як зробити пістолет з паперу

Холодна зброя (пістолет з паперу): 9 майстер–класів

Привіт, дорогі читачі, майстри “вмілі ручки”! Ця захоплююча сторінка присвячена сильній половині людства, маленьким і великим захисникам Батьківщини.

На прикладах наочних майстер–класів ми дізнаємося, як зробити пістолет з паперу.

Паперові вироби вийдуть непростими, чарівними! Уявіть, зі звичайних матеріалів можна зробити стріляючі моделі. В кінці роботи проведемо випробування на пластикових стаканчиках і здивуємо батьків справжньою зброєю з тонких паперових сторінок.

Паперовий пістолет за 5 хвилин

Перший майстер–клас покаже хлопцям, як легко і швидко змайструвати пістолет, що стріляє гумками.

Для роботи знадобляться:

 • 2 аркуші паперу;
 • ножиці;
 • скотч;
 • клей.

З одного листа складемо рукоять і стовбур, а з білої сторінки зробимо дуло у вигляді тонкої трубочки.

 1. В допомогу вправним майстрам покрокові фотографії. Складіть лист, щоб отримати ручку і частину стовбура.   
 2. Потім з білого паперу зробіть обмотку, подріжте кольоровий папір, скріпіть деталі клеєм.    
 3. Далі за допомогою дерев’яної палички скрутіть трубочку, з’єднайте її зі стовбуром. Залишиться зробити головну деталь пістолета – курок. Без цього маленького складеного папірця пістолет стріляти не буде! 
 4. Як же працює цей хитромудрий пристрій? На стовбурі робиться надріз, куди вставляється гумка. 
 5. Потім вона натягується і чіпляється за зазор рукояті. Коли курок рухається вгору, він тягне за собою гумку. Вона відкріплюється від рукояті і вистрілює вперед.

пістолет з паперу

Ось так, все просто!

Орігамі–пістолет зі звичайного паперу

Питання новачкам, а ви знаєте, що таке орігамі? Це древнє китайське мистецтво, що дозволяє без клею і скотча створювати об’ємні фігури. Паперовий лист в умілих руках перетворюється в тварину, птицю, квітку, чоловічка або в зброю.

Подивіться! На покрокових фото видно, як з кольорового паперу А4 без клею скласти простий іграшковий пістолет.

   пістолет орігамі

Так, такий нешкідливий пістолетик не стріляє! Але малюкові сподобається, якщо тато або старший брат за 5 хвилин з кольорового листочка зроблять справжню зброю.

Робота нескладна, укладається в 3 кроки.

 1. Спочатку кольоровий аркуш А4 складається уздовж і ділиться рівно навпіл.
 2. Потім обидві половинки згортаються вчетверо, як на фото.
 3. Отримані деталі згинаються, вставляються один в одного.
 4. Виходить швидко, просто геніально!

А хочете подивитися, як роблять більш складні моделі? Майстер, доктор Орігамі за 15 хвилин навчить вас робити крутий пістолет.

Знадобляться підручні матеріали, увага і посидючість. Слідкуйте за руками майстра, намагайтеся, а результат обов’язково бойовий настрій.

Робимо стріляючий пістолет з кульками

Хлопці часто запитують, як без допомоги батьків зробити стріляючий пістолет з паперу. Зараз навчу в два рахунки! Вийде проста конструкція з кульками, яку ми випробуємо на паперових стаканчиках.

Дивлячись на фото, запитаєте, як зробити таку просту ефективну конструкцію? Просто! Зверніть увагу на фото. Вони допоможуть розібратися, як створити Саморобний «вогнестріл» з паперу, скотча і однієї гумки.

 1. З чого починається? Зі скручування трубочок з білого паперу. Спочатку створюється одна, потім за її формою згортається друга. Щоб деталі зберігали форму, краї фіксуються клеєм. 
 2. Далі трубочки коротшають до довжини в 15 см, а залишилися обрізки не викидаються! 
 3. Лист помаранчевого паперу складаємо вчетверо, отримана деталь послужить майбутньою рукояткою. Трубка меншого діаметру забезпечується додатковою держалкою. Це залишок від трубочки, в який вставлена гумка. 
 4. З’єднуємо деталі конструкції за допомогою клею або скотча. На верхній трубці робимо надріз, за нього буде чіплятися наша натягнута гумка.
 5. А тепер проведемо випробування! Для стрільби знадобляться мішені, наприклад, легкі пластикові стаканчики. 
 6. Розставимо їх у вигляді піраміди, і, відтягуючи гумку назад, відкриємо прицільний вогонь.

Кульками можуть служити:

 • грудочки паперу;
 • кульки пластиліну;
 • горох;
 • насіння;
 • намистина.

Увага! Тільки не стріляйте в людей, можете випадково нанести хворобливу травму!

Пістолет з паперу і сірників: майструємо міні–револьвер

А тепер покажу вам справжнє диво, створене фантазерами-умільцями. Це міні–револьвер, зібраний з 3 складових — сірники, гумки, паперу. Робота ювелірна, а стріляє мініатюрна модель не гірше великих важковлаштованих диглов.

Покрокові фото допоможуть розібратися в секретах маленького пристрою. Дивіться на картинки, дотримуйтесь інструкції і через 5 хвилин у вас в руках виявиться незвичайна стріляюча іграшка.

Хід роботи:

Підготуємо необхідні матеріали:

 • сірник;
 • гумка;
 • заполоч;
 • клей;
 • папір;
 • ножиці.

 1. Використовуючи сірник як основу, скрутимо коротку трубочку. 
 2. Це буде стовбур майбутньої зброї, а закріпити його можна клеєм або скотчем. 
 3. Поєднуємо кінчики гумки і сірники, ниткою з’єднуємо конструкцію. 
 4. Для міцності відгинаємо кінець гумки, замотуємо ниткою ще кілька разів. 
 5. Поміщає сірник в паперову трубку, гумку закріплюємо на папері за допомогою скотча. Відгинаємо резиночку, фіксуємо для вірності. Зайве відрізаємо. Отримуємо надійний спусковий механізм.
 6. Тепер з маленького шматочка паперу створюємо рукоять, яку приклеїмо на сірник. 
 7. Додаємо паперовий приціл для краси конструкції.
 8. Склеюємо всі деталі один з одним, як на фото, проводимо випробування на пластикових стаканчиках.

паперова рушниця

Як працює ця чудова міні-модель? Просто! В паперову трубку поміщається сірник, спусковий механізм відтягується назад і поштовхом відправляє снаряд в ціль.

Порада крутим хлопцям!

Хочете справити враження на друга? Перед запуском підпаліть сірник, тоді запуск снаряда буде ефектним. Тільки будьте обережні, не підпаліть будинок!

Пістолет Глок 17

Якщо дитина прийде зі школи І скаже, хочу крутий вогнестріл Glock. Тато може запропонувати синові або дочці разом змайструвати зброю. А як це зробити, покаже поетапна схема роботи.

Підготуйте необхідні матеріали, дивіться покрокові фото, налаштуйтеся на захоплюючий творчий процес.

Майстер працює з великим ентузіазмом! Відразу хочеться дістати пачку кольорового паперу, ножиці, клей, гумки, щоб повторити вдалий експеримент.

 1. З чого починається копітка робота? З 8 паперових трубочок. Вони створюються за рахунок накрутки листа на олівець, а закріплюються деталі липким скотчем. 
 2. З 4 трубочок робимо міцний стовбур, обертаємо його листом кольорового паперу, як на фото. 
 3. Інші 4 трубочки ріжемо на деталі. Нам знадобляться три короткі для рукояті, робимо надріз в стволі і помічтимоїх на своє місце. Зміцнюємо рукоятку складеними листами кольорового паперу, з боків фіксуємо трубочками. як зробити пістолет з паперу
 4. Наступні частини пістолета-подствольник 8,5 см, приціл 3 см, курок 6 см. за допомогою клею приєднуємо деталі до моделі, робимо необхідні надрізи для кріплення еластичних гумок. як зробити пістолет з паперу схеми
 5. Щоб пістолет придбав закінчений вигляд, придумайте для нього іменні емблеми. Їх можна намалювати, вирізати з кольорового картону, наклеїти на рукоятку і стовбур. Нехай друзі знають, чий це пістолет, і чиї вмілі руки створили таку круту стрілючу зброю.

Стріляючий пістолет з картону і паперу: дуже крутий

Хочете розважитися? Тоді подивіться захоплююче відео! Неможливо описати словами, яку круту зброю придумав умілий майстер. Такий значний пістолет з картону і паперу можна подарувати другу на день народження. Повірте, він буде в повному захваті!

Модель призначена для дітей 9 років і старше. Потужний пістолет, що стріляє папером, здатний звалити не тільки пластикові стаканчики, але і іграшкових інопланетян, які захопили планету.

Як зробити крутий майнкрафт пістолет

Крута комп’ютерна іграшка Minecraft підкорила геймерів в різних точках нашої планети. А що в ній такого особливого? Чоловічки з квадратними головами бігають по локаціях від зомбі і стріляють піксельною зброєю. Хто хоч раз грав в цю іграшку, знає, там весело, азартно, а у гравців адреналін зашкалює позначку в 200%.

Любителям комп’ютерних ігор пропоную подивитися захоплюючий майстер-клас і створити потужний майнкрафт пістолет.

Наочні фото покажуть етапи роботи, виконані вмілими руками майстра Самоделкина. А я дам корисні підказки, як легко і швидко зробити такий крутий пістолет.

 1. До початку роботи вам знадобиться кольорова роздруківка з інтернету. На білому аркуші розташуйте дві картинки, вони послужать обкладинкою для нашої майбутнього зброї. Зауважте, деталі на роздруківці повинні бути дзеркальними! як зробити пістолет з картону легко
 2. Далі потрібно знайти стару непотрібну коробку. Підійде упаковка від піци або частини тари, в якій привозили побутову техніку.
 3. Вирізаємо шаблони за допомогою ножа або ножиць, по ним готуємо 4 картонні заготовки. як зробити з паперу зброю
 4. Тепер для роботи знадобиться гарячий клей. З допомогою нього з’єднуємо деталі, але в серединці залишаємо отвір для майбутнього курка.

На замітку! Якщо ми робимо стріляючий пістолет, то нам потрібен зазор для курка. А якщо дитині подобається макет майнкрафт пістолета, то отвір не вирізаємо, а робимо цілісну модель.

Основа для пістолета готова. Зміцнюємо її скотчем, фарбуємо чорною фарбою і залишаємо до повного висихання.

На заключному етапі роботи знадобиться канцелярський клей або ПВА. З його допомогою наклеїмо на основу наші кольорові заготовки. На верхній частині пістолета ножем сформуємо зазор, до нього буде кріпитися гумка, а курок з багатошарового картону стане спусковим механізмом. Круто вийшло, чи не правда?

Креслення пісттолетів + кобура з картону

Всі хлопчики від крихітних карапузів до дідусів, побілених сивинами, обожнюють грати у війну. Якщо їм показати зброю, створену руками умільців, в очах з’явиться легкий блиск войовничого азарту. Пропоную моїм читачем розглянути креслення модних диглов – пістолетів пустельних орлів.

Тато, кличте дітвору до робочого столу! Будемо разом майструвати справжню зброю. Що для цього потрібно зробити? Для початку роздрукувати схеми, розрізати їх по лініях, а потім зігнути по пунктирах.

Далі знадобиться клей, терпіння і акуратності. Дивіться на модель Дигла, збирайте деталі в єдину конструкцію.

Всі креслення для роботи знаходяться тут.

як зробити пістолет з паперу схеми

як зробити пістолет з паперу схеми

як зробити пістолет з паперу схеми

як зробити пістолет з паперу схеми

як зробити пістолет з паперу схеми

Щоб готовий пістолет було зручно носити на поясі, знадобиться відповідна кобура.

как сделать пистолет из бумаги легко

Один молодий умілець примудрився з паперу виготовити чохол для пістолета. А як у нього це вийшло? Покаже короткий відеоролик. Подивіться і спробуйте повторити!

Холодна зброя з паперу

На просторах інтернету велика кількість моделей для захоплюючих ігор у війну. Дивно, але всі вони зроблені з паперу або картону!

Можна легко знайти докладні майстер–класи, за якими змайструвати зброю ніндзя або холодну зброю середньовічних лицарів.

Для прикладу пропоную одну модель, яка мене вразила! Майстер «Умілі ручки» створює шар з шипами, підвішений на рукояті, на перший погляд, його можна прийняти за смертоносну зброю відважного хрестоносця.

Банг-банг! Готова зброя? Значить, пора проводити випробування, а результатами ділитися в коментарях до цієї сторінки.

Тисніть на кнопочки соціальних мереж, відправляйте ссилочки і залучайте в нашу компанію нових друзів.

А я буду радувати відвідувачів наступними яскравими захоплюючими статейками.

Заходьте ще! Ловіть ідеї і втілюйте їх в життя! Удачі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *