Гороскоп на серпень 2020 року для Діви

Серпень 2020 року видасться для Дів складним. На їх долю випадуть випробування, проблеми і конфлікти, для подолання яких доведеться задіяти свої приховані енергетичні резерви і природна чарівність. Представники цього знаку зодіаку будуть нервовими і запальними, що негативно позначиться на просуванні до мети.

Першу декаду Діви проведуть у самоті. Вони будуть уникати публіки і прийняття серйозних рішень. Весь вільний час присвятять роздумам про майбутнє і своїх страхах.

Середина серпня буде наповнена перешкодами, інтригами і плітками.

Третя декада відкриє перед цими людьми авантюрні шляхи досягнення цілей, слідування яким загрожує жахливими наслідками.

Жінка-Діва. Представниці цього знака зодіаку зустрінуть серпень в щасливому настрої. Вони обмежать спілкування з оточуючими і поринуть у внутрішній світ переживань і самоаналізу.

Ці жінки не будуть налаштовані на роботу і постараються перекласти свої обов’язки на плечі колег. Несумлінність і лінь стануть приводами для затяжних конфліктів. У складних обставинах вони побачать справжнє обличчя людей, яких вважали друзями, і розчаруються в них.

Самотні дами поставлять перед собою мету знайти собі багатого залицяльника. Деяким з них вдасться досягти бажаного.

Чоловік-Діва. Представникам цього знаку зодіаку потрібно пережити проблемний період у житті. Їх імпульсивність і недалекоглядність виллються в неприємності на роботі, які вони візьмуться вирішувати самостійно. До цих невдач у другій декаді додасться поява недоброзичливців.

Особисте життя цих чоловіків буде дисгармонійною. Вони не завоюють симпатичних жінок і продовжать коротати вечори в гордій самоті. Деяким одруженим чоловікам доведеться пережити розлучення. Головною розрадою для них стануть діти і дружня компанія.

Любовний гороскоп

Серпень 2020 року не подарує Дівам романтики і любовних пристрастей. З-за свого прагматизму і принциповості вони можуть не помітити справжні почуття.

Самотні люди цього знака зодіаку переглянуть своє ставлення до любові. Чоловіки стануть заводити легкі інтриги, які не призведуть до нового роману. Жінки захочуть використовувати особисті відносини в корисливих цілях.

Ті, у кого є пара, задумаються про розставання. Уникнути розриву відносин допоможе переосмислення цінностей.

Діловий гороскоп

У серпні Діви будуть халатно ставитися до роботи, за що наживуть собі погану славу.

Безробітні припинять пошуки роботи. Вони будуть шукати нові способи подолання фінансових труднощів.

Службовці ризикують понести покарання за свої помилки: позбутися премії або отримати догану від начальства. Гороскоп радить бути уважними при виконанні поставлених завдань.

Керівники в передчутті зради обмежать своє коло спілкування. Можливі плітки серед підлеглих з-за подій з їхнього особистого життя. Зірки рекомендують не звертати уваги на те, що відбувається навколо і виконувати свою роботу.

Фінансовий гороскоп

У серпні 2020 року Діви не знайдуть фінансову незалежність. Вони будуть неактивними в зароблянні грошей. Наприкінці місяця можливі ризиковані операції з нерухомістю або проекти, які позбавлять засобів до існування. Гороскоп радить використовувати законні і чесні способи заробітку і стримати свої запити.

Гороскоп здоров’я

В серпні не передбачається серйозних проблем зі здоров’ям. Дів не торкнуться хронічні хвороби і занепад сил. Можливі травми і ризики для життя під час подорожей.

Продовжуйте або почніть зміцнювати своє тіло фізичними вправами. Запишіться в спортзал і залучіть до цього друзів або родичів. Від поїздок в цьому місяці краще відмовитися.

Порада Дівам на серпень 2020 року

Не ризикуйте

Авантюризм і безпечність посилять негативні тенденції у вашому житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *