гороскоп риби

Гороскоп Риби на 2022 рік для жінок і чоловіків: любов, сім’я, здоров’я, гроші і кар’єра в рік Водяного Тигра

У 2022 році найбільш неординарних представників знаків Зодіаку чекає низка подій, порівнянних за своєю значимістю, хіба з народженням першої дитини. Але це зовсім не означає, що всім пора заводити дітей, зовсім немає. Але не будемо забігати вперед, читайте повний і найточніший гороскоп на 2022 рік Риби, жінка і чоловік в рік Чорного Водяного Тигра за роком і датою народження. Отже, готуйтеся до переоцінки цінностей, переосмислення своєї ролі в житті, та й масі всього цікавого. Багато риби ще в січні відчують в собі сили кардинально поміняти своє становище в соціумі. Можлива зміна роботи, перекваліфікація, розлучення або ж, навпаки, одруження.

Гороскоп Риби 2022 рік коротко. Виглядати на всі 100% і бути на висоті. Завдяки цьому простому правилу багато, раніше недосяжні вершини, виявляться буквально на відстані витягнутої руки. Особливо це буде корисно у вирішенні фінансових питань. Чекайте в 2022 році зміцнення родинних зв’язків. Багато, навіть самі застарілі рани і давні образи залишаться позаду. Будьте готові знову впустити в своє життя тих, кого ви більше ніколи не планували побачити.

Що чекає риб в 2022 році Водяного Тигра

Водяний Тигр рекомендує звернути увагу на своє душевне благополуччя і ментальне здоров’я. Мабуть, це і стане головним орієнтиром для риб в цьому році. До кінця року ви будете набагато простіше ставитися до труднощів, що приходять і йдуть, а головне — навчитеся не пропускати через себе весь той негатив, якого так багато в навколишньому світі.

 1. Час змін. Завдяки мінливому характеру символу року, риб очікують великі зміни по всіх фронтах. Однак, можна з упевненістю сказати, все, що станеться, в результаті принесе вам стільки щастя. Навіть втративши щось важливо для себе, ви будете від щирого серця дякувати небеса в результаті.
 2. Сім разів відміряй. Прийняття поспішних рішень у 2022 році не вітається. Не слід йти на поводу у характеру, обставин або настрою. У всьому керуйтеся здоровим глуздом і особистими міркуваннями. Поки оточуючі будуть робити помилки по своїй дурості, риби швидко виб’ються в лідери.
 3. Згладжуйте гострі кути. Символ року буде всіляко провокувати риб, але ваше завдання тримати марку і не впадати в безумство. Попросту кажучи, вчіться контролювати себе і не випускати назовні те, що краще заховати подалі в глибинах свого серця.
 4. Довіряйте інтуїції. Багато вчинки риби звикли здійснювати, сподіваючись на своє чуття. І цього року не варто зраджувати собі. Більшість неприємностей пройдуть повз вас саме завдяки такій політиці. Вчіться абстрагуватися від того, що відбувається і прислухатися до внутрішнього голосу.
 5. Безкоштовний сир тільки в мишоловці. Не варто дивитися на тих, кому всі блага по життю дістаються даром. По-перше, ви не знаєте, що ховається за цими подарунками долі. А, по-друге, нічого в цьому світі не дається даром. Часом те, що так привабливо виглядає на вітрині, на ділі виявляється абсолютно позбавленою смаку дрібницею.

Друга половина року стане для риб справжнім подарунком небес. І мова зовсім не про те, що на вашу голову раптово впадуть всі блага Всесвіту. Ви зможете займатися тим, що приносить радість і задоволення і отримувати за це непогані гроші. Настільки непогані, що всі ваші фінансові питання зникнуть самі по собі, а разом з тим і напруженість всередині сім’ї. Чи це не щастя? Так що будьте вдячні символу року і обов’язково подякуйте його за підсумком.

Гороскоп Риби 2022 рік рекомендує. Весь 2022 рік пройде під знаком води, а значить Рибам в обставинах, що склалися буде вкрай комфортно. Як би не звучало сумбурно, але ви відчуєте себе, як рибка у воді. Постарайтеся не упустити жодної важливої події і незважаючи ні на що будьте в центрі подій.

Короткий гороскоп по місяцях: на зиму, весну, літо, осінь

Рибам в 2022 році доведеться вчитися стриманості і маневрування між перешкодами. Однак, незважаючи на вельми норовливий характер символу року, водна стихія охолодить загальний загострення пристрастей, і ви досить успішно завершите цей рік. Але, щоб зрозуміти, що чекати і до чого готуватися, прочитайте гороскоп по місяцях.

 • Січень-лютий. У січні особливих змін не чекайте, адже Новий рік за китайським календарем настане тільки 1 лютого. А там почнеться найцікавіше. Поки символ року буде зайнятий створенням для вас найбільш сприятливих умов для життя і не тільки.
 • Березень-квітень. Риби не стануть витрачати багато часу на розгойдування і візьмуть ситуацію в свої руки. Навесні доведеться проявити силу характеру і дипломатичність. З’явиться багато нових спокус, але ви з успіхом зумієте їх уникнути.
 • Травень-червень. Влітку всім представникам знака зірки радять задуматися про зміни. Поки доля не зіштовхнула вас віч-на-віч з неминучістю, підкладіть соломку, щоб трохи що падати на м’яке.
 • Липень-серпень. Кінець літа стане для риб початком нового життя. Багато старі образи перестануть вас турбувати, а то, що здавалося таким важливим, раптово відійдуть на другий план. Якщо говорити начистоту, то період трансформації почнеться з другої половини 2022 року.
 • Вересень-жовтень. Цієї осені з’явиться багато нових турбот, здебільшого пов’язаних з родичами. Вчіться знаходити баланс між особистим життям і роботою, адже жарко буде і там, і там. Не женіться за двома зайцями одночасно, а то ризикуєте закінчити, як у відомому прислів’ї.
 • Листопад-грудень. Взимку саме час зайнятися творчістю. Ваш духовний розвиток стане однією з провідних тем для розмов. Риби настільки багатогранні, що не можна сказати напевно, яка сфера приверне їх більше. Однак, успіху ви, без сумнівів, досягнете в будь-якій справі.

Астрологічний гороскоп Риби 2022 рік

Докладний астрологічний прогноз для риб, однак, не забувайте що це тільки загальні рекомендації. Для більш детального передбачення складіть свій персональний гороскоп.

Кармічна задача

У 2022 році Рибам доведеться пройти досить довгий і тернистий шлях духовного розвитку. Це означає, що незалежно від віку ваші сфери інтересів почнуть змінюватися. Не переживайте, вас чекає краще майбутнє, тому відпускайте речі, людей і бажання без найменшого сумніву.

 • Менше емоцій. Як уже згадувалося, водна стихія багато в чому згладжує норовистий характер Тигра, тому основне завдання риб в цьому році – навчитися зберігати розум холодним. Намагайтеся відокремити те, що відчуває ваше серце і те, що помічає розум один від одного. Неупереджено дивіться на людей навколо і не критикуйте їх вчинки.
 • Праця над собою. Рік Водяного Тигра дозволить Рибам знайти в собі сили для подальшого особистісного зростання. Але це стане можливим тільки завдяки кропіткій роботі над собою. Невеликий рада: знайдіть собі віддушину, яка допомогла б випустити пар і продовжити з чистою головою.

Напрямки змін

Змін вимагають наші серця! І це абсолютно точно стосується риб. Навіть якщо ви вважаєте своє життя ідеальною або змирилися з тим, що обставини вже ніколи не зміняться, Водяному Тигру буде чим вас здивувати. Не розраховуйте на стабільний і спокійний рік. Більшості представників знака доведеться дертися на вершину, поки інші будуть отримувати по заслугах.

2022 рік сприятливий для кар’єрного та особистісного зростання. Також імовірно нормалізується фінансова сфера. Однак, особисте життя під великим питанням. Навчіться контролювати свій невгамовний характер, значить, і тут все буде чудово. Якщо ні, то проблеми продовжать накопичуватися, поки не зметуть все на своєму шляху немов снігова куля.

Творчий розвиток

Водяний Тигр протегує вашому творчому підйому і розвитку професійних навичок.

 • Професія. Найпродуктивніше рік пройде, якраз у тих, хто вибрав творчу професію і дотримується обраного шляху. Муза завжди буде у вашому розпорядженні, а матеріальне питання, що так гостро стоїть у всіх «поборників натхнення», ненадовго відійдуть на другий план.
 • Хобі. Якщо ви давно хочете зайнятися танцями, співом або намалювати картину, то 2022 рік – дозволить вам втілити мрії в реальність. Що дивно, багато у риб вийде з першого разу. Так що не дивуйтеся своїм талантам і просто робіть те, що подобається.

Соціальне життя

У вирішенні складних питань Рибам краще покластися на свій розум, ніж на серце. Воно дуже часто буває сліпо, як би це не прозвучало. Вчіться раціонально підходити до вирішення сімейних питань і не створюйте собі улюбленців.

На роботі може встати гостра ситуація з колегами. Швидше за все, ви опинитеся недостатньо стриманими і неупередженими, щоб адекватно повести себе у відповідальний момент. Загалом, доведеться просити вибачення і посипати голову попелом, поки людина не охолоне.

Проблеми та виклики

У 2022 році здебільшого риб чекають позитивні події. У житті багато прийде в норму, хоча запаморочливих злетів все-таки чекати не доводиться. Ситуація буде досить рівною, тому чекайте нормалізації справ по всіх фронтах: від особистого життя до фінансових питань.

Падіння і злети

Падати в 2022 році Рибам не доведеться. Хоча краще заздалегідь подбати про себе і підстелити соломки. Зрештою, навіть якщо доля кине вас на лопатки, ви завжди можете зробити вигляд, що просто прилягли відпочити. Набирайтеся сил і далі в бій!

Гороскоп на 2022 рік Риби жінка

Риби в 2022 році здивують всіх, та й самих себе неймовірним умінням підлаштовуватися під ситуацію і бути в потрібному місці в потрібний час. Як не дивно, ваша удача багато в чому залежить від загострилася в перші місяці року водяного Тигра інтуїції. Користуйтеся моментом, поки є можливість.

 1. Сподівайтеся тільки на себе. Хоча те що Фортуна буде вам всіляко допомагати, недооцінювати розум і здібності риб не слід. Ті, хто так роблять, вже давно залишилися у Вашому житті далеко позаду. Так що покладайтеся на себе коханих і менше слухайте Шепіт за спиною.
 2. Продуктивна робота. Рік Водяного Тигра буде для вас продуктивним. Працювати доведеться багато і копітко. Але кому-кому, а Рибам не звикати все тримати під своїм невпинним контролем. Найщасливіші навіть зможуть піднятися на щабель вище по кар’єрних сходах і зайняти керівну посаду. Кому, як не вам отримати цей привабливий, але відповідальний пост?
 3. Творчі чоловіки – ваш вибір! У другому півріччі ви відчуєте в собі неймовірне напруження емоцій і підете на пошуки нової любовної пригоди. Хто шукає, той завжди знайде! Чекайте запаморочливий роман з неординарним і дуже артистичним чоловіком.
 4. А ось з жовтня і до кінця року доведеться сфокусуватися виключно на виконанні робочих обов’язків. Не забувайте про сім’ю, адже близькі завжди потребують вашої уваги. Сидіти в офісі до півночі, а потім йти ще до світанку – це не той варіант спілкування, що може сподобатися дітям і коханому.

Сприятливі періоди

 • Лютий. Цей місяць стане для риб періодом пошуку себе і свого призначення. Особливо радісних подій, швидше за все, не відбудеться, але позитивний ефект вашої роботи над собою буде позначатися на житті в цілому ще довгий час.
 • Вересень. Удача у всьому буде супроводжувати вашим починанням. Можна навіть сказати, що пані Фортуна всюди слідує за рибами по п’ятах. Будьте сміливіше, беріться за щось нове, пробуйте, розвивайтеся. Навіть особисте життя в цей період виявиться неймовірно бурхливою і, головне, продуктивною.

Несприятливі періоди

 • Березень. Може з’явитися бажання все кинути і відправитися в тайгову глушину. Не будьте занадто категоричними і вимогливими до себе. Чому б не взяти невелику перерву і не відпочити гарненько, раз справа явно не сперечається?
 • Липень. Доведеться попрацювати над своїм ставленням до багатьох речей і умінням реагувати на подразники. Щоб зняти психологічно блоки і затискачі краще звернутися до фахівця.

Гороскоп на 2022 рік Риби чоловік

Риби в 2022 році будуть зайняті спробами досягти успіху і в особистому житті і налагодити своє фінансове становище. Не можна сказати однозначно, що це заняття не принесе своїх плодів. Однак, то що сил у вас стане набагато менше, а настрій набагато гірше – це факт.

 1. Менше негативу. Намагайтеся стримувати негативні прояви свого характеру і бути трохи більш передбачуваними. Безумовно, ви володієте незліченною кількістю талантів і прекрасних рис характеру, але не кожна зможе витримати риб, коли вони не в дусі.
 2. Стримуйте емоції. Водяний Тигр закликає вас діяти, але не відкрито, а більш делікатно. Водна стихія значно остудила запал символу року і дозволила абстрагуватися від непотрібних емоцій і довіритися чистій голові. Ось і вам слід вчинити так само.
 3. Успіх у другій половині року. У другому півріччі ви відчуєте неймовірний емоційний підйом. Багато проблем будуть вирішуватися з наскоку, а завдання завдяки клацанню пальців. Незважаючи на це не чекайте, що всі блага принесуть на блюдечку з золотою облямівкою. Заради успіху доведеться попрацювати більше, ніж інші.

Сприятливі періоди

 • Лютий. У цьому холодному місяці риби відчують себе всемогутніми. Можна сміливо відзначити перше число, як початок вашого зоряного часу. У розпорядженні Риб буде всього тридцять днів, проте справ буде зроблено, як за десять років.
 • Травень. Весна – найкращий час для відпочинку. І у риб, без сумнівів, буде така можливість. Поки зірки дозволяють, вирушайте у відпустку і закиньте робочі обов’язки в дальній ящик столу. Але сильно не радійте, незабаром все повернеться на круги своя і знову ви забігаєте, як білка в колесі.

Несприятливі періоди

 • Липень. Цей місяць може бути затьмарений серйозними проблемами на роботі особистого характеру. Ви все ще не навчилися тримати язик за зубами і мовчати в ганчірочку? Тоді доведеться розсьорбувати кашу, яку заваріть всього парою невдало сказаних слів.
 • Грудень. Не дивно, що останній місяць року стане для риб напруженим часом. Як можна здогадатися, турбот буде сила-силенна і скрізь встигнути точно не вийде. Доведеться чимось жертвувати, а це завжди неприємно.

Любовний гороскоп на 2022 рік для риб жінок і чоловіків

Риби завжди готові знову зануритися у води любові, однак, в 2022 році не у всіх буде така можливість. Якщо говорити про одинаків, то доля може посміхнутися вам в першій чверті року, а потім, якщо все закінчиться невдало, чекайте осені.

 • Ні випадковим партнерам. Незважаючи на прихильність Тигра, риби зіткнуться з різними проблемами. Зірки застерігають представників цього знака від безладних статевих зв’язків, оскільки є серйозний ризик заразитися небезпечною хворобою.
 • Серйозні відносини в кінці року. Кінець року порадує риб пропозицією руки і серця або народженням довгоочікуваної дитини. Але за великим рахунком рік Водяного Тигра сприятливий для укладення шлюбу, народження дітей. Багато питань вирішаться саме в цей період. Варто відзначити, що нещасливі шлюби під впливом символу року розпадуться самі собою, а щасливі стануть ще міцнішими.

Інші цікаві моменти:

 • На самому початку року ви можете зустріти якусь чарівну людину, проте вже влітку її чарівність може розсіятися, тому не поспішайте заводити з нею відносини.
 • Намагайтеся зберегти свої почуття до постійного партнера – рушайте з ним у відпустку або влаштуйте серію побачень.
 • Будьте відкритими в спілкуванні, але уникайте штучності або фальші – люди швидко помічають награність.

Гороскоп здоров’я на 2022 рік для риб

Основні проблеми зі здоров’ям у риб будуть пов’язані із зайвою вагою і неправильним харчуванням. Поки ще не стало занадто пізно, сідайте на дієту і купуйте абонемент в зал. Мабуть, тільки здоров’я може змусити вас змінити звичний ритм життя.

З великою ймовірністю вам загрожують загострення хронічних захворювань. Загострення можуть бути не частими, але важкими. Обов’язково звертайтеся до лікарів і дотримуйтесь усіх їхніх вказівок. Ні в якому разі не пускайте все на самоплив, в іншому випадку Тигр відплатить вам серйозними проблемами зі здоров’ям.

 • Зима. Риб можуть очікувати гормональні розлади або порушення роботи внутрішніх органів. Для запобігання цьому стежте за своїми харчовими уподобаннями і дотримуйтесь режим харчування. Не забувайте «” ми є те, що ми їмо».
 • Весна. Зі своєю нестійкою погодою може принести безліч дрібних неприємностей, на зразок легкої нежиті або «ячменю» на оці. Але з цими проблемами ваш організм впорається порівняно швидко і без наслідків.
 • Літо. Рибам дасться непросто-можливі серйозні травми і хірургічні втручання, які зажадають довго відновлення. Але не слід квапити події, і до кінця цього непростого періоду до риб повернеться життєрадісність і здоров’я.
 • Осінь. Стане переломним моментом – всі ваші зусилля прикладаються раніше для підтримки здоров’я принесуть свої плоди. До кінця року Риби підійдуть з хорошим самопочуттям і бадьорим настроєм.

І наостанок універсальна порада: “Любіть себе такими, як ви є, дбайте про своє здоров’я, тоді менше будете страждати від будь-яких хвороб!”

Фінансовий гороскоп на 2022 рік для риб

Фінансова стабільність і зростання доходів – ось девіз наступаючого року. Можете не сумніватися в тому, що грошей буде більш ніж достатньо для задоволення всіх ваших бажань. Світ навколо змінюється, і заданому ритму життя необхідно відповідати – доведеться переробити свій режим дня, подбати про новий імідж. Якщо ж ви не горите бажанням змінювати звички, просто не чиніть опір новим подіям, і незабаром вони самі займуть місце у вашому повсякденному житті.

Що ще слід пам’ятати в 2022 році:

 • Пам’ятайте про цінність своєї роботи – не погоджуйтеся на сумнівні пропозиції та фінансові афери.
 • На початку літа вас чекають великі зміни – доведеться покинути зону комфорту і почати звикати до нового життя.
 • Розвивайте свої обдарування, і з часом досягнете визнання – послідувала за цим Популярність перетвориться в додатковий дохід.
 • Як би не склалися справи, в рік чорного Тигра Рибам не варто боятися фінансових перепадів і нестабільності – представники цього знака вельми креативні, і можуть вийти з найскладніших ситуацій.

Робота і бізнес

Багато представників знака відчують бажання і готовність зайняти керівну посаду. І символ року вам в цьому посприяє.

 • Найманим співробітникам. Не ідеалізуйте роль начальника і адекватно оцінюйте свої можливості.
 • Бізнесмен. Не забувайте відкладати кошти на резервний рахунок. Звичайно, можливо, нічого не станеться, але краще не спускати все до останньої копійки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *