Гороскоп на жовтень 2020 року для Лева

Жовтень 2020 року буде для Левів сприятливим. Вони активно займуться самореалізацією і доб’ються запаморочливих успіхів у різних сферах життя. Запорукою перемог стануть щире бажання змін на краще і докладені зусилля.

В першій декаді зросте природна чарівність представників цього знака зодіаку. Їх чекають цікаві знайомства, зустрічі і появу нових друзів.

Середина жовтня ознаменується пошуком нового і незвичайного, що відіб’ється на рід діяльності і коло інтересів.

Кінець місяця буде вдалим для подорожей, занять зовнішнім виглядом, творчої роботи.

Жінка-Лев. Представниці цього знака зодіаку початок жовтня присвятять зміцненню родинних зв’язків. Вони здивують несподіваним візитом батьків.

У першій половині місяця самотні жінки знайдуть особисте щастя. Доленосна зустріч відбудеться в гостях або під час відпочинку з друзями.

У середині жовтня зірки обіцяють підвищення по посаді. З високою ймовірністю його досягнуть ті, хто візьметься за ризиковані заходи. У цей період зросте ризик невиправданих інвестицій в нерухомість, зменшити який допоможе консультування з досвідченими юристами.

В кінці жовтня ці жінки відчують себе розслабленими. Вони відійдуть від справ і почнуть проводити більше часу з коханою людиною.

Чоловік-Лев. Представники цього знаку зодіаку будуть товариськими і діяльними. Можливі сприятливі зміни в кар’єрі і особистому справі, яким посприяють друзі і знайомі. Гороскоп радить подякувати близьких людей за надані послуги.

Протягом другої декади цим чоловікам вдасться провернути авантюрний фінансовий проект, який дозволить кардинально підвищити доходи.

Кінець жовтня Леви присвятять любовних відносин. Можливі романтичні знайомства під час робочої поїздки або відвідування спортивної секції.

Любовний гороскоп

Жовтень 2020 року буде вдалим часом для налагодження особистого життя. Романтичний настрій піде Левам на користь.

Самотні жінки і чоловіки знайдуть пару. Зірки обіцяють їм любов з першого погляду.

Невільні представники цього знаку зодіаку будуть зміцнювати особисті стосунки. Цьому можуть перешкодити флірт на стороні і родичі.

Діловий гороскоп

У жовтні Леви, які не побояться ризикнути, знайдуть славу і успіх.

Безробітні будуть намагатися знайти нову роботу. Більшість пропозицій їх не задовольнить, з-за чого вони опечалятся і задумаються про припинення своєї затії. Гороскоп радить дочекатися останнього тижня місяця. У цей період доля може їм посміхнутися.

Службовці отримають шанс зайняти більш високу посаду. Починання та відрядження, які припадуть на середину жовтня, обіцяють розширення можливостей і ділових контактів. Зірки рекомендують боротися з марнославством, яке може спровокувати конфлікти з колегами.

Керівники будуть ризикувати і позбавлятися від недобросовісних партнерів.

Фінансовий гороскоп

У жовтні 2020 року Леви відкриють нові джерела доходів. Завдяки поліпшенню матеріального становища вони припинять економити на своєму здоров’ї, захоплення і зовнішньому вигляді.

Зробити вигідні операції з нерухомістю не вийде. Краще відмовитися від банківських кредитів і постаратися зібрати потрібну суму з допомогою родичів.

Гороскоп здоров’я

У жовтні позитивний настрій не дозволить Левам впасти в депресію і захворіти вірусними інфекціями. Можливі легкі нездужання у людей, які страждають від мігрені або підвищеного артеріального тиску.

Ведіть активний спосіб життя і відрегулюйте свій раціон. Запишіться в спортзал і почніть боротися із зайвою вагою. Цей місяць буде сприятливим для корекції зовнішності, подорожей, відпочинку в санаторії.

Порада Левам на жовтень 2020 року

Проводьте більше часу з близькими людьми

Рідні і кохані люди стануть для вас джерелом невичерпної енергії, яка дозволить рухатися до своєї мрії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *