Гороскоп на серпень 2020 року для Козерога

Серпень 2020 року принесе Козерогам неприємності. Причиною їх появи стануть бездумні вчинки і прагнення до ризику. Можливі конфлікти з оточуючими через підозрілого ставлення до них. Представники цього знака зодіаку перестануть довіряти близьким людям, чим ризикують зруйнувати дружбу або любов.

В першій декаді Козероги опиняться в стресових ситуаціях, які вплинуть на настрої і самопочутті. Деякі впадуть у депресію або поринуть у світ своїх страхів.

Друга половина місяця буде більш позитивною. Вдасться просунутися до намічених завдань і відкрити нові можливості.

У кінці серпня цим людям пощастить у багатьох сферах життя, якщо вони прислухаються до своєї інтуїції.

Жінка-Козеріг. Представниці цього знаку зодіаку стануть неврівноваженими і роздратованими. Вони будуть виконувати свою роботу якісно, але із-за повільності ризикують потрапити в списки неблагонадійних співробітників. Не виключено, що вони в невдалий момент заведуть розмову з керівництвом про майбутнє своєї посади чи можливе звільнення. Цей необачний крок може коштувати їм підвищення, яке намічалося на цей місяць.

Відносини з близькими і коханими людьми будуть неоднозначними. Надмірна підозрілість і страх зради завадять насолодитися щирими почуттями з партнером. Самотні жінки будуть діяти непослідовно, ніж відштовхнуть своїх кавалерів.

Чоловік-Козеріг. Представники цього знаку зодіаку стануть замкнутими і песимістичними. Стреси на роботі і проблеми з грошима погіршать самопочуття. В середині місяця відновляться хронічні захворювання, які змусять відійти від справ. До третьої декади чоловіки-Козероги відсіють все другорядне і виділять для себе найбільш значимі цілі. Можливий фінансовий успіх, який принесе авантюрний проект.

В любовній сфері холостяків чекають приємні сюрпризи.

Любовний гороскоп

У серпні 2020 року Козероги стануть творцями свого щастя. Головними ворогами їх романтичних починань будуть нераціональність і недовірливість.

Самотні представники цього знаку зодіаку стануть занадто вимогливими до вибору другої половинки. Їх недоброзичливий настрій може відлякати потенційних залицяльників.

Ті, у кого є пара, почнуть сумніватися у вірності коханої людини. Партнер може не витримати безпідставних нападів ревнощів і розірвати відносини.

Діловий гороскоп

Серпень буде несприятливим для кар’єрних просувань.

Непрацевлаштованим Козерогам гороскоп радить при прийомі на роботу дізнаватися докладно про обов’язки, щоб в майбутньому не пошкодувати про свій вибір.

Службовці будуть намагатися догодити начальству, однак це не допоможе їм просунутися за посадою. У цьому місяці небажано заводити серйозні розмови з вищестоящими людьми.

Керівники можуть перекреслити свої трудові заслуги поспішно прийнятим рішенням. Зірки рекомендують не губити свій авторитет халатністю і несумлінністю.

Фінансовий гороскоп

У серпні 2020 року матеріальне становище Козерогів буде нестабільним. Найбільш складною виявиться перша половина місяця. У цей період старі позичальники зажадають повернути борги. Залишок серпня видасться більш вдалим. Буде приходити регулярний дохід від основної діяльності. Може надійти ризикована пропозиція, яка принесе збагачення.

Гороскоп здоров’я

У серпні здоров’я Козерогів може різко похитнутися через стреси і морального виснаження. До середини місяця нагадають про себе хронічні хвороби. Тяга до екстремальних видів спорту ризикує закінчитися травмами.

Захистити організм від стресів допоможуть духовні практики і нормалізація режиму дня. Від небезпечних розваг і видів спорту краще відмовитися.

Порада Козерогам на серпень 2020 року

Будьте відкриті і довірливі

Не шукайте каверзи там, де його немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *