Гороскоп на жовтень 2020 року для Тельця

У жовтні 2020 року Тельцям потрібно проявити терпіння і старанність, щоб досягти успіху в справах і досягти бажаного.

Перша половина місяця буде сприятливою для налагодження відносин з оточуючими. Представники цього знака зодіаку проявлять ініціативу примирення і повернуть в своє життя старих друзів. Середина жовтня видасться напруженим. Ідеї, які ці люди будуть генерувати, не отримають належної підтримки. На них обрушиться критика. Робота над своїми помилками наблизить Тельців до своєї мрії протягом третьої декади.

Жінка-Телець. Представниці цього знака зодіаку більшу частину місяця проведуть у депресивному настрої. Джерелом нудьги і негативних думок стануть інтриги в робочому колективі. Фінансові труднощі обійдуть цих жінок.

Зміна способу допоможе налагодити особисте життя. У другій половині жовтня не виключені сварки у подружніх парах з-за відмінності в думках щодо виховання дітей чи ведення домашнього господарства.

Чоловік-Телець. Представники цього знака зодіаку зустрінуть жовтень у хворобливому стані. Погане самопочуття змусить на час відійти від справ. В цей період вони відчують справжнє ставлення до них оточуючих. Можливо примирення з друзями, яких вони не допомогли у скрутну хвилину.

Друга половина місяця буде плідною. Ці чоловіки наберуться сил і будуть активно діяти в ім’я своїх ідеалів. Намітяться позитивні тенденції в фінансах.

В особистому житті настануть приємні зміни. Одиноких Тельців чекає доленосна зустріч. Одружені чоловіки в кінці місяця вирушать з дружиною в невелику подорож.

Любовний гороскоп

Жовтень 2020 року ознаменується перемогами на любовному фронті. Тельці стануть привабливими і привабливими для протилежної статі.

Самотнім представникам цього знаку зодіаку зірки обіцяють нову любов. Можлива поява колишнього об’єкта симпатій, від залицянь якого краще відмовитися.

Ті, у кого є пара, відчують підтримку коханої людини. У відносинах, які себе вичерпали, можливі зради.

Діловий гороскоп

У професійній сфері Тельців чекають перешкоди у просуванні справ і напружені відносини з колективом.

Безробітним вдасться знайти роботу. Не виключено, що нове робоче місце стане проміжним етапом у їхній кар’єрі.

Службовці зіткнуться з перешкодами на шляху просування нових проектів. Основним з них буде критика робочого колективу. Зірки рекомендують прислухатися до думки оточуючих і витягувати корисні думки.

Керівникам чекають розборки з підлеглими.

Фінансовий гороскоп

У жовтні 2020 року фінансове становище Тельців буде стійким. Їх чекає стабільний дохід. Можлива надбавка до зарплати. В кінці місяця ймовірні вигідні пропозиції від партнерів, виграш у лотерею або приємні покупки.

Гороскоп здоров’я

У жовтні самопочуття Тельців погіршиться. Найбільш уразливими виявляться люди, які страждають від хронічних захворювань травної системи і серця. Також можуть нагадати про себе старі травми, переломи.

Гороскоп радить вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися, дозувати навантаження і більше відпочивати. Початок місяця присвятіть медичному обстеженню.

Порада Тельцям на жовтень 2020 року

Терпиміше ставтеся до критики

Виймайте з критики корисну для себе інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *