життя надасть вам можливість протистояти новим неприємностям.

Падіння і злети

У житті все йде своєю чергою. Це означає, що злети незмінно змінюють падіння. І що чекає попереду можна передбачити, якщо поглянути назад. Тим представникам знака, кому не чужі філософські роздуми, цей може допомогти розібратися в собі. А всім іншим зірки радять не опускати руки і завжди бути готовими до боротьби.

Гороскоп на 2022 рік Діва жінка

Більш практичних і передбачливих жінок знайти складно. Однак навіть Дівам буде нелегко в 2022 році. Головна причина тому ваше невгамовне бажання скрізь і в усьому бути першими. Прагнення до ідеалу буквально вимотує вас, спустошує до краплі. Якщо не знайдете джерело підзарядки, ризикуєте розсипатися на шматочки.

 • Складний вибір. В середині року доля поставить перед вами непростий вибір. Можливо, комусь іншому це завдання здалася б нездійсненним, але тільки не працьовитим Дівам. Ви з небаченою раніше силою і ентузіазмом приступите до роботи і досить швидко все «розгребете». Залишається вас тільки похвалити.
 • Потрібно вибрати щось одне. Варто відзначити, що в 2022 році Дівам вдасться досягти успіху тільки в чомусь одному, незважаючи на сприятливий Зоряний розклад. Це означає, Або любов, або кар’єра. Вибір, який доводиться робити практично кожній жінці тепер найбільш гостро встане перед Дівами.
 • Робота з комплексами. Якщо в рік Водяного Тигра зможете розпрощатися зі своїми страхами і комплексами, то досягнете успіху, можливо, навіть станете знаменитими. Обов’язково працюйте над розвитком своєї сексуальності, ці навички допоможуть вам не тільки в особистому житті, але і в роботі.

Сприятливі періоди

 • Червень. Перший літній місяць для Дів стане часом відпочинку і пошуку себе. Можливо, варто взяти відпустку, щоб нікого не відволікати своїми дозвільними розмовами і абсолютно неробочим настроєм. Перепочинок дозволить вам накопичити нові сили для активних дій.
 • Жовтень. Виконання заповітних бажань не за горами. Не бійтеся бути трохи сміливіше, дерзніть замахнутися на те, що поки здається недосяжним, і самі не помітите, як зміниться життя.

Несприятливі періоди

 • Серпень. Якщо ви ще не почали стежити за своїм здоров’ям, воно нагадає про себе без вашого бажання. Правильне харчування – це не просто данина моді. Рух – це життя!
 • Листопад. Поки всі інші будуть зігріватися зі своїми половинками під теплим пледом, Діви залишаться в гордій самоті. Доведеться зализувати рани, переглядаючи фільми про Бріджит Джонс. Але це тимчасово, скоро і на вашій вулиці буде свято.

Гороскоп на 2022 рік Діва чоловік

Рік Водяного Тигра стане для чоловіків дів сприятливим у всіх сенсах. Але радимо стояти на своєму незважаючи ні на що. Деяким може здатися, що у вас помутився розум, раз ви, як баран стукайте рогами в закриті ворота, Проте хто сказав, що їх не зірвати з петель?

 • Шлях до вершини. Діви зможуть згорнути на своєму шляху не ту сторону в 2022 році. У вас просто немає жодного шансу не опинитися на вершині. Але пам’ятайте, що чим вище ви знаходитесь, тим болючіше і далі падати. Але це зовсім не пророцтво, швидше дружня порада не розслаблятися, і завжди стежити за вчинками своїх недоброзичливців.
 • Шукайте партнерів. Завдяки підтримці сім’ї та друзів багато робочих питань будуть вирішуватися самі собою. Особливо сприятливо в цей період налагоджувати ділові контакти і укладати договори. У сфері партнерства дів чекає успіх.
 • Літо і гроші. Особливо продуктивним виявиться кінець літа. Більшість фінансових питань будуть вирішуватися самі собою, тому проблем з грошима не передбачається. Поки отримуєте подарунки долі, не забувайте допомагати нужденним. Тоді добро обов’язково повернеться до вас у важку годину.

Сприятливі періоди

Січень. Вже на початку року Діви відчують надзвичайний приплив сил. Всі ваші ініціативи будуть надзвичайно вдалими, і керівництво швидко просуне вас по кар’єрних сходах.
Березень. Пора пожинати плоди кропіткої роботи над собою. Цей час сприятливий для налагодження особистих контактів, пошуку своєї половинки і нормалізації відносин всередині сім’ї.

Несприятливі періоди

Жовтень. Складний час чекає Дів в середині осені. Здебільшого причиною тому ваші власні вчинки, а саме небажання займатися спортом і стежити за своїм здоров’ям. Ви дійсно все ще боїтеся лікарів?
Грудень. Поки весь світ готується до великого свята, Діви прагнуть встигнути всюди. Кінець, як відомо, один: за двома зайцями поженешся, жодного не зловиш.

Любовний гороскоп на 2022 рік для Дів жінок і чоловіків

Любов в 2022 році буде більше нагадувати формальні ділові відносини. Але хіба вас це не влаштовує? Багатьом Дівам такий союз підходить ідеально, ви практики по життю, тому романтика – не ваша фішка.

 • Початок року. У перші два місяці нового 2022 року вам краще запастися терпінням – Діви повинні бути обережні. Намагайтеся не робити вчинки, що наводять партнера на сумніви – завжди приділяйте йому увагу і не скупіться на добрі слова.
 • Весна – Ваш час. Подолавши складнощі перших місяців 2022 року, Діва зуміє знайти найбільш підходящу лінію поведінки, що допоможе їй успішно вийти з безлічі складних ситуацій. Якщо ви замислюєтеся про поповнення в родині, то квітень і травень – ідеальні місяці для прийняття рішення.
 • Усвідомленість і почуття міри. Зірки радять Дівам у всьому дотримуватися почуття міри. Закоханість, хоч і зносить дах, тільки ось другій стороні про це знати необов’язково. Якщо не хочете стати загальним посміховиськом, намагайтеся проявляти почуття наодинці з вашою половинкою.

Що ще говорять зірки:

 • Вільні Діви, які не знаходяться в активному пошуку не знайдуть свою любов до самої осені.
 • У одружених і заміжніх дівчат навесні може виникнути бажання піти на зраду. Але слід покладатися лише на почуття – намагайтеся мислити раціонально.
 • Остерігайтеся жадібності або постійного невдоволення рівнем життя. Надумані проблеми у фінансовому житті сім’ї можуть привести до її розпаду.

Гороскоп здоров’я на 2022 рік для Дів

Народженим під знаком Діви в 2022 році треба обов’язково переглянути своє ставлення до харчування. Переїдання або захоплення фастфудом призведе до серйозних порушень травної системи. У рік Тигра не можна як надміру в їжі, так і дотримуватися жорстких дієт і обмежень в їжі. Постарайтеся дотримуватися баланс.

 • Зима. Навіть Дівам, ніколи не скаржилися на проблеми зі здоров’ям, слід поберегтися від протягів і виключити надмірності в їжі. Недотримання цих простих правил призведе до ослаблення організму і частих простудних захворювань. Крім сезонних грипу, ви ризикуєте підхопити і щось більш екзотичне. Тому краще не вирушати в жаркі країни в цей період.
 • Весна. А ось навесні вас чекають не дуже значні захворювання, це може бути нежить або невеликі травми. Але якщо Діви втратять пильність, друга половина 2022 року може принести і великі неприємності. Не виключаються проблеми з серцево-судинною системою, тому, якщо ви курите, відмовтеся від цієї шкідливої звички.
 • Літо. У літні місяці ваше самопочуття нормалізується. Але в зоні ризику може виявитися спина і хребет, намагайтеся дотримуватися поставу і стежити за фізичним навантаженням.
 • Осінь. Ніяких сюрпризів осінь Дівам не принесе, ваше самопочуття буде стабільно хорошим. Настає відмінний час зміцнити своє здоров’я різними оздоровчими методиками, запишіться на йогу або купите абонемент у фітнес-клуб.

Емоційний стан — наріжний камінь вашого здоров’я. Підвищені навантаження на роботі і прагнення до досконалості роблять свою справу. Апатія, відсутність мотивації – ось перші ознаки насувається депресії.

Фінансовий гороскоп на 2022 рік для Дів

2022 рік може стати роком втрат тільки для володарів дійсно великого статку. Особливо акуратно варто здійснювати великі покупки і укладати ризиковані контракти. Для інших водяний Тигр не приберіг нічого ні хорошого, ні поганого. Чекайте рівний у фінансовому плані рік без особливих злетів і падінь.

Що ще радить гороскоп фінансів Діві:

 • Приділяйте увагу сфері послуг – можливо, ви знайдете своє покликання саме в цьому сегменті.
 • Юристи, косметологи і вчителі будуть успішні – їх заробіток збільшиться, з’являться нові навички.
 • Якщо в минулому році Діва часто вирішувала питання особистого характеру, то під заступництвом Тигра обов’язково задумається про особисту кар’єру.
 • Це сприятливий час для освоєння іншої професії, придбання нерухомості або навіть переходу на іншу роботу.

Робота і бізнес

В кінці зими може з’явитися бажання змінити сферу діяльності і спробувати себе в новому амплуа. Якщо є можливість, то чому б і ні. Але якщо у вас на утриманні вся сім’я, то краще залишити подібні авантюри до кращих часів.

 • Найманим працівникам. Діви, які розпоряджаються чужими фінансами, повинні бути особливо акуратними. Спокуса заробити легкі гроші не повинен затуманювати ваш розум – в рік Тигра прийнятна тільки чесна робота.
 • Бізнесмен. Приватним підприємцям рекомендується почати просуватися на зарубіжних ринках – контакти з іноземними партнерами принесуть несподівану вигоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *