Гороскоп на жовтень 2020 року для Стрільця

Жовтень 2020 року принесе Стрільцям сюрпризи, які змусять по-новому поглянути на світ. Найбільш допитливі та ініціативні з них стануть успішними у різних сферах. Лінь і небажання помічати проблеми можуть віддалити від щасливого життя.

Перша декада буде насичена яскравими подіями. Представники цього знаку відчують творчий і енергетичний підйом, який виллється в нові перспективні проекти. Не виключено, що в цей час вирішиться стара проблема, яка не давала спокою довгі роки.

Середина жовтня буде вдалою для спілкування та самореалізації. Ті, хто мріяв відкрити свою справу, звільняться з роботи і здійснять свою затію.

Третя декада ознаменується поїздкою, яка позначиться на подальшому житті Стрільців.

Жінка-Стрілець. Представниці цього знаку зодіаку будуть активнішими і активними. Вони доведуть до фіналу багато незавершені справи і приділять увагу особистісному розвитку. Потяг до нових знань і бажання утвердитися в очах оточуючих приведуть їх на курси, семінари і тренінги, від яких вони раніше відмовлялися.

Перша половина місяця ознаменується діловими успіхами. Багатьом жінкам вдасться домогтися підвищення по службі або зростання зарплати.

Друга декада обіцяє вигідні знайомства, які підвищать рівень добробуту і втягнутий в романтичні пригоди. У самотніх дам з’явиться покровитель, який допоможе здійснити їх плани.

В кінці жовтня розкриються організаторські здібності цих жінок, які дозволять зблизитися з колегами і друзями.

Чоловік-Стрілець. Представники цього знака зодіаку на перше місце поставлять роботу і кар’єру. Гордість і щирий інтерес до того, чим вони займаються, дозволять просунутися у професійній діяльності. Перспективи, про які вони мріяли, почнуть втілюватися в життя.

Перша половина жовтня обіцяє зростання зарплати або підвищення на посаді.

В середині місяця доведеться займатися чужими проблемами. Щедрість і милосердя створять основу міцної дружби, яка триватиме все життя.

Третя декада принесе романтичні пригоди під час відпочинку або відрядження.

Любовний гороскоп

У жовтні Стрільців чекають романтичні пригоди і перевірка відносин на міцність.

Самотні жінки і чоловіки будуть активно шукати другу половинку. Не виключені швидкоплинні романи. Знайти справжню любов у цьому місяці навряд чи вдасться.

Невільні представники цього знака зодіаку можуть піддатися скороминущої слабкості і втратити кохану людину.

Діловий гороскоп

Жовтень 2020 року подарує Стрільцям перспективи кар’єрного і професійного зростання.

Безробітні звернуть увагу на нові способи пошуку роботи. Тим, хто зробить акцент на своїх або дружніх зв’язках, вдасться працевлаштуватися в цьому місяці.

Службовці переглянуть свої погляди на роботу і вироблять нову тактику поведінки в колективі Тактовність та ініціативність допоможуть згладити розбіжності з колегами та начальником. Деяких чекає підвищення в посаді.

Керівники вирушать у відрядження, яка принесе нові ділові зв’язки. Гороскоп радить не поспішати довіряти новим партнерам, щоб не нарватися на шахраїв.

Фінансовий гороскоп

У жовтні Стрільці отримають шанс стати фінансово незалежними. Ті, хто не відмовить у допомозі оточуючим і не побоїться проявити свої таланти, отримають приємне грошову винагороду. Зростання доходу спричинить за собою великі витрати, в основному на побутові потреби. Цей місяць буде сприятливим для переоформлення спадщини, участі в конкурсах з грошовими заохоченнями і відкриття своєї справи.

Гороскоп здоров’я

У жовтні 2020 року самопочуття Стрільців буде відмінним. Головними загрозами для здоров’я стануть переїдання і зловживання алкоголем. На тлі цього можливе погіршення роботи підшлункової залози і печінки.

Гороскоп радить вести здоровий спосіб життя і переглянути гастрономічні звички. Слідкуйте за своєю вагою і віддавайте перевагу безалкогольним застіллям.

Порада Стрільцям на жовтень 2020 року

Не лінуйтеся

Дійте заради свого блага і допомагайте близьким людям у скрутну хвилину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *