Калькулятор курсу валют від Mastercard

Існує чимало ситуацій, коли потрібно обміняти одну валюту на іншу: подорож до іншої країни, оплата товарів і послуг в іноземній валюті тощо. Обмінний курс при цьому відіграє ключову роль, адже від нього залежить кількість коштів, яку ви отримаєте після транзакції.

Щоб конвертація валюти була вигідною для клієнтів Мастеркард, ця платіжна система розробила спеціальний валютний конвертер. За його допомогою користувачі можуть отримувати актуальну інформацію про поточний обмінний курс будь-якої грошової одиниці світу.

Як користуватися калькулятором валют

На сторінці з валютним конвертером ви побачите онлайн-форму, в якій потрібно вказати наступну інформацію:

  • Дві валюти — яку ви хочете обміняти, й яку хочете отримати. Це можуть бути долар, євро або гривня, чи менш популярні грошові одиниці, наприклад, албанський лек або непальська рупія.
  • Сума грошових коштів у тій валюті, яку ви плануєте змінювати.
  • Комісія, яку стягує ваш банк за операції з обміну валют. Потрібно вказувати вручну, у вигляді відсотків від суми транзакції.

Якщо вас цікавить не поточний курс, а той, який діяв на певну дату, натисніть на значок у вигляді календаря. У вікні ви можете вибрати інший день, щоб порівняти, які валютні курси діяли на той момент.

Перевага конвертера в тому, що ви можете в будь-який момент дізнатися поточні курси валют практично миттєво. Це допоможе вам спланувати майбутні міжнародні покупки або транзакції. Ще один плюс у тому, що для використання калькулятора валют вам не потрібно завантажувати та встановлювати програми й інше програмне забезпечення. Зокрема не потрібно реєструватися та проходити авторизацію на сайті.

Для доступу до конвертера буде потрібен тільки доступ до мережі Інтернет. Усі розрахунки виконуються автоматично, тому просто вкажіть потрібні дані в онлайн-формі та виберіть ваші валюти.

Про що слід пам’ятати при використанні валютного калькулятора

Якщо ви хочете здійснити оплату в інтернеті, пам’ятайте, що продавець може використовувати для обробки транзакції інший валютний курс, що відрізняється від Mastercard. Це обумовлено тим, що представлена ​​в конвертері інформація є показовою та може трохи відрізнятися від реального курсу валют.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання щодо калькулятора валют, детальну консультацію вам із задоволенням нададуть співробітники служби підтримки Мастеркард.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *