Гороскоп на жовтень 2020 року для Скорпіона

Жовтень 2020 року ознаменується для Скорпіонів несподіванками. Ті, хто перш почимчикував в неприємностях, відчують полегшення. Багато речей проясняться і створять сприятливий ґрунт для майбутніх звершень.

У першій половині місяця життя представників цього знака зодіаку заграє новими фарбами. Їх підхопить вир подій, який не дозволить їм віддихатися і озирнутися назад.

Друга половина жовтня пройде в непорозуміння і конфлікти. Для подолання неприємностей потрібно застосувати дипломатичний підхід і відкрити в собі акторські здібності.

Жінка-Скорпіон. Представниці цього знака зодіаку в першій декаді вирушать у мандрівку, яка багато чого прояснить щодо їхніх друзів або знайомих. Можливий розлад у відносинах з начальником після того, як стане відомо про його приховані задуми. Гороскоп радить відкрито поговорити з керівництвом про свої побоювання і намагатися прояснити ситуацію. Це допоможе уникнути гучних конфліктів.

Середина жовтня обіцяє неприємності на любовному фронті. Скорпіони дізнаються про існування суперниць або зраду коханого чоловіка. Самотнім жінкам, які опиняться перед вибором між декількома потенційними партнерами, прийняти правильне рішення допоможе інтуїція.

Чоловік-Скорпіон. Представники цього знака зодіаку опиняться в гущі подій. Їх чекають зміни та сюрпризи фортуни, які змусять стрімко поміняти плани на майбутнє. Не виключено, що їм запропонують бажане підвищення по службі. Однак ситуація складеться так, що скористатися своїм шансом вони не зможуть.

Середина жовтня обіцяє успіх у фінансах. Ці чоловіки зможуть вигідно вкласти гроші в нове підприємство або роздати борги.

На любовному фронті холостяків буде затишшя. Вільні чоловіки отримають неприємну новину про кохану, яка введе у відчай.

Любовний гороскоп

Жовтень не принесе Скорпіонам романтики і гармонії.

Самотні жінки цього знаку зодіаку можуть втратити шансів на особисте щастя через поспішність у рішеннях. Чоловікам сором’язливість завадить знайти другу половинку.

Ті, у кого є пара, дізнаються неприємну новину про обранця, яка викличе душевні переживання і може стати причиною розриву відносин.

Діловий гороскоп

Жовтень 2020 року видасться для Скорпіонів непростим в професійному плані. Можуть активізуватися недоброзичливці, які захочуть втрутитися в кар’єру.

Безробітні несподівано знайдуть для себе вигідні професійні перспективи. Вони вибудують послідовний план дій і до кінця місяця вийдуть на роботу.

Службовцям зірки обіцяють зрада або хитрість від людини, яка захоче зайняти їх пост.

Керівники постануть перед необхідністю вирішення складної задачі, яка може стосуватися кадрового питання. Гороскоп радить вибрати той спосіб, який продиктує внутрішній голос.

Фінансовий гороскоп

У жовтні у Скорпіонів не передбачається фінансових проблем. Вони знайдуть додаткові джерела доходу, крім зарплати. Представники цього знака зодіаку перестануть економити на собі і своїх розвагах.

Гороскоп здоров’я

Жовтень 2020 року стане енергетично сильним періодом, протягом якого Скорпіонам будуть не страшні хвороби і нездужання. Можливі травми через недотримання техніки безпеки і занепад сил на тлі пережитого стресу.

Гороскоп радить не забувати про особисту безпеку і уважніше вибирати розваги. Періоди нервового напруження допоможуть пережити заняття спортом і спілкування з близькими людьми.

Порада Скорпіонам на жовтень 2020 року

Прислухайтеся до інтуїції

Не робіть того, що суперечить вашому внутрішньому настрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *