гороскоп 2022

Гороскоп на 2022 рік за знаками Зодіаку і датою народження: чоловік і жінка в рік чорного Тигра

Наступаючий 2022 рік буде перебувати під заступництвом чорного Водяного Тигра, вже 1 лютого він змінить свого попередника металевого бика і тут же почне творити щось неймовірне… але про все по порядку… отже, тема нашого матеріалу: гороскоп на 2022 рік за знаками Зодіаку і датою народження для жінок і чоловіків. За своєю суттю водяний Тигр – істота справедлива, напориста, безстрашна і швидка на розправу. Це означає, що він буде сприяти успіху далеко не кожного знака Зодіаку, а з деякими і зовсім буде досить суворий. В цілому, тиші і спокою очікувати не доводиться. Рік буде досить активним і багатим на різні події, причому вони будуть буквально летіти один за одним зі швидкістю світла. Трохи зазіваєшся – і ось ти вже на узбіччі життя.

Чорний водяний Тигр – символ активності, тварин пристрастей і сили. Час Його панування як символ року буде періодом боротьби з обставинами і самим собою. Однак, будуть у нього і улюбленці, хто зуміє вдало влитися в загальний потік і зберігати високий ритм життя. В цілому, водяний Тигр з повагою ставиться до тих, хто відстоює свою точку зору і не боїться йти поперек загальновизнаних стандартів. А ось тиші і спокою під керівництвом Водяного Тигра чекати не варто нікому.

 • Характер символу – рішучий. Тигр – це істота, що живе в моменті, миттєвими пристрастями і бажаннями. Тому так складно передбачити, яким буде його наступний крок. Але можна бути абсолютно точно впевненими в тому, що якщо він на щось зважився, то обов’язково доведе задумане до кінця.
 • Стихія року – вода. Це позитивно позначиться на творчих здібностях людей. Настає час вільнодумних, нестандартних особистостей, тих, хто дивиться на цей світ не так, як інші. Це сприятливий час, щоб змінити те, що залишалося незмінним роками. Саме під впливом водної стихії формується новий світогляд, модні віяння, тренди в культурі, моді і стилі.
 • Колір року – чорний або синій. Символізує рішучість і нестандартність. Настає час сміливих людей, які відрізняються від загальної маси, тих хто пливе не за течією, а проти нього.

За знаками Зодіаку

Виберіть свій знак і прочитайте індивідуальний гороскоп за знаком Зодіаку або східний гороскоп на 2022 рік по року народження.

Гороскоп любові і відносин

Пропонуємо вашій увазі скорочений варіант любовного гороскопу на 2022 рік Чорного водяного Тигра. Якщо хочете більше цікавих подробиць і точно знайти свою любов, обов’язково прочитайте повну версію передбачення.

 1. Будьте сміливіше! Водяний Тигр не просто так вважається вельми норовливим і стрімким тваринам. Він протегує тим, хто не боїться впустити в своє життя нові почуття, тим, хто не закривається в собі і завжди готовий піти на контакт з протилежною статтю. Адже, по суті, тільки так можна знайти собі пару.
 2. Легкість у відносинах. На початку весни багато знаків відчують витають в повітрі ознаки великої любові. Все почнеться з легкого, як весняний вітерець потягу. Можливо, ви і не відразу усвідомлюєте, що Стріла Купідона потрапила в саме серце. Але цей малюк знає свою справу і абсолютно точно потрапить в потрібну мету.
 3. Хворобливий розрив. Часом люди прагнуть зберегти навіть не найщасливіші відносини в ім’я стабільності, та й просто тому, що звикли. Символ року буде категоричний з таким потуранням ставленням до свого особистого життя. Тільки уявіть, скільки перед вами відкриється можливостей, якщо звільнитеся від подібного болісного тягаря? Вважайте, що цей біль на благо.
 4. Переходьте до головного. Тим, хто вже давно у відносинах необхідно задуматися про те, щоб задовольнити, нарешті, благання своїх батьків і поставити заповітні печатки в паспорти. Якщо у вас є хоч найменший сумнів – спробуйте взяти невелику перерву і пожити окремо або звести всі свої контакти до мінімуму. Якщо бажання побачитися буде сильніше страху, то чому б не назвати один одного подружжям?
 5. Романтика романтиці ворожнечу. Не кожне знайомство має бути схоже на сцену з фільму «Красуня» Річарда Гіра. Що говорити, а здебільшого, буває, якраз навпаки. Хочете побачення, як на картинці з жіночого журналу? А навіщо? Щоб зробити красиву фотографію?
 6. Змін вимагають наші серця. Символ року буде активно втручатися у ваше життя. Часом його вплив буде ледве помітним, а часом доведеться бігти швидше, щоб врятуватися від його іклів. І саме в сфері любовних відносин, в 2022 році доведеться діяти швидше і рішучіше, ніж зазвичай. З чим це пов’язано? Ну, сподіваємося, ви вже зрозуміли. Не пропустіть момент, все в ваших руках!

