Київпастранс купить трансформера. За десятки тисяч – ФОТО

КП “Київпастранс” витратить десятки тисяч гривень на талісман у вигляді трансформера.

“Золотий вагон” Укрзалізниці: “слуга народу” вляпався у скандал – ФОТО

Про нове придбання підприємства повідомив його голова Дмитро Левченко.

“Вперше в історії транспортних компаній в рамках повномасштабного проекту #kyivpastransformation ми власноруч створили свій талісман та символ незворотності змін в сфері столичного наземного громадського транспорту – Киивпастрансформера!”, – поділився своєю радістю Левченко і пояснив, що символізує собою це “чудо техніки”.

“Киивпастрансформер – як alter ego кожного з нас, від генерального директора, молодого і амбітного креативщика, який наважився зібрати команду однодумців, незашоренных старою системою, об’єднати їх авторською ідеєю масштабних і глибоких змін під кодовою назвою #kyivpastransformation”, – підкреслив глава КП.

На жаль, ноу-хау Левченко оцінили не всі.

“У той час як громадський транспорт нашого міста здебільшого знаходиться в жалюгідному стані, а станції швидкісного трамвая та електрички недоступні для частини населення, керівництво профільного комунального підприємства презентує Київпастрансформер. Талісман та символ незворотності змін в сфері столичного наземного громадського транспорту. Вони планують замовити виготовлення такого дива за 40 000 гривень, а ще 30 000 витратити на дизайн макета”, – написав у Facebook блогер Олег Ритвин.


Інші користувачі мережі теж дивуються.

Нагадаємо, “Укрзалізницю” обчистили на сотні тисяч ФОТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *