Гороскоп на серпень 2020 року для Водолія

Серпень 2020 року для Водоліїв буде складним. Через свою нестриманість і емоційності вони стануть потрапляти в незручні ситуації. У цьому місяці зіпсуються стосунки з друзями та близькими, оскільки представники цього знака зодіаку відмовляться рахуватися з їх думкою.

В першій декаді навколо Водоліїв згустяться фарби. Їх життя стане предметом бурхливих обговорень і докорів з боку близьких. Можливі інтриги за спиною і плітки, в яких будуть задіяні кращі друзі.

У другій половині місяця з’явиться можливість продемонструвати свою обов’язковість і винахідливість.

Заплановані на кінець серпня подорожі не складуться. Доведеться шукати інші способи розслаблення.

Жінка-Водолій. Представниці цього знаку зодіаку стануть дратівливими. Із-за перепадів настрою вони не сконцентруються на головних завданнях місяця і можуть упустити шанс перейти на нову посаду. Ця ситуація обурить людей, які в них повірили і сприяли їх кар’єрного просування. Ближче до кінця серпня проблем на роботі стане менше. Деяких жінок за участь у додаткових проектах начальство нагородить премією або надбавкою до зарплати.

На особистому фронті відбудуться зміни. Не виключено зав’язування роману на відстані.

Чоловік-Водолій. Професійна сфера перестане бути предметом гордості представників цього знака зодіаку. Люди, яким вони довіряли і вважали своїми друзями, підведуть у важливому заході. Провал змусить задуматися про звільнення, проте вони не зважаться на це.

Водоліїв будуть критичними щодо навколишніх і подій, що відбуваються. Вони стануть підколювати на кожному кроці, з-за чого можуть позбутися товаришів і однодумців.

Одружені чоловіки своїм агресивним настроєм погіршать відносини з другою половинкою. Дружина у відчаї вирішиться пожити окремо або подати на розлучення.

Любовний гороскоп

У серпні 2020 року зірки обіцяють Водоліям зустріч з другою половинкою. Для зміцнення сформованих відносин знадобиться приборкати свій характер.

Самотні люди цього знака зодіаку зустрінуть нову любов, з якою їх розділятиме відстань. Доля нового роману виявиться в їх руках.

Ті, хто перебуває у відносинах, своїми емоційними поривами можуть відштовхнути від себе коханої людини. Доля пари буде залежати від терплячості партнера.

Діловий гороскоп

У серпні Водолії упустять вдалі можливості, які приготувала для них доля.

Непрацевлаштовані продовжать шукати ідеальне місце роботи. Можливі конфлікти з потенційними роботодавцями під час співбесід. Гороскоп радить заспокоїтися і не виливати свій негатив на інших людей.

Службовців можуть підставити колеги, з-за чого вони потраплять під немилість начальства. Зірки рекомендують обмежити спілкування з товаришами по службі і не присвячувати їх у свої плани.

Керівники знайдуть вихід зі складної ситуації, яка загрожувала підлеглим звільненням. Відрядження краще планувати на початок серпня з-за можливих проблем зі здоров’ям у кінці місяця.

Фінансовий гороскоп

У серпні 2020 року фінансове становище Водоліїв покращиться. Негаразди у справах не завадять росту благополуччя. Працьовитість у другій половині місяця принесе плоди у вигляді додаткових коштів до основного окладу. Великі витрати краще не планувати з-за того, що близькій людині може знадобитися матеріальна допомога.

Гороскоп здоров’я

Серпень принесе Водоліям серйозні проблеми зі здоров’ям. Найбільш уразливими органами виявляться серце, печінка і підшлункова залоза. Окрему групу ризику становлять люди, які страждають від психічних залежностей. У цьому місяці їх шкідливі звички загостряться.

Гороскоп радить не нервувати і вести здоровий спосіб життя. Запишіться в спортзал або на гімнастику, щоб зміцнити своє тіло. Дієвими ліками від шкідливих звичок стане праця на дачі і спілкування з природою.

Порада Водоліям на серпень 2020 року

Контролюйте свої емоції

Тримайте себе в руках і стримуйте свої напади агресії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *