Гороскоп на серпень 2020 року для Терезів

Серпень 2020 року видасться для Терезів плідним. Ті, хто до цього витав у хмарах і приділяв багато часу розваг, візьмуться за роботу.

Перша декада буде насичений спілкуванням з оточуючими. Середина місяця виявиться сприятливою для відряджень і подорожей на відпочинок. Кінець серпня принесе неприємності, конфлікти і проблеми зі здоров’ям.

Жінка-Терези. Представниці цього знака зодіаку перестануть тішити себе сліпими надіями та ілюзіями. Вони з головою порине в роботу, ніж виділятися на фоні інших колег. Домогтися просування по службі у цьому місяці їм не вдасться, але вони на своєму прикладі продемонструють іншим, як потрібно ставитися до доручень і обов’язків.

На початку серпня ці жінки опиняться в оточенні друзів, родичів і нових залицяльників. Яскрава суспільне життя підніме їм настрій і вселить віру в свою привабливість. В середині місяця у самотніх дам можливі швидкоплинні інтрижки в поїздці. Заміжні жінки-Терези не зможуть знайти баланс між роботою і сім’єю. Не виключені конфлікти з домочадцями, прояви агресії в бік колег, які негативно позначаться на психічному стані.

Чоловік-Терези. Представники цього знаку зодіаку стануть діяти згідно з наміченим планом, який торкнеться професійних досягнень. Фінансова ситуація буде нестабільною. Можливо невдале інвестування в сумнівний проект.

Сфера міжособистісних відносин принесе приємні сюрпризи. На початку серпня вдасться зав’язати вигідні ділові знайомства, які можуть зіграти важливу роль у подальшій долі. Холостяки зможуть завоювати вподобану жінку, а одружені – відчути підтримку турботливою і відданою обраниці.

Любовний гороскоп

У серпні 2020 року Терезів поглинуть думки про роботи, які можуть завадити налагодженню особистого життя.

Самотні представники цього знаку зодіаку будуть прагнути зав’язати нові стосунки. Більше шансів на успіх виявиться у чоловіків. Жінки ризикують втратити можливість знайти свою любов з-за надмірної захопленості роботою.

Ті, у кого є пара, перестануть приділяти належну увагу коханій людині. На перший план вийдуть робота, хобі та друзі. На цьому ґрунті в парі можуть виникнути сварки.

Діловий гороскоп

Серпень не ознаменується для Терезів кар’єрними змінами.

Безробітні стануть активно шукати роботу. Однак не варто сподіватися на блискавичний результат. Працевлаштування може затягнутися на кілька місяців.

Службовці поринути в роботу. У другій декаді можливі відрядження, які допоможуть відпочити від рутини і набратися нових ідей. Гороскоп радить не відмовлятися від шансів побувати в іншому місті або країні.

Керівники наприкінці місяця відчують втому і захочуть відійти від справ. Цьому бажанню можуть перешкодити конкуренти, які захочуть зіпсувати їх позиції.

Фінансовий гороскоп

У серпні 2020 року Терезам доведеться вчитися економити і відмовляти собі в маленьких радощах. Фінансове становище похитнеться через минулих невдалих експериментів з інвестуванням і нових авантюрних пропозицій. Ті, хто утримається від капіталовкладень в цьому місяці і буде уважно ставитися до своїх витрат, швидше вийдуть з матеріального кризи.

Гороскоп здоров’я

У серпні у Терезів виникнуть проблеми зі здоров’ям. На тлі втоми і нервової напруги проявляться хронічні хвороби, апатія і приховані страхи. Окрему групу ризику становлять люди, які регулярно страждають від мігрені і безсоння. Їх проблеми почнуть прогресувати.

Гороскоп радить більше відпочивати і відвідати лікаря. Відпочиньте від стресів захоплюючим хобі або спілкуванням з природою.

Порада Терезам на серпень 2020 року

Будьте оптимістами

Не сумуйте, якщо на шляху до ваших мрій виникнуть перешкоди чи недоброзичливці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *