Податківці захопили 15 гектарів елітної землі в Кончі-Заспі (ВІДЕО)

Колишні керівники митної служби ГФС за безцінь орендували незаконно побудовані маєтки на території, де повинні були обладнати базу відпочинку і реабілітаційний центр “Конча-Заспа”.

Інформацію про фактичне захоