Гороскоп на жовтень 2020 року для Овна

Жовтень 2020 року стане для Овнів складним. Події будуть розвиватися по незапланованому сценарію, який заплутає їх і виведе з стану рівноваги. Для успішного виходу з лабіринтів долі доведеться стати менш імпульсивними і квапливими.

Перша декада ознаменується піднесенням творчих здібностей. Представники цього знака зодіаку можуть зайнятися новим видом діяльності або відкрити для себе нове хобі.

У другій половині місяця піде на спад соціальна активність Баранів. Цьому посприяють сварки, які виникнуть на тлі невміння тримати своє слово.

Кінець жовтня обіцяє приємні сюрпризи у багатьох сферах життя.

Жінка-Овен. Представниці цього знаку зодіаку стануть усувати неприємності на роботі. Ті, хто планував піти у відпустку або взяти відгули, будуть змушені відмовитися від свого рішення і продовжити працювати. Не виключені звільнення, які очікують найбільш невгамовних і агресивних жінок-Овнів.

Відносини з другою половинкою будуть динамічними. Періоди спокою будуть чергуватися з конфліктами. Велика частина сварок відбудеться на грошовому ґрунті. Близька людина, на допомогу якого вони сподівалися, відмовить у сприянні, ніж спровокує хвилю негативних емоцій.

Чоловік-Овен. Представники цього знаку зодіаку зможуть на початку жовтня піти у відпустку. Вони відпочинуть, наберуться сил і почнуть будувати подальші плани. Багато хто використовує цей час для підвищення кваліфікації або проходження курсів, які допоможуть в майбутньому просунутися по кар’єрних сходах або почати свій бізнес. Залишок місяця вони проведуть за виконанням доручень від начальства.

Холостим Овнам вдасться завоювати серце симпатичної жінки. Однак нові відносини можуть швидко припинитися з їх вини. Одружені чоловіки ризикують підірвати до себе довіру і позбутися підтримки подружжя із-за різких заяв на її сторону.

Любовний гороскоп

Жовтень 2020 року не додасть у особисте життя Овнів гармонії і взаєморозуміння. Вони перестануть слухати своє серце і думати про наслідки своїх слів і дій.

Самотніх представників цього знака зодіаку охопить жага інтимних пригод. Вони отримають шанс на початок нового роману. Однак не всім вдасться зберегти сформований союз.

Ті, у кого є пара, можуть погубити відносини копанням в минулому обранця або надмірною вимогливістю до коханої людини.

Діловий гороскоп

Овни закладуть основу для майбутніх кар’єрних звершень. Жовтень виявиться вдалим для відкриття свого бізнесу.

Безробітні до кінця місяця влаштуються на роботу. Вони переконають потенційного роботодавця у своїх професійних якостях.

Службовців на початку жовтня можуть відрядити на курси підвищення кваліфікації. У другій декаді начальник доручить трудомісткий проект.

Керівники зроблять ризикований вибір, який може погіршити відносини з підлеглими і партнерами. Гороскоп радить не вплутуватися в авантюрні справи, у позитивному результаті яких немає впевненості.

Фінансовий гороскоп

У жовтні 2020 року зірки обіцяють Овнам стійке матеріальне становище. Доходи будуть стабільними, але їхня блискавичного росту не передбачається. Фінансова ситуація може різко покращиться в кінці місяця завдяки початку вигідної справи, повернення боргів, отримання спадщини або грошової допомоги від близьких людей.

Гороскоп здоров’я

У жовтні стан здоров’я Овнів буде хитким. В середині місяця виникне ризик простудних захворювань і загострення хронічних недуг. Нестача в організмі вітамінів і мінералів може призвести до проблем зі шкірою і волоссям.

Гороскоп радить зайнятися профілактикою вірусних інфекцій і почати вітамінну терапію. Їжте більше свіжих фруктів і овочів. Відвідайте лікаря і завчасно почніть курс лікування.

Порада Овнам на жовтень 2020 року

Не поспішайте

Ретельно обдумуйте кожен свій крок. Це допоможе успішно досягти намічених цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *