іван-чай корисні властивості

Користь і шкода Іван-чаю для чоловіків

Простори нашої країни багаті різними рослинами, що мають лікувальну силу проти різних патологій. Одне з них – зніт, його ще називають іван-чаєм, копорським чаєм. Ця рослина часто використовується народними цілителями для позбавлення чоловіків від різних хвороб статевої сфери.

З яких компонентів складається іван-чай

Зніт цінний чоловічому організму його багатим складом. У лікуванні цілителі використовують різні частини рослини, але у них практично однаковий склад, хоча травники пропонують позбавлення від різних патологій. Чим корисний іван-чай для чоловіків і як його вживати, відомо лікарям, народним цілителям. З різних частин зніту готують різні зілля для позбавлення чоловіків від статевих патологій.

Зніт багатий змістом:

 • кверцитина, кемферола – сильних біофлавоноїдів, знімають спазми в шляхах виведення жовчі, сечі;
 • клітковини рослинного походження у вигляді пектину, корисного для нормалізації функцій шлунково-кишкового тракту; з ним виводяться непотрібні організму компоненти – пестицидні, радіоактивні, токсичні; він зупиняє запалення різної етіології;
 • дубильних речовин, що володіють властивостями бактерицидної, кровоспинний, протизапальний характер, вони очищають організм від токсичних речовин, попереджає запальні процеси в ЖКТ і чоловічої статевої сфери;
 • хлорофилльного пігменту, відновлювати уражені стінки кишечника, нормалізує еректильні сили чоловіка;
 • вітамін С посилює імунний захист організму, що перешкоджає застуд, позитивно впливає на стан психіки;
 • вітамін В, що підтримує працездатність, нормальний обмін речовин, поліпшують сон;
 • мікроелементів – B, Fe, Mn, Cu, Ni, які покращують самопочуття, підтримують функції внутрішніх органів;
 • кислот органічного походження;
 • макроелементів – K, Ca, Na, які сприяють підвищенню функцій чоловічої сфери.

Корисні частини зніту для підтримки чоловічого здоров’я – листя, коріння. Травники знають, чим корисний іван-чай для чоловіків і як його вживати. З окремих частин рослини цілителі готують різні зілля.

Чим корисний зніт для чоловічого здоров’я

Крім загальнозміцнюючих властивостей листя і кореневої системи копорського чаю, корисних для здоров’я будь-якої людини, особливе корисну дію вони несуть чоловічої статевої сфери. Чим корисний іван-чай для чоловіків і як його вживати, щоб покращити чоловіче здоров’я, розповідають народні цілителі.

Сексологи, андрологи радять чоловікам при появі несправностей у статевій системі спочатку скористатися лікуванням народними засобами, які схвалює традиційна медицина. Прийом будь-якого зілля з зніту повинен бути узгоджений з лікуючим лікарем.

Чим корисний зніт чоловікам:

 1. Вміст флавоноїдів – найдієвіший для відновлення потенції. Потрапляючи в організм, вони роблять більш міцними судини, що несуть кров, покращують надходження поживних речовин до чоловічої статевої сфери.
 2. Нормальний обіг крові стабілізує ПЕКЛО, це відновлює еректильну функцію. Це пов’язано з посиленням кровопостачання, яке нормалізує процес збудження статевого члена, посилює потенцію.
 3. Міститься в коренях ханерол протистоїть розвитку новоутворень в чоловічих органах. Засобами на іван-чай лікують аденому, простатит. Як профілактичний засіб зілля беруть проти розвитку пухлин на передміхуровій залозі. Лікування знітом допомагає уникати операцій.
 4. Вміст вітамінів сприятливо діє на силу потенції, активізує енергію, бадьорість.

З-за такої дії іван-чай в народі називається «чоловічою травою», тому що він всебічно діє на здоров’я чоловіка – зміцнює імунітет, лікує простату, підвищує потенцію.

Бонус

 1. Іван-чай для чоловіків – справжнє джерело здоров’я. Перш ніж звертатися до медикаментозного лікування, чоловікам слід пройти курс лікування народними засобами на кіпрі.
 2. До вживання зніту можуть бути протипоказання. Тому перед початком лікування народними засобами треба обов’язково порадитися зі своїм лікарем.
 3. Іван-чай всебічно діє на чоловіче здоров’я: зміцнює імунні сили, повертає молоду потенцію, покращує загальне самопочуття чоловіка, впевненість у своїх силах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *