зачіски з бантами на перше вересня

Красиві зачіски для дівчаток на 1 вересня на довге волосся: покрокові фото

Кожна дівчинка на свято 1 вересня повинна виглядати цікаво, незвично і стильно. Всі мами хочуть милуватися своїми дочками, в який клас вони б не йшли. Цей день завжди особливий. Тому потрібно підготуватися до нього заздалегідь. З бантами або косами, з зачіскою на довге волосся або на коротке – дівчинка в перший день навчального року має бути трошки принцесою.

Варіанти зачісок з бантами

На свято перше вересня в школі банти будуть завжди доречними. Вони можуть бути величезними і білими, маленькими або кольоровими стильними. Бантики прикрасять довге волосся і додадуть привабливості коротким стрижкам.

Зачіски з бантами вибирають не тільки першокласниці. Така прикраса додасть ніжності і грайливості дівчатам і більш старшого віку і зробить завершеною створену укладку.

зачіски з бантами на перше вересня

Зачіски з бантами – це класика святкового доповнення до укладеного волосся в перший навчальний день року. Щоб не помилитися з вибором і не перетворити ранок 1 вересня в муку, потрібно дотримуватися простих правил:

 1. Спочатку визначитеся, як краще причесати дівчинку враховуючи довжину волосся. Це можуть бути хвости, коси, пучки у всьому їх розмаїтті.
 2. Можна потренуватися з різними варіаціями зачісок за кілька днів до свята.
 3. Треба вибрати той варіант, який виходить швидко і просто.
 4. Визначившись з видом зачіски, подивіться як вона буде виглядати з бантами. Найчастіше їх кріплять на коси або зав’язані хвости.

зачіски на 1 вересня фото

Після того, як зачіска обрана, варто подивитися, де зав’язати бантики. Варіантів кріплення пишних бантів – безліч. Пропонуємо найвдаліші:

 1. Зав’язуємо один хвіст з волосся ззаду голови або два хвостика з боків, зверху зав’язуємо білі банти.
 2. Плетемо косички з волосся будь-яким способом. Кріпимо невеликі банти біля основи кісок і на кінці, в залежності від виду плетіння волосся.
 3. Споруджуємо з волосся пучок на маківці, закріплюємо шпильками.
 4. Плетемо косицю–колосок не від чола до верхівки, а ззаду: від основи голови догори. Решту волосся збираємо в кінський хвіст, скручуємо і кріпимо пучок, прикрашаємо обраними бантиками.

зачіски на 1 вересня фото

Банти з волосся

А тепер розглянемо сучасні варіанти. Ці зачіски можна першокласникам, і старшокласницям, настільки стильно вони виглядають. Мова йде про сучасні банти, які зроблені з волосся.

Важливо: перед початком укладання готуємо пасма. Вони повинні бути чисті, сухі, щоб були слухняними – обробимо мусом або гелем, так вони довше збережуть укладку. І запасаємося невеликими шпильками, гумками або невидимками.

зачіски на перше вересня

Покрокове виконання зачіски:

 1. Визначаємо місце для зав’язування банта і підбираємо закріплючу гумку в тон.
 2. Збираємо волосся в хвіст на тому місці, де буде зав’язаний бант.
 3. Другою гумкою як би теж починаємо робити той же хвіст, але на другому обороті не до кінця витягуємо пасма, щоб залишилася петля.
 4. Петлю поділяють на дві частини – майбутні «пелюстки» і прикріплюють до волосся.
 5. Серединку отриманого бантика закриваємо залишившимся локоном.

зачіски на 1 вересня фото

В кінці закріплюємо зачіску лаком максимальної фіксації. Це базовий спосіб. Освоївши його, можна переходити до варіантів використання елемента.

Бант на високому хвості

Щоб така зачіска вийшла, потрібно працювати згідно зазначеної нижче інструкції:

зачіски на 1 вересня фото

 1. Зав’язуємо кінський хвіст на потиличній частині голови, не дуже високо.
 2. Щоб волосся лежало пишніше, заздалегідь накручуємо його на бігуді великого діаметру або робимо невелике начісування.
 3. Відокремлюємо від верху зав’язаного хвоста невелике пасмо, воно буде потрібно для завершення зачіски.
 4. Над основним хвостом робимо додаткове, відокремлюючи його третину або половину. З нього робимо той самий бант з волосся: не протягуємо волосся в гумку до кінця, з отриманої петлі формуємо бант і закріплюємо невидимками.
 5. Маленькою прядкою декоруємо серединку банта, кінчик волосся ховаємо в зачіску.

зачіски на 1 вересня фото

Зачіска «Мальвинка»

«Мальвинка» знайома всім. Тим, у кого довгі локони, можна прикрасити таку укладку бантом з волосся. Для цього краще зробити таку зачіску не у вигляді «віночка», а зібрати волосся з верхньої частини голови в хвостик. Послідовність виконання така ж, як у базовому способі: робимо петлю, поділяємо на дві частини, розкладаємо їх в сторони і красиво фіксуємо, прикриваючи серединку пасмом.

зачіски на перше вересня фото

Прикрашаємо бантом косичку

Експериментувати можна до нескінченності: коли освоєний базовий спосіб, залишається тільки пробувати інші варіанти. Це завжди святково і трохи незвично.

зачіски на перше вересня фото

Так зав’язати бант на косичку–колосок. Тільки плести цю косу будемо не від чола до верхівки, а від заднього краю волосся по потилиці наверх. На маківці збираємо волосся в хвостик. З нього робимо базовий бант, не залишаючи вільних кінців.

Такі зачіски будуть доречні на будь-якому святі, а не тільки на перше вересня. Тому рекомендуємо освоїти цей прийом, і ваша дівчинка завжди буде виглядати цікаво і стильно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *