Гороскоп на жовтень 2020 року для Раку

Жовтень 2020 року стане для Раків нестабільним. Їх успіх і благополуччя будуть залежати від оточуючих. Тим, поряд з якими виявляться вірні товариші і люблячі родичі, вдасться досягти значних результатів.

Перша декада ознаменується починаннями. Шлях, який оберуть для себе представники цього знака зодіаку, видасться складним. Надійна підтримка і розуміння оточуючих допоможуть подолати проблеми.

В середині місяця увага Раків буде прикута до близької людини, яка стане потребувати їх допомоги. Його горе або позбавлення розпалять схильність до самопожертви, що може повністю позбавити їх сил.

Кінець жовтня виявиться важким. Доведеться завершити розпочаті раніше справи і внести ясність у міжособистісні стосунки.

Жінка-Рак. Представниці цього знака зодіаку захочуть професійних змін. Вони можуть зважитися на відхід із посади і пошуки нової роботи. Знайомі або кохана людина допоможуть у працевлаштуванні. Ті, кому не допоможуть близькі люди, впадуть у відчай.

В особистому житті не передбачається приємних змін. Вільні жінки можуть захопитися молодим чоловіком, який виявиться зайнятим. Заміжнім жінкам доведеться боротися з побутовими негараздами.

Чоловік-Рак. Представники цього знаку зодіаку зможуть несподівано для себе знайти рішення давньої проблеми. Вони перестануть чекати вдалого моменту, коли фортуна буде до них найбільш прихильною, і почнуть діяти самостійно. Не виключені сварки та інтриги, які завадять просування вперед.

В особистому житті вільних чоловіків-Раків чекають любовні пригоди і не обтяжуючі романи. Ті, хто перебуває у відносинах, відчують турботу і підтримку коханої у важку хвилину. Одружені чоловіки можуть дізнатися про таємного шанувальника дружини.

Любовний гороскоп

Жовтень буде несприятливим в плані любові. Щастя в особистому житті завадять душевні переживання і побутові негаразди.

Самотні Раки не зможуть зав’язати новий роман із-за свою незацікавленість у серйозних відносинах або небажання заподіювати біль іншим людям. Вони пожертвують своїми бажаннями заради чужого щастя.

Ті, хто перебуває у відносинах, погрузнуть у турботах і проблемах. Кохана людина посприяє у їх вирішенні. У сімейних парах можлива поява приводів для ревнощів і підозр у зраді.

Діловий гороскоп

Жовтень 2020 року не подарує Ракам шанс на кар’єрне просування.

Безробітні займуть бажану посаду, яка може невдовзі розчарувати. Їх завищені запити будуть не збігатися з реальним станом речей. Гороскоп радить не звільнятися і деякий час попрацювати на новому робочому місці.

Службовці розпочнуть новий проект, який позбавить їх вільного часу. Залучіть до його виконання колег.

Керівники можуть втратити підтримку відповідальних і працьовитих підлеглих. Цьому буде передувати конфлікт, в якому вони займуть позицію винного працівника. Постарайтеся налагодити контакт з колективом будь-яким способом.

Фінансовий гороскоп

Жовтень виявиться невдалим у фінансовому плані. Різкого зростання доходів не передбачається. Матеріальне становище Раків не похитнеться, якщо вони правильно розпланують бюджет. Основну частину витрат у цьому місяці складуть покупки для дому і сім’ї.

Гороскоп радить не давати гроші в борг. Повернути їх назад буде важко.

Гороскоп здоров’я

У жовтні 2020 року на тлі нестабільності в справах і пережитих стресових ситуацій самопочуття Раків може різко погіршитися. Гороскоп радить більше відпочивати і боротися з втомою. Дотримуйтесь режим дня і раніше лягайте спати. По можливості частіше бувайте на природі.

Порада Ракам на жовтень 2020 року

Будьте самостійніше

Не перекладайте відповідальність за свої проблеми на інших людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *