Гороскоп на серпень 2020 року для Риб

Серпень 2020 року буде успішним для Риб. Вони стануть сміливішими і візьмуться за реалізацію своїх мрій. Успіх їх починань буде залежати від ритму, який вони поставлять. Ті, хто буде нетерплячим, не задумане втілять в потрібні терміни.

Перша декада ознаменується трудовими подвигами представників цього знака зодіаку. Вони проявлять вроджена працьовитість і креативність. Правильно розставити пріоритети допоможуть близькі люди, які оточують їх у цей період.

Середина місяця обіцяє труднощі, які вдасться швидко залагодити.

У другій половині серпня багатьом Рибам видасться шанс приміряти на себе нову соціальну роль. Цей час буде сприятливим для відпочинку і подорожей.

Жінка-Риби. Представниці цього знаку зодіаку будуть заповзятливими і відповідальними. Вони правильно розрахують сили і візьмуться за справи першорядної важливості. Ті, хто давно мріяв про звільнення, напишуть заяву про звільнення. Пошуки нової роботи виявляться недовгими.

Особисте життя буде сповнене сюрпризів. Самотні жінки можуть зав’язати службовий роман з колегою, на якого раніше не звертали уваги, а невільні – зважитися на зраду і зруйнувати сформовані стосунки.

Чоловік-Риби. Представники цього знаку зодіаку будуть завантажені роботою і відповідальними дорученнями. Начальство по достоїнству оцінить їх ділову хватку і сумлінність і стане віддавати їм найбільш важкі завдання. Працездатність цих чоловіків благотворно позначиться на їхньому фінансовому положенні. У другій половині серпня вони вкладуть гроші у велику покупку або відкриття своєї справи.

На любовному фронті настане затишшя. У холостяків через захоплення кар’єрою залишиться мало часу на пошуки своєї єдиної. Можливі лише легкі інтрижки. Вільні чоловіки стануть переживати із-за того, що не виправдовують покладених на них надій, і задумаються про зраду.

Любовний гороскоп

Серпень принесе Рибам романтичні пригоди. Деяким з них вдасться не втратити голову та зберегти розсудливість.

Самотні представники цього знаку зодіаку продовжать пошуки другої половинки. Романи, які можуть початися в цьому місяці, будуть швидкоплинними.

Невільні жінки і чоловіки будуть метатися між бажанням зберегти відносини і зруйнувати їх зрадою. Вирішити складну ситуацію допоможе випадок або спілкування з дітьми.

Діловий гороскоп

У серпні 2020 року Риби покажуть себе активними і цілеспрямованими співробітниками.

Безробітні прислухаються до порад родичів і влаштуються на роботу. Гороскоп радить не боятися обговорювати свої проблеми з близькими людьми і просити у них допомоги.

Службовці можуть почати виконувати обов’язки людини більш високої посади.

Керівники ризикують поспішати з висновками і звільнити підлеглого, який виявиться непричетним до того, що відбувається в колективі. Незабаром цей конфлікт вирішиться і допоможе їм повернути старий авторитет. Зірки рекомендують обачнішими приймати рішення і бути лояльнішими до підлеглих.

Фінансовий гороскоп

Серпень ощасливить Риб зростанням доходів і новими фінансовими можливостями. Добробут буде зростати пропорційно кількості вкладених сил. Можливі грошові пропозиції від старих товаришів. З новими партнерами доведеться проявити обережність. Не виключені сварки із-за їх бажання заволодіти коштами, які їм не належать. Цей місяць буде сприятливим для відкриття свого бізнесу та інвестування в нерухомість.

Гороскоп здоров’я

У серпні 2020 року у Риб можуть проявитися хронічні захворювання суглобів і нирок. Через заняття екстремальними видами спорту виникне ризик травм кінцівок та хребта.

Гороскоп радить вести здоровий спосіб життя і більше відпочивати. Тим, хто страждає від хронічних захворювань, рекомендується отримати консультацію у лікаря і відкоригувати курс лікування. Уникайте травмонебезпечних ситуацій та будьте розбірливішими у розвагах.

Порада Рибам на серпень 2020 року

Не поспішайте

Дійте послідовно з урахуванням фактів і можливих наслідків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *