Українці пропонують втілити мрію Зеленського за переїзд ОПУ

Президент давно хотів виїхати з повноцінно обладнаного для роботи будівлі перейменованої адміністрації в місце, “де хороший вай-фай і віє сумішшю університету з будинком Пшонки”, але зіткнувся з проблемою вибору місця для ОПУ. Українці ж вирішили йому допомогти.

На сайті президента України якийсь Ігор Гончаренко створив нову петицію, в якій запропонував перенести Офіс президента з Києва в смт Золоте Луганської області.

Туди, де за запевненням Зеленського та команди “буде безпечно”, а “люди не будуть кинуті напроизвол” в результаті відходу військ ОНС в рамках договорняка з терористами.

“Важливо! Перенесення офісу повинен бути проведений до відведення Збройних сил України по так званій “формулі Штайнмайера”, – зазначив автор петиції.

Менш ніж за добу з 25 тисяч необхідних для розгляду голосів пропозиція Гончаренко набрала майже три тисячі підписів.

Втім, навіть якщо українці масово підтримають ініціативу, Зе команді напевно просто відшутяться, як вже робили у відповідь на інші петиції.

Нагадаємо, сьогодні за наказом Зеленського українські військові повинні були відійти від своїх обладнаних позицій, але через обстріли з боку окупантів розведення відклали.

При цьому путінські загарбники зажадали від України “виконання взятих на себе зобов’язань”.

Формула Штайнмайера, як відомо зобов’язує Україну погодитися з особливим статусом “ДНР” і “ЛНР” у складі нашої країни, але при цьому не передбачає виведення російських військ і взагалі будь-якої відповідальності Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code