Порада. Гороскоп 2022 року не перестає нагадувати всім знакам Зодіаку, що особисте щастя повністю залежить від ваших вчинків і рішень. Щоб знайти свою любов, потрібно вирушати на її пошуки, а не сидіти вдома, переглядаючи сумні фільми і займаючись самобичуванням і пильним розглядом власних недоліків.

Сімейний гороскоп

Водяний Тигр разюче відрізняється від свого попередника. Металевий бик всіляко сприяв створенню і зміцненню сім’ї, і часом багато представників зодіакального кола приймали рішення зв’язати себе узами шлюбу під його впливом, не насолодившись повною мірою періодом романтики і невимушеності. Тигр же по-своєму розважливий у весільних питаннях. Цей символ року не стане підштовхувати вас до РАГСу, але зробить все можливе, щоб ви самі прийняли таке рішення.

2022 рік стане для багатьох пар вирішальним, коли доведеться сказати остаточне «так» або остаточне «ні». Тому, починаючи з 1 лютого слід приділяти підвищену увагу своїй коханій людині і не нехтувати всілякими знаками уваги. Хоча ви напевно і самі все знаєте.

 1. Самотні – прийшла ваша пора! Найімовірніше, що ті, хто вже давно не перебував ні в яких відносинах саме під впливом Водяного Тигра знайдуть свою любов. Стрімкий розвиток подій не залишить Вам вибору і доведеться погоджуватися на шлюб. Але робіть це не під впливом красивого моменту, а виключно з щирого бажання бути поруч з коханою людиною.
 2. Не ходи наліво. Як вже не раз згадувалося, події будуть розвиватися настільки стрімко, що часу перевести дух або подивитися по сторонах не залишиться. Символ року хоч і вважається уособленням тварин пристрастей, абсолютно не схвалює легковажного ставлення і ходінь «наліво». Будете грати з ним в ігри, Тигр швидко покаже вам, чим відрізняється від Домашнього кошеня.
 3. Працюйте над мікрокліматом. Тим, хто вже пов’язав себе узами шлюбу і не планує змінювати свій статус, прийшла пора серйозно зайнятися пошуком контакту з партнером. Поки ще не стало надто пізно, краще вирішити проблемні питання. Чи не заглиблюйтеся в пошук винного, почніть з себе.
 4. Бережіться родичів. Як то кажуть, в анекдотах, народних приповідках і навіть казках, родичі можуть стати для подружжя справжньою катастрофою. Відносини свекрухи і невістки або зятя і тещі можуть бути як прекрасними, так і руйнівними для сім’ї. У 2022 році є ймовірність, що близькі будуть надмірно уважні до того, що відбувається між подружжям. І ця увага не пройде безслідно, якщо на самому початку не дасте зрозуміти, що не потерпіть подібного втручання.
 5. Готуйте сани влітку. Для щасливих батьків в прийдешньому році також є багато приємних і не дуже сюрпризів. Ситуація з дітьми буде розгортатися поступово, і, швидше за все, спочатку ви не усвідомлюєте всього масштабу лиха. Зірки радять приступити до підготовки до школи ще в липні, щоб не бігти стрімголов по магазинах 31 Серпня.
 6. Маленькі ревнощі – великі неприємності. І ще одна порада для сімейних представників знаків Зодіаку. Намагайтеся не ставати причиною для ревнощів ваших половинок. Причина в тому, що символ року здатний загострювати протиріччя і робити вчинки людини імпульсивними. Якщо вас застукають за зрадою, наслідки можуть бути дуже серйозними.

Порада: кажуть, щоб жити щасливо, потрібно дивитися в одному напрямку. Як би там не було, намагайтеся не критикувати один одного і підтримувати у всіх починаннях. А їх буде в прийдешньому році чимало, вже повірте!

Гороскоп здоров’я

Тигр, істота швидке, спритне, сильне, але, на жаль, схильне до різних травм і порушень травної системи. Безумовно, багато що залежить від вашого стану здоров’я, однак, загальні рекомендації все-таки не варто випускати з уваги. Як то кажуть, попереджений, значить, озброєний, ось що рекомендує вам гороскоп здоров’я на 2022 рік Чорного водяного Тигра.

 1. Головне завдання – налагодити травлення. Це, звичайно ж, перебільшення, однак, саме тому, що ми їмо залежить і букет супутніх захворювань. Зірки кажуть, що в 2022 році багатьох представників зодіакального кола може підвести травний тракт. Навіть якщо ви намагаєтеся правильно харчуватися, джерело проблеми може бути іншого характеру.
 2. Планові огляди. Напевно найпоширеніша проблема, яка з року в рік з’являється в гороскопах – це несвоєчасне виявлення захворювань. Багато, навіть серйозні хвороби, можна вилікувати, якщо виявити на початковій стадії. Здоров’я – це майбутнє, тому не варто відкладати його на потім. Чи відчуваєте нездужання – зверніться до лікаря.
 3. Ви те, що їсте. У рік Водяного Тигра буде багато спокус наїстися від пуза чогось шкідливого і калорійного. Краще стримати це бажання ще на початковій стадії, оскільки потім буде дуже складно зупинитися. А як відомо, ожиріння-причина багатьох порушень в роботі організму, в тому числі гормональних.
 4. Активний спосіб життя. Символ року буде всіма можливими шляхами змушувати вас рухатися. А якщо і це вас не пройме, то запам’ятайте, що щоденна ходьба скорочує ризик розвитку серцево-судинних захворювань в п’ять разів! Хочете жити довго і не закінчити свої дні в інвалідному візку? Тоді вперед на пробіжку або, хоча б ходьбу навколо будинку.
 5. Зміцнюйте імунітет влітку. У серпні пристрасті ненадовго вщухнуть і у більшості з’явиться можливість взяти невелику перерву і відправитися в теплі краї. Їжте фрукти, Отримуйте вітамін D під сонечком, адже зовсім скоро такої можливості не буде.
 6. Останній місяць важкий самий. Грудень можна назвати найскладнішим місяцем майбутнього року Водяного Тигра. Багато підхоплять сезонні хвороби, хтось навіть ляже в лікарню. Тримайтеся і намагайтеся висипатися. Як не дивно, короткий світловий день так і розташовує до того, щоб подрімати ще десять хвилинок, але скажений ритм 2022 року змусить згадати про безсоння.

Порада. Щоб менше переживати за своє здоров’я і провести 2022 рік максимально продуктивно, намагайтеся дотримуватися трьох золотих правила: більше рухайтеся, правильно харчуйтеся, приймайте необхідні вітаміни. За останніми обов’язково зверніться до лікаря і не займайтеся самолікуванням.

Гороскоп бізнесу і роботи

Водяний Тигр всіляко супроводжує кар’єрного просування і особистісного зростання. Це час, коли можна сміливо брати на себе трохи більше, працювати трохи довше і отримувати величезні бонуси за свою працю. Але так працює тільки в тому випадку, якщо ви щирі і не хочете просто озолотитися «на халяву». Всіх мисливців до чужого успіху символ року швидко ставить на місце максимально жорсткими методами.

У 2022 році можна не тільки задуматися про зміну сфери діяльності, але і дійсно це зробити. Тигр не терпить незавершених справ, тому перш ніж відправитися у вільне плавання або відправитися в іншу бухту, обов’язково поставте всі крапки над i на минулому місці роботи.

Якщо ж Ви вирішили рухатися в раніше обраному напрямку, то водяний Тигр навчить вас підходити до вирішення проблем з нестандартної точки зору і творчо дивитися на важливі питання. Ці якості допоможуть справити хороше враження на керівництво і швидко просунутий по кар’єрних сходах вгору.

Налагоджуйте контакти. Символ року – істота комунікабельна, чого чекає і від вас. Якщо ви звикли працювати поодинці і не шукати партнерів, то ризикуєте залишитися в хвості списку. Налагоджуйте ділові контакти, велика ймовірність що в 2022 році сильні світу цього вирішать за вас поручитися.

 1. Читайте те, що написано дрібним шрифтом. Якщо ваша сфера діяльності далека від юриспруденції, то, швидше за все, ви пропускаєте важливу інформацію в договорі або контакті «під зірочкою». Так ось, так робити не варто. Ця порада стосується всіх сфер вашого життя. Хтось може обвести вас навколо пальця.
 2. Думайте наперед. Хоч водяний Тигр і любить людей рішучих, однак, приймати важливі рішення в одну мить все-таки не варто. Особливо якщо справа стосується майбутнього, а не просто вибору кафе для обіду з колегами. Якщо ви давно виношуєте якісь плани, то в прийдешньому році все вдасться реалізувати.
 3. Вирішуй і володарюй. У рік Тигра краще діяти самостійно, ніж роздавати вказівки. Це зовсім не говорить про те, що командна робота в 2022 році не вітається. Зовсім ні. Але у відповідальні моменти краще все зробити самостійно.
 4. Займайтеся саморекламою. Багато, навіть найчудовіші співробітники мають одну необачну особливість: всіляко принижують свої заслуги. У рік Водяного Тигра, навпаки, варто осягнути мистецтво саме піару. Вчіться говорити про себе, як про гуру своєї області. Навіть якщо це не зовсім так.

У прийдешньому році сидіти на місці не варто, та й не доведеться. Завдяки енергійному Тигру, робочі моменти будуть вирішуватися на “раз-два”, якщо не сидіти на місці. Під лежачий камінь, як то кажуть, вода не тече.

Фінансовий гороскоп

Водяний Тигр дозволить всім представникам знака Зодіаку проявити себе і отримати за це гідну нагороду. Однак, не чекайте, що валіза з купюрами впаде вам на голову. Всього доведеться домагатися своїми потом і кров’ю. Фінансовий гороскоп на 2022 рік рекомендує: намагайтеся контролювати свої витрати і не дозволяйте собі більше, ніж є на вашому банківському рахунку. Тигр вас не похвалить, якщо нахапаєте кредитів у лихварів. Любителям полежати на дивані в 2022 році однозначно доведеться несолодко.

 1. Не сподівайтеся на легкі гроші. Вже скільки разів твердили світу… а продовження повинен знати кожен, хто не хоче бути обдуреним і кинутим напризволяще. Не будьте, як ворона з байки: хоч на словах все просто і прекрасно, варто відкрити свій рот, і всі накопичені заощадження зникнуть в чужих кишенях.
 2. Тримайтеся юристів. У 2022 році, незважаючи на досить сприятливе становище зірок, можуть виникнути серйозні проблеми з фінансами. Причиною стануть юридичні зволікання, можливі порушення закону. Постарайтеся знайти собі хорошого юриста, щоб вирішити питання з найменшими витратами.
 3. Гроші і люди взаємопов’язані. Сподіваємося, що не відкриємо для вас таємницю, якщо скажемо, що зв’язки часом коштують дорожче грошей? І в 2022 році багатьом доведеться відчути це на собі. Дорожите контактами з людьми, забезпеченими і впливовими, але і не нехтуйте хорошими друзями. Ситуації бувають різними.
 4. Не вірте на слово. На жаль, в нашій країні мало хто знайомий з поняттям «good will». Якщо вирішите покластися на “чесне слово” контрагента, ризикуєте залишитися без грошей, товару і з купою неприємностей.
 5. Інвестувавши. В останні кілька років інвестиції стали неймовірно популярними. Але більшість підходить до питання без належної підготовки і обпікшись пару раз воліють зупинитися на накопичувальних рахунках. Але не забувайте про те, що символ року любить ризикувати. Якщо не готові грати на біржі, то спробуйте інвестувати свої кошти в спеціальні портфелі. Ризики менші, а прибуток набагато більший, ніж на вкладах.
 6. Віддайте борги. На початку року варто докласти всіх зусиль, щоб до липня віддати всі накопичені борги. Не виключено, що існує залежність між розташуванням Водяного Тигра і сумою вашого боргу.
 7. Не смітите грошима. Навіть якщо ваша заробітна плата дозволяє витратити кілька десятків тисяч на нові туфлі або смартфон, раціонально оцініть, наскільки ці речі зараз необхідні.

Порада. 2022 рік не підходить для рутини і монотонної роботи. Доведеться виходити із зони комфорту і шукати своє покликання у творчості, інвестиціях або власному бізнесі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *