гороскоп на грудень 2018

Гороскоп на грудень 2018 року для всіх знаків зодіаку

Останній місяць року пройде під впливом авантюрно налаштованого Сатурна і на подив миролюбного Марса, що дозволить багатьом знакам зодіаку вирішити застарілі проблеми, згладити конфлікти і взяти участь в парочці дуже цікавих пригод. Правда, похмурий Плутон і ретроградний Меркурій внесуть свої корективи в цю ідилію, тому декому в цей період замість приємного шелесту купюр доведеться слухати свист вітру в гаманці — принаймні, на початку місяця. Але в цілому цей період буде досить сприятливим і нікого по-справжньому не обділить удачею. Гороскоп на грудень 2018 року підкаже, де саме вона чекає кожен знак зодіаку.

Короткий гороскоп на грудень 2018 року для всіх знаків зодіаку

Судячи з усього, грудень–2018 — місяць на рідкість непрактичний. Своїм підопічним він не обіцяє ні багатства, ні вагомих кар’єрних успіхів, зате так і сипле шансами зав’язати романтичні стосунки, внести у своє життя зміни або знайти заняття по душі. Знай і підхоплюй підвертаючі під руку можливості!

Овен

овен гороскоп на грудень 2018
У грудні Овну під силу будь-які зміни, чи йде мова про кар’єру, особисте життя або переїзд на нове місце

Початок грудня змусить Овнів скинути роги, підпиляти копитця і перекваліфікуватися з баранчика в трудову бджолу. Велика кількість справ, що звалиться на ваші рогаті голови в грудні, слабкого духом може і налякати, але не намагайтеся від них ухилитися: саме в цей період закладені основи вашого майбутнього фінансового благополуччя.

Гороскоп середини грудня 2018 року пророкує Овнам стійку, непереборну тягу до змін. Засидівшися на місці баранці зірвуться в подорож, переїдуть або знайдуть собі нове місце роботи. Дійте обдумано, але сміливо — Фортуна стежить за кожним вашим кроком і приязно посміхається.

В кінці грудня поверніть всі справи і присвятіть час сім’ї або спробам таку створити. Якщо не пропустите шанс, наданий вам самою долею, обов’язково підете на новорічну вечірку рука об руку з коханою людиною.

Телець

телець гороскоп на грудень 2018
Місяць не побалує Тельця у фінансовому плані, зате підкаже, де шукати особисте щастя

Перша декада грудня у рогатих явно не заладиться. Витрати вистрілять вгору зі швидкістю космічної ракети, доходи, навпаки, кинуться до плінтуса, а люди, яких Телець вважав вірними друзями раптово підставлять йому підніжку.

До середини місяця ситуація стабілізується. Це буде час примирення всіх і вся, так що рогачам варто використовувати його, щоб згладити всі існуючі конфлікти і запобігти появі нових.

Якщо Телець поведе себе правильно, до кінця грудня не буде знати, куди складати посипані на нього подарунки. Фінансова крива різко вільне вгору, кар’єра отримає несподівані, але приємні можливості для розвитку, а відносини розквітнуть новими фарбами. Користуйтеся моментом!

Близнюки

близнюки гороскоп на грудень 2018
Грудень приготував для Близнюків і серйозне випробування, і нагороду

Перші тижні грудня принесуть зоряним двійнятам удачу в будь-якій сфері, так чи інакше пов’язаною з дорогою. Плануєте подорож? Думаєте купувати машину? Збираєтеся в похід на лижах з друзями? Прапор вам в руки!

Середина місяця стане випробуванням на міцність. Обставини і люди будуть усіляко провокувати Близнюків поступитися своїми принципами, але йти у них на поводу не варто — втрата самоповаги даром не проходить.

Останні тижні грудня нагородять Близнюків дірою в кишені і сплеском романтичних почуттів до нового або старого партнера. На щастя, на їх фоні тимчасові фінансові труднощі пройдуть майже непоміченим, тому насолоджуйтеся життям та не переймайтеся через дрібниці.

Рак

рак гороскоп на грудень 2018
Нові можливості оточують Раку всюди, головне — тримати очі відкритими і бути готовим діяти

Чули приказку «тихіше їдеш — далі будеш»? Зробіть її своїм девізом в першій декаді грудня, і зумієте уникнути серйозних помилок та прорахунків. Витрачати час на їх виправлення буде вкрай прикро.

В середині грудня 2018 гороскоп пророкує: вас чекає запаморочення від успіхів і миготіння в очах від великої кількості відкрилившихся перед вами можливостей. Щоб не упустити пливучу прямо в клешню удачу, визначитеся з пріоритетами і починайте підкорювати нові вершини, вони обов’язково здадуться.

Кінець грудня пройде відносно тихо, ознаменувавшись, хіба що, парочкою приємних сюрпризів матеріального спрямування. Саме час, зможете не поскупитися на подарунки для коханих!

Лев

лев гороскоп на грудень 2018
Почавшись досить мляво, в результаті грудень дасть Леву можливість проявити свої таланти

Початок місяця буде складним. Раптово збільшені витрати вдарять по гаманцю, енергія що впала на нуль застопорить кар’єру, друзі та рідні почнуть відпускати критичні зауваження… Затаїтесь і просто перечекайте невдалий період.

Зате середина грудня дасть можливість повернути в нормальне русло все, що пішло не так в його початку. Це час виправлення помилок і повернення старих боргів, використовуйте його по повній.

Третя декада принесе Левам заслужений відпочинок. Одинаків очікують пристрасні романи, сімейних — зміцнення відносин, кар’єристів — успіхи на роботі. Ось тільки фінансова сфера як і раніше буде доставляти засмучення, тому зробіть над собою зусилля і не тринькайте гроші.

Діва

діва гороскоп на жовтень 2018
Щоб зимова хандра не здолала вас, вирушайте зустрічати Новий рік біля моря

Працьовиті Діви чимало зробили для своєї кар’єри в попередні 11 місяців, а тому можуть з чистою совістю зменшити темпи на початку грудня. Тільки не скидайте свої обов’язки на інших, колеги вам цього не пробачать і влаштують серйозний розбір польотів!

В середині місяця представникам чарівного знака слід тримати вушка гостро. Одна з зовні буденних подій на перевірку може виявитися доленосною, якщо тільки Діва зуміє вчасно це зрозуміти і не буде опиратися змінам.

Остання третина грудня має два варіанти розвитку подій: декого з зоряних дівчат зіб’є з ніг депресія, що розвинулася на тлі занепаду сил, зате зуміють утриматися в сідлі Діви до новорічних свят знайдуть повну гармонію в особистому житті, будь то стосунки з коханим, рідними або друзями.

Терези

терези гороскоп на грудень 2018
Енергії Терезів в грудні можна тільки позаздрити!

Якщо Терезам змінить властива їм розсудливість, в перших же числах грудня розгориться неабиякий скандал з ріднею. Тримайте себе в руках — відчуєте, що не в силах контролювати емоції, припиняйте суперечку, інакше пошкодуєте і ви, і опонент.

Середина місяця пройде під знаком змін. Будь-яке нововведення, яке Терези спробують внести у своє життя в цей час, доля тільки привітає, тому не відкладайте на наступний рік те, що можете зробити вже сьогодні.

В останні тижні грудня всякий має право трошки полінуватися. Але мчить на всіх парах паровоз під назвою «Терези» зупинити не так-то просто! Море ідей, маса планів і скажена енергія … головне, не збитися з курсу!

Скорпіон

скорпіон гороскоп на грудень 2018
Невеликі труднощі тільки загартують характер і зроблять прийдешні перемоги солодше

На початку місяця Скорпіон цілком може подумати, ніби доля за щось на нього ополчилася. І буде, до речі, неправий — дрібні конфлікти, фінансові труднощі і нездужання, на які виявиться щедрий грудень, не завдадуть зоряним членистоногим істотної шкоди, хіба що настрій зіпсують.

Середина грудня подарує самотнім Скорпіонам любов, але з підступом. Не поспішайте кидатися в обійми шалений пристрасті, є ризик, що партнер не до кінця чесний з вами.

Зате ближче до новорічних свят Фортуна припинить грати зі Скорпіоном в кішки-мишки і винагородить його за терпіння. Не дивуйтеся не золотому дощу, що раптово пролився в ваш гаманець, ні стрілі Купідона, що пронизала серце, ні несподіваним розмовам начальства про підвищення.

Павло Глоба радить цьому знаку зодіаку бути обережним в любовних справах — можливі глибокі розчарування і хворобливий розрив відносин з колись найближчою людиною.

Стрілець

стрілець гороскоп на грудень 2018
Девіз Стрільця в грудні «Прийшов, побачив, переміг». Перед його напором не встояти жодній проблемі!

Якщо Стрілець планує займатися нерухомістю — купувати, продавати або знімати собі житло — краще не планувати дії в першій декаді грудня. Жирні мінуси цієї угоди повністю перекриють її нечисленні плюси.

Зате в середині місяця небесні вояки можуть розчехляти зброю і кидати виклик будь-яким труднощам, що стали на їх шляху. Стіни впадуть, вороги з риданням розбіжаться по кутах, а Синій птах сам злетить в підставлену долоню, аби Стрілець не полінувався протягнути її в потрібному напрямку.

Остання декада грудня принесе Стрільцям зміну особистого статусу. Самотні лучники зустрінуть нову любов, а ось сімейні можуть і розбігтися з дорогою серцю жінкою або чоловіком. Не вирішуйте зопалу. В крайньому випадку візьміть тайм-аут у відносинах.

Козеріг

козеріг гороскоп на грудень 2018
Щоб не влипнути в труднощі, Козерогам знадобиться твереза голова, а вже удачею грудень забезпечить їх

В перших же числах грудня Козерогам слід привести в ідеальний порядок всю документацію, що стосується фінансів. Вклади, звіти, податкові декларації — будь-яка недбалість у цій сфері загрожує серйозними неприємностями.

Друга декада місяця поставить представників рогатого знака перед складним вибором. Покличте на допомогу розум і інтуїцію, змусьте їх працювати в тандемі, і обов’язково відшукайте вірне рішення.

В кінці місяця декого з Козерогів подкараулить Купідон зі своїми стрілами. Якщо не надумаєте бити копитцем в нападах невмотивованих ревнощів, новий союз обіцяє бути дуже вдалим.

Водолій

водолій гороскоп на грудень 2018
Харизматичний Водолій підкорить в грудні і друзів, і ворогів, і незнайомців

Початок і середину місяця Водолій проведе, переповнений кипучою енергією. Але починати нові проекти в цей час небажано, куди розумніше буде підчистити за собою «хвости» і привести в порядок поточні справи.

В середині грудня чарівність представників водяного знака досягне піку. Якщо Водолій скористається цим з розумом, то ще до новорічних свят зуміє завести пару-трійку друзів і навіть роздобути спонсора для майбутніх проектів.

Кінець місяця ідеальний для далеких поїздок і розваг. За умови, що Водолій стане берегти своє здоров’я — навіть примітивна застуда, підхоплена в цей період, загрожує ускладненнями.

Риби

риби гороскоп на грудень 2018
Для риб в грудні можливим стає все. Дерзайте!

Перші дні місяця змусять Риб збитися з ніг, тим більше що налаштуватися на робочу хвилю їм буде не так-то просто. Однак, доведеться: саме в грудні везіння буде слідувати за представниками холоднокровного знака по п’ятах, дозволяючи домагатися будь-яких цілей. Тільки докладіть зусиль!

Друга декада місяця виявиться не менш успішна в професійному плані, хоча у відносинах з коханою людиною можуть виникнути тертя. Вчіться правильно розставляти пріоритети і не нехтувати тим, що дійсно цінуєте.

В кінці грудня Рибам надійде цікава пропозиція, але погоджуватися на неї астрологи не радять. Чим більше спокуса, тим більші проблеми.

Якщо ви щось запланували на 2018 рік і не встигли довести задумане до кінця, грудень таку можливість надасть. Це буде місяць активний, по-хорошому метушливий і під зав’язку набитий новими можливостями. Але випадуть вони не всім: Грудень не Дідусь Мороз, просто так подарунки не роздає. Хочете зустріти Новий рік по саму верхівку в шоколаді, готуйтеся вище засукати рукава і від душі попрацювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *