Гороскоп на жовтень 2020 року для Терезів

Жовтень 2020 року буде для Ваг сприятливим. Їм представиться можливість зануритися у своє життя і зайнятися справами, які давно відкладалися на потім. Не виключено, що оточуючі визнають їх егоїстами. Але саме завдяки такому настрою вирішаться їх проблеми.

Першу половину місяця представники цього знака зодіаку проведуть у піднесеному настрої. Вони почнуть працювати над собою і реалізовувати задумане раніше. У цей період Ваги, що правильно сформують цілі і зможуть використати ситуацію на свою користь, доб’ються запаморочливих висот.

У середині жовтня можливі конфлікти з оточуючими, які позаздрять їх завзяттю до успіху або почнуть суперечити їх самостійності.

Кінець місяця пройде спокійно. Виникне потреба в розслабленні і відпочинку.

Жінка-Терези. Представницям цього знаку зодіаку жовтень здасться складним. Вони доведуть оточуючим свою незалежність і силу, але втратять підтримки небайдужих людей у відповідальний момент. Колишнім помічникам здасться, що вони зможуть вирішити свої проблеми без сторонньої допомоги.

Початок місяця ці жінки зустрінуть життєрадісними і веселими. Відмінне самопочуття посприяє кар’єрних злетів.

Самотніх дам чекають приємні знайомства, які виллються в новий роман. Невільні жінки з-за своєї гордості і егоїстичності проведуть другу половину місяця у сварках.

Чоловік-Терези. Представники цього знака зодіаку відчують себе спокійніше і оптимістичніше. У жовтні почнуть вирішуватися тривалі проблеми в різних сферах життя. Вперше за довгий час вони відчують стабільність і бажання рухатися вперед.

Першу декаду ці чоловіки присвятять планування і аналізу своїх вчинків у попередні місяці.

В середині жовтня вони стануть рішучіше, що допоможе неодруженим чоловікам налагодити своє особисте життя.

В кінці місяця Ваги відчують себе знесиленими. Можливі серйозні проблеми зі здоров’ям, які потребують лікарської допомоги.

Любовний гороскоп

Жовтень 2020 року буде вдалим лише для ненавантажених Ваг. У парах виникнуть конфлікти і розбіжності, які можуть призвести до розриву відносин.

Самотнім представникам цього знаку зодіаку зірки обіцяють зустріч з новою любов’ю. Для тих, хто виховає в собі поступливість, вона триватиме довгі роки.

Невільні жінки і чоловіки позбудуться взаєморозуміння з коханою людиною. До цього приведуть їх вільнолюбний настрій і байдужість.

Діловий гороскоп

У жовтні Ваги отримають можливість просунутися по службі і поліпшити взаємини з партнерами.

Безробітні стануть впевненіше в собі і почнуть активніше шукати роботу. Спроби працевлаштуватися увінчаються успіхом в середині місяця. Гороскоп радить не впадати у відчай, якщо не вдається досягти цілі з першого разу.

Службовці будуть цілеспрямованими і енергійними. Деякі з них удостояться нової посади завдяки винахідливості і наполегливості у вирішенні робочих завдань. Погоджуйтеся на нове призначення і не звертайте уваги на недоброзичливців.

Керівники стануть доброзичливіше ставитися до своїх партнерів. Завдяки чуйності і відкритості їм вдасться укласти нові договори і перспективні угоди.

Фінансовий гороскоп

Жовтень 2020 року стане для Терезів прибутковим місяцем. Починання виявляться успішними і почнуть приносити дохід. Не виключені приємні сюрпризи у вигляді повернення старого боргу або знахідки великої суми грошей. В середині місяця з’явиться шанс вкласти кошти в авантюрний проект, від якого краще відмовитися. Жовтень підійде для оформлення кредитів і великих позик для просування бізнесу.

Гороскоп здоров’я

У жовтні самопочуття Ваг погіршиться. З-за ослабленого імунітету можуть загостритися хронічні захворювання або проявитися вірусні інфекції, які надовго виб’ють з нормального ритму життя.

Гороскоп радить тепліше одягатися і почати курс вітамінної терапії. При перших симптомах хвороби відвідайте лікаря.

Порада Терезамна жовтень 2020 року

Не зациклюйтеся на своїх проблемах

Частіше допомагайте рідним і близьким, щоб зберегти добрі взаємини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *