гороскоп лев

Гороскоп Лев на 2022 рік для жінок і чоловіків: любов, сім’я, здоров’я, гроші і кар’єра в рік Водяного Тигра

У 2022 році весь раніше пророблений вибоїстий життєвий шлях Левів, нарешті, перетвориться на рівну і широку дорогу щастя і процвітання. Навіть якщо поки це звучить подібно мрії, не варто відмовлятися від неї зі страху перед невідомістю… Тема нашого сьогоднішнього матеріалу: максимально повний і найточніший гороскоп на 2022 рік Лев, жінка і чоловік в рік Чорного водяного Тигра за роком і датою народження. Левам не личить миритися з неминучістю і роком долі! Ви самі здатні пройти свій шлях і знайти бажане.

Багато невирішені проблеми не зникнуть, але безумовно стануть трохи менше тиснути на Левів. Це зовсім не означає, що можна віддатися дозвільного проведення часу і тільки отримувати подарунки долі. Зовсім ні. Продовжуйте рухатися в обраному напрямку і вже до початку весни помітите, що цей процес став помітно легше.

Гороскоп Рак 2022 рік коротко. Рік Водяного Тигра буде до вас прихильний. Тому чекайте великі приємні зміни в житті і не сумнівайтеся, що звичні труднощі відійдуть на другий план. Намагайтеся не форсувати події, нехай все йде своєю чергою. Тільки так у вас вийде отримати бажане і не затратити занадто багато сил і енергії.

Що чекає на Левів у 2022 році

Якщо поки ви сумніваєтеся в тому, що в 2022 році доля несподівано проявить до вас прихильність, то вже навесні під впливом Водяного Тигра ви досить швидко зміните свою думку.

 • Підходьте до питання творчо. Водяний Тигр протегує творчим професіям, тому тим, хто не мислить і дня без натхнення, в 2022 році належить пройти період трансформації і вдосконалення. Навіть ті, хто далекий від богеми несподівано для себе захопляться чи то малюванням, чи то вишиванням, а може, і чимось більш екзотичним.
 • Скажіть “ні” стереотипам. Тим, хто продовжує жити у владі чужої думки, в 2022 році доведеться несолодко. Зірки рекомендують вам не покладатися на громадську думку і відповідь на будь-яке питання шукати всередині себе. Так ви зробите набагато менше помилок.
 • Направляйте вітрила за вітром. Водяний Тигр володіє норовливим характером, тому будь-яка непокора його волі буде сприйнято з невдоволенням. А там і масштаб наслідки може виявитися чималим. Кращий рада: не пливіть проти течії, довіртеся йому і обов’язково хвилі винесуть вас в тиху заплаву.
 • Не переставайте вчитися. Тим, хто ще гризе граніт науки, зірки радять бути стараннішими на заняттях. А тим, хто вже знайшов себе в цьому житті, не варто переставати самовдосконалюватися.
 • Підкорення кар’єрних вершин неможливо без старанності. Звичайно, і керівництво, і колеги вже чули про ваші звершення і неординарний погляд на речі. Однак пора показати всім, що Леви також здатні важко і старанно працювати. На щастя, цей період не буде занадто довгим, так що ви не встигнете вибитися з сил.

Короткий гороскоп по місяцях: на зиму, весну, літо, осінь

2022 рік буде для Левів періодом внутрішнього зростання і підвищеної працездатності. Не бійтеся брати на себе трохи більше, ніж зазвичай. Вирішуйте проблеми в міру їх надходження і не впадайте у відчай в моменти невдач. А щоб зрозуміти, до чого готуватися, прочитайте гороскоп по місяцях 2022 року Водяного Тигра.

 • Січень-лютий. Ці зимові місяці пройдуть для Левів дуже напружено і не без ексцесів. Будьте готові до несподіванок і не втрачайте присутності духу, якщо щось почне виходити з-під вашого контролю.
 • Березень-квітень. Перший теплий вітерець чудесним чином віднесе геть всі ваші переживання і життя заграє новими фарбами. Виною тому чи то ваша втома, що накопичилася за довгу зиму, чи то благословення небес, але факт залишається фактом.
 • Травень-червень. Тепло змусить левів вийти на полювання. Що ви виберете: кар’єру, любов або гроші? Все в ваших руках, тому не бійтеся ставити перед собою більш сміливі завдання, ніж зазвичай.
 • Липень-серпень. День народження вже не за горами і незабаром ви станете на рік старше. Пора подумати, чому ж ви навчилися за цей період? Постарайтеся проаналізувати своє життя і не бійтеся мріяти.
 • Вересень-жовтень. Осінь – це чудовий час для змін різного роду. Якщо мріяли про зміну роботи або місця проживання, то кращого часу не знайти.
 • Листопад-грудень. Проведіть ці дощові і холодні місяці, аналізуючи свою поведінку протягом усього 2022 року і розставте пріоритети на наступний рік правильно. Вчіться розподіляти сили, тоді не будете почувати себе, як білка в колесі.

Астрологічний гороскоп Лев 2022 рік

Тепер вас чекає докладний астрологічний прогноз для Левів. Однак, не забувайте про те, що це тільки загальні рекомендації, для більш точного передбачення рекомендується скласти персональний гороскоп.

Кармічна задача

 • Сімейним Левам — перед вами постане досить важливе завдання. Якщо ви вже досить давно перебуваєте у відносинах, то 2022 рік стане для сім’ї переломним. Партнер поставить перед вами непростий вибір, від якого буде залежати спільне майбутнє.
 • Самотнім Левам — об’єктивно буде не до романтики. Ви опинитеся залучені в різні розборки і чвари. Намагайтеся дотримуватися нейтралітету, хоча кому це говорити, точно не експресивним Левам.
 • Будьте уважні до своїх друзів — в рік Водяного Тигра ви усвідомлюєте всю їх роль в житті і будете вдячні тим, хто все ще залишається на вашому боці незважаючи ні на що.
 • Вчіться мудрості і стриманості — саме ці якості в майбутньому зіграють важливу роль. Загалом, Якщо підводити підсумок, то 2022 рік стане для Левів справжньою особистісною підготовкою до майбутніх подій.

Напрямки змін

Основні зміни в житті Левів відбудуться на професійній ниві. Якщо ваша сфера діяльності, так чи інакше, відноситься до творчої, то чекайте позитивних змін. Якщо ви давно замислювалися про те, щоб взяти на себе роль вчителя і поділитися, звичайно, за гроші, своїми знаннями і навичками, то в 2022 року цей досвід може стати для вас переломним моментом в житті.

 • Тим же, хто ніяк не пов’язаний з творчістю, теж не завадило б підходити до вирішення робочих питань з дещицею креативності. Керівництво буде приємно здивоване вашим завзяттям, а заслуги швидко отримають позитивний результат.
 • Ще одним напрямком змін у житті Левів стане особисте життя. Позитивні зміни будуть, на перший погляд, непомітними, проте в кінці року ви несподівано для себе відкриєте весь їх сенс. Тому не думайте, що тільки ви тупцюєте на одному місці. Рух на краще завжди займає не один день.

Творчий розвиток

Як вже говорилося, всім працівникам творчих професій 2022 рік готує багато приємних подій. Натхнення завжди буде при вас, благо навіть матеріальні можливості дозволять працювати більше і продуктивніше. Однак не розчиняйтеся в процесі, інакше ризикуєте втратити власне “я”.

 • Творчий потенціал. Навіть ті представники знака, що раніше були далекі від творчості і художньої думки, виявлять в собі неймовірний потенціал, а головне, бажання «щось створити». Сфери вашого прояву можуть бути різними: від програмування до ліплення з глини.
 • Зміна іміджу. Особливо Левам в 2022 році захочеться яскравості фарб, тому багато представників знака поспішать кардинально змінити свій імідж. Без сумнівів, яскраві кольори і незвичайні фасони тільки фарбують таких неординарних людей, але не переборщіть з епатажем. В іншому випадку вас просто не зрозуміють і вважатимуть міськими божевільними.

Соціальне життя

Леви завжди і в усьому прагнуть зайняти лідируючі позиції. У кар’єрі, хобі і навіть особистому житті. Однак в рік Водяного Тигра доведеться ненадовго заховати свої гострі ікла і кігті і прикинутися домашнім котиком. Будьте м’якше і лояльніше до людей і досить швидко станете улюбленцем натовпу.

 • У вирішенні ділових питань найкраще допомагають правильно збудовані комунікації з колегами, керівництвом і партнерами. Тому приділіть пильну увагу налагодженню взаємодії по всіх фронтах. Цінуйте лояльність керівництва, а також тих, хто старше і досвідченіше вас.
 • У любовних питаннях Левам доведеться також проявляти трохи більше такту і менш імпульсивно реагувати на слова на свою адресу. Швидше за все, друга сторона зовсім не хоче вас образити.

Проблеми та виклики

Проблем в 2022 році буде чимало, але, підводячи підсумки в грудні, ви усвідомлюєте, що всі вони мали позитивний ефект на ваше життя.

 • Позитивний настрій. Тому намагайтеся не зациклюватися на невдачах, тим більше, якщо вони – воля випадку. Приймайте те, що відбувається з вдячністю і цінуєте, як досвід, що підносить вам саме життя.
 • Економія грошей. Також варто згадати про необхідність раціонального і дбайливого ставлення до грошей. Невже у вас бездонні кишені, забиті папірцями? Досить вже витрачати багато коштів на імпульсивні покупки.

Падіння і злети

Рік Тигра буде сповнений невеликих злетів і падінь, однак, за великим рахунком час пройде досить спокійно, а головне, стабільно. Те, що відбувається навколо, з деякою часткою ймовірності, зможе торкнутися недоторканність Вашого життя. Так що продовжуйте вести свою лінію і не танцюйте під чужу дудку.

Гороскоп на 2022 рік Лев жінка

Жінкам Левицям не варто питати порад у оточуючих, хоча часом це було б не найгіршою ідеєю. У 2022 році ви будете всіляко прагнути до самостійності і категорично заперечувати будь-які спроби скувати вас будь-якими узами, в тому числі і шлюбними. Так що самотнім дамам не варто розраховувати на заміжжя в рік Тигра, однак, закоханості не уникнути.

 • Нові знайомства. За 2022 рік ви познайомитеся не з одним привабливим чоловіком. Всі вони будуть проявляти до вас інтерес, але буде і той, хто на вигляд здасться нестримним і холодним. Зверніть увагу на цей унікальний екземпляр. Спочатку це може зачепити самолюбство прекрасної левиці, але його справжні почуття вам належить дізнатися трохи пізніше. І ви опинитеся приємно здивовані.
 • Задумайтеся над своїми цілями. Тим, хто мріє про кардинальні зміни у своєму житті можна подумати, чому ж ви продовжуєте топтатися на місці. Можливо, ви занадто зациклилися на ситуації, що склалася, і вважаєте себе жертвою? Або ж вам просто набридло боротися з вітряками? Відповідь може бути будь-яким.

Сприятливі періоди

 • Січень. Для всіх левиць перший місяць 2022 року стане передвісником великих позитивних змін у житті. Настрій буде піднесений, а працездатність на висоті. Так що беріть віжки в свої руки і приступайте до справи.
 • Жовтень. Здавалося б, що хорошого може статися в житті, коли за вікном нудьга і вічний дощ? Ан, ні! У житті левиць відбудеться те, про що вони давно мріяли. Не пропустіть жодної хвилини цього чудесного часу.

Несприятливі періоди

Березень. Начебто і весна, а все ще так холодно. Теплолюбним Левицям може здатися, що весь світ згуртувався проти них. Можливо, в чомусь ви і праві, але виною тому зовсім не збіг обставин, а ваша власна поведінка. Подумайте, що ви такого зробили, чим заслужили низку дрібних негараздів.
Вересень. Тільки відгриміли радісні дні народження, як наслідки випитого і безконтрольного поїдання солодощів вилізуть назовні. У когось навіть в прямому сенсі цього слова у вигляді зайвих кілограмів і ненависних прищів.

Гороскоп на 2022 рік Лев чоловік

Волелюбним і норовливим Левам в 2022 році вдасться домогтися успіху тільки при загальному схваленні. Однак, це заслуга не стільки ваша особиста, скільки сприятливе розташування зірок на небосхилі. Як би там не було, Чому не скористатися подарунками долі? Не бійтеся відплати, пані Фортуна на вашому боці.

Абстрактні питання. На початку року багато представників сильної статі відчують непереборний потяг до вирішення філософських питань. Така поведінка багато в чому йде врозріз з вашою натурою, тому оточуючі можуть не зрозуміти або ж прийняти це за бажання покрасуватися в черговий раз. Якщо вирішили знайти відповідь на питання про сенс життя, то краще робіть це наодинці з собою.
Навчання. В середині року з’явиться гостра необхідність в навчанні. Леви відповідально подадуть документи на отримання другої вищої освіти або курси перепідготовки. Постарайтеся пройти цей шлях до кінця і отримати-таки заповітну корочку. У майбутньому це зіграє вам на руку не один раз.

Сприятливі періоди

 • Серпень. У кого тут свято намічається? Це ж Леви! Доля не залишить вас без щедрого подарунка, так що не бійтеся мріяти і просити трохи більше, ніж зазвичай.
 • Грудень. Підведення підсумків у 2022 році затягнеться. Але головним чином, тому що позитивні зміни будуть змушувати нерозумно посміхатися. Будуйте сміливі плани і не забувайте мріяти!

Несприятливі періоди

 • Січень. Це місяць нових турбот і пошуку вирішення різних проблем. Час буде досить суєтне, тому не розраховуйте на відпочинок. Дозвільне проведення часу залиште до кращих часів. А поки засукайте рукава і вперед!
 • Липень. У цьому місяці можуть з’явитися проблеми на роботі. Причиною тому багато в чому ваше власне ставлення до процесу. Працюйте більше і рідше привертайте до себе увагу. У цей місяць зацікавлені погляди можуть стати причиною звільнення.

Любовний гороскоп на 2022 рік для Левів жінок і чоловіків

Можна сміливо сказати, що в 2022 році Левам пощастить в любові! Від шанувальників не буде відбою, а зацікавлені погляди будуть змушувати метеликів в животі тріпотіти. В цілому, водяний Тигр приготував самотнім Левам масу захоплюючих подій і вражень.

До літа – тиша. Початок року може серйозно розчарувати вас, проте ближче до літа ситуація зміниться – ви відчуєте, що протилежна стать проявляє до вас інтерес, а оточуючі ставляться з розумінням і бажають допомогти. Починаючи з червня вільно призначайте побачення і заводите знайомства під час відпустки.
Постійний партнер буде дивувати. У тих представників знака, хто вже перебуває у відносинах, не раз затріпоче сердечко перед своїм партнером. Вас здивує людина, яку Ви, здавалося б, добре знали. Так що просто отримуйте задоволення.

Що ще говорить гороскоп любові:

 • Серйозно обговорюйте з чоловіком кожен вчинок – необдумане рішення може зруйнувати ваш шлюб.
 • Довіряйте супутнику життя або партнеру – ревнощі часто стає першим кроком до втрати довіри.
 • Багато спілкуйтеся з друзями, оскільки нові романтичні пригоди в 2022 році будуть з’являтися через загальні знайомства.

Порада. Проявивши терпіння в період з січня по березень, ви почнете здобувати перемоги на любовному фронті і до кінця року прийдете з почуттям задоволення і радості.

Гороскоп здоров’я на 2022 рік для Левів

Звичайно, Леви не звикли турбуватися про своє здоров’я, але в 2022 році через велику кількість подій не уникнути перевтоми і порушення сну. Можливо, Вам навіть буде потрібна допомога фахівця. Тримайте свій розум холодним і ніколи не пропускайте чужі проблеми через себе.

Левам в 2022 році необхідно переглянути своє ставлення до роботи і перестати бути трудоголіком. В іншому випадку Рік Тигра принесе чимало проблем зі здоров’ям. Плануйте роботу так, щоб завжди був час відпочивати і повноцінно висипатися. Постарайтеся налагодити режим дня і знаходите час для прогулянок на свіжому повітрі.

 • Зима. Перші місяці 2022 року принесуть Левам тільки турботи про здоров’я. Часта застуда, загострення хронічних захворювань буде переслідувати вас до весни. Постарайтеся дбайливо ставитися до свого здоров’я, дотримуватися профілактичних заходів, і не зловживайте спиртними напоями.
 • Весна. Ближче до кінця зими самопочуття левів буде вирівнюватися, і весну вони зустрінуть у всеозброєнні. Вони зможуть повернутися до звичних занять, яких були позбавлені взимку. Але не забувайте, що при будь-яких «неполадках» організм дасть вам сигнал у вигляді головних болів – негайно відвідайте лікаря, щоб запобігти майбутнім проблемам.
 • Літо. Леви будуть сповнені сил, проблеми можуть бути тільки у тих, хто страждає хронічними серцевими захворюваннями. Решта можу радіти життю, не побоюючись серйозних проблем зі здоров’ям.
 • Осінь. Незважаючи на похолодання, ви будете почувати себе чудово, а ті, хто довго страждав від хронічних захворювань і отримав травми зможуть швидко реабілітуватися.

Порада. Найкраще брати відпустку в липні — серпні, щоб сповна підзарядитися вітамінами і відпочити. Намагайтеся економити енергію і не витрачати її даремно.

Фінансовий гороскоп на 2022 рік для Левів

Особливих фінансових проблем у Левів не передбачається, хоча можуть виникнути деякі непорозуміння з партнером щодо напрямку витрачання сімейного бюджету.

 • Початок року дуже важливий. Рух вгору почнеться з самого першого місяця, тому намагайтеся не затягувати з виходом на роботу – поверніться в офіс відразу після вихідних. Можливо, це буде непросто, але зате коли інші колеги тільки почнуть розігріватися, у вас вже буде підстава для отримання премії.
 • Економія. Намагайтеся економити, не робіть необдуманих великих покупок і обов’язково радьтеся з близькими, щоб уникнути їх несхвалення.
 • Обмірковуйте свої рішення. Лев дуже старанний і сміливий, проте покровитель цього року часто відчуває в ньому конкурента. Тому в 2022 році намагайтеся не приймати необдумані рішення – навряд чи вони зустрінуть підтримку Водяного Тигра.

Що ще говорять зірки:

Рік буде особливо вдалий для представників творчих професій, а також викладачів і спортсменів.
Великі кредити краще відкласти до наступного року, а поточні боргові зобов’язання рекомендується закрити до настання жовтня.

Робота і бізнес

Кар’єрні амбіції більшості представників знака в 2022 році виявляться марними. Причиною тому події, які ви просто не зможете контролювати.

 • Бізнесмен. Засновники малих підприємств будуть успішні в просуванні свого бізнесу і досягнуть успіху на своїй ниві.
 • Найманим працівникам. Постарайтеся стримати негативні пориви душі, особливо перед керівництвом і колегами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *