Хто така Момо ватсап гра (смертельна), звідки взялася, чим небезпечна

У мережі з’явилася нова смертельна гра, яка передається через Ватсап, аналог «Синього кита». Ця суїцидальна гра розрахована на підлітків і дітей молодшого віку. Вона працює переважно в WhatsUp. Стало відомо, що в результаті спілкування з Момо в Аргентині померла 12-річна дитина. Після того, як протягом тижня дівчинка грала в нову гру на телефоні, вона покінчила з собою у дворі свого будинку.

Хто така Момо і звідки вона взялася

Досі правоохоронним органам не вдалося з’ясувати, звідки взялася ця гра, і хто така Момо на Ватсап. По суті це жінка з тривалими рисами обличчя, великими очима і лапами птиці замість звичайних ніг.

Якщо вірити чуткам, Момо родом з Японії, вона атакує людей на Ватсап дивними СМС страхітливого характеру і великою кількістю дзвінків. Додаючись в контакти користувачів, вона тероризує людей переважно в нічний час доби.

У WhatsApp виявили нову небезпечну гру

Сприймати Момо як звичайну гру може бути дуже небезпечно для здоров’я дорослих і дітей. Підліткам, дітям і вразливим людям дуже небезпечно спілкуватися з цим вірусом. Також слід знати про те, що Момо змушує своїх жертв здійснювати дії, небезпечні для життя, і вимагає персональні дані користувачів.

Як працює гра і в чому її суть?

 1. В WhatsUp дитина отримує новий запит від Момо з лякаючою аватаркою. Як можна побачити на фото нижче — це страшна дівчина з виряченими очима, курячими лапами і великим ротом.
 2. Користувач повинен дати згоду на початок гри.
 3. Вірус починає відправляти страшні картинки і різні завдання. Дитина повинна виконувати всі вислані завдання, якщо він не зробить цього, на телефон починають приходити повідомлення з погрозами смерті. Загиблій дівчинки з Аргентини в СМС надіслали фото закривавленою ляльки і написали зробити те ж саме.
 4. Момо може збирати через мобільний телефон дані про дітей, які використовують для психологічного тиску. Але це малоймовірно, оскільки, швидше за все кожена дитина сама розповідає про своє життя.
 5. Вірус надсилає повідомлення протягом чотирьох днів.
 6. Мета гри в WhatsUp – довести людину до самогубства. Тому було відзначено схожість із забороненою грою «Синій кіт».
Як виглядає Момо
Як виглядає Момо

Звідки взялася гра?

Вперше ця гра з’явилася в Японії, оскільки перші акаунти з Момо були зареєстровані на японські номери телефонів. Спілкується з дітьми Момо на різних мовах і навіть російською.

Іспанська і мексиканська поліція рекомендують користувачам ніяк не контактувати з цим вірусом. Оскільки невідомо, яку небезпеку Момо представляє для дитини. Щоб уникнути розповсюдження вірусу не варто відповідати на дзвінки та повідомлення Момо, і відсилати їх своїм знайомим.

Момо є аналогом забороненої гри “Синій кит”

Як убезпечити свою дитину?

Хто така Момо в Ватсап повинні знати всі батьки, щоб убезпечити своїх дітей від смерті.

 • знайдіть спокійне місце для розмови зі своєю дитиною. Ведіть бесіду спокійним голосом;
 • не тисніть на дітей, організуйте довірчу обстановку;
 • розкажіть про небезпеку Момо, розкажіть дитині, які можуть бути наслідки;
 • якщо дитина вже почала грати з Момо, не засуджуйте його;
 • спробуйте пояснити, як можна сказати «ні». Загрози цього вірусу – всього лише слова, навіть в тому випадку, якщо він загрожує смертю батьків;
 • приділяйте більше часу своїй дитині, пограйте з ним і займіться чимось цікавим.
Нова смертельна гра для підлітків
Нова смертельна гра для підлітків

Психологи заявляють, що цей вірус знаходить дітей і підлітків з вразливою психікою, щоб потім підпорядкувати їх собі. Потрапити під негативний вплив Момо можуть навіть люди з невеликими психічними відхиленнями.

Із-за гри діти стають дуже агресивними і впадають у сильну депресію. Тому батьки повинні стежити за емоційним станом своїх дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *