Гороскоп на серпень 2020 року для Лева

Серпень 2020 року принесе Левам занепокоєння. Доведеться одночасно вирішувати декілька важливих завдань. Завдяки енергійності і впевненості в собі вони зможуть знайти вихід з обставин, що склалися і в черговий раз переконати оточуючих у своїх неабияких здібностях.

В першій декаді представники цього знаку зодіаку будуть вести активне громадське життя.

Середина серпня пройде тривожно. Події змусять задуматися про свою роль у житті інших людей. Ті, хто проявить розсудливість і обережність, зможуть зміцнити відносини з оточуючими і заручитися надійним тилом.

Наприкінці місяця у Левів виникне депресивний стан. Впоратися з ним допоможе невелику подорож.

Жінка-Лев. Представниці цього знака зодіаку доведуть до кінця минулі починання і почнуть вирішувати побутові проблеми.

У ділових питаннях ці жінки будуть заповзятливими і працьовитими. Деякі з них зблизяться з колективом і задумаються про нових групових проектах.

В середині місяця доведеться вирішувати грошові проблеми своєї сім’ї або коханого чоловіка. Це змусить стримати витрати і почекати з великими покупками.

Самотні жінки-Леви в серпні не будуть нудьгувати. Їх оточать шанувальники, які будуть готові здійснювати подвиги заради них і божевільні вчинки. Заміжні дами можуть піддатися спокусі і змінити дружину.

Чоловік-Лев. Представники цього знака зодіаку проведуть місяць у клопотах. Через труднощі, що навалилися вони відчують себе розсіяними і безпорадними. Ті, у кого буде надійна підтримка у вигляді коханої жінки або сім’ї, легше переживуть неспокійні часи і утримають свої лідерські позиції.

У фінансовому плані можливі неприємні сюрпризи. Виникне ризик інвестувати велику суму в захід, який виявиться провальним. Фінансові невдачі спровокують хвороби, які надовго виб’ють з робочого ритму.

Любовний гороскоп

Серпень 2020 року буде сприятливим для початку нового роману і зміцнення сформованих відносин.

Самотні Леви будуть знаходитися в центрі уваги протилежної статі. У середині серпня зірки обіцяють доленосну зустріч.

Ставлення тих, у кого є пара, зміцняться завдяки підтримці кохану людину в скрутну хвилину.

Діловий гороскоп

Серпень стане насиченим місяцем в професійній сфері.

Безробітні не зможуть сконцентруватися на пошуку роботи. В цьому їм перешкодять проблеми близьких людей. Гороскоп радить не втрачати вигідні для себе шанси.

Службовцям начальник посилить вимоги і буде чекати від них підвищеної віддачі. Їм вдасться знайти до нього підхід і вийти з незручного становища.

Керівники почнуть довірливіше ставитися до підлеглих і стануть частіше обговорювати з ними робочі питання.

Фінансовий гороскоп

У серпні 2020 року фінансове становище Левів буде сумним. Доходи зменшаться, а нові джерела фінансування не виправдають покладених на них надій. Не виключено, що представникам цього знаку зодіаку доведеться взяти на себе матеріальні труднощі когось із членів своєї сім’ї. Це підірве грошову стабільність.

Гороскоп здоров’я

У серпні виникне ризик відновлення хронічних захворювань. Леви витратять в цьому місяці весь накопичений запас життєвої енергії і зустрінуть вересень пригніченими і виснаженими. З-за фінансових невдач буде високою ймовірність впасти в депресію.

Гороскоп радить обстежитися у фахівців і не тягнути з профілактикою або лікуванням захворювань. Більше відпочивайте на природі, займіться йогою, духовними практиками.

Порада Левам на серпень 2020 року

Не будьте занадто марнославними

Дійте не заради похвали чи схвалення з боку оточуючих, а заради самих себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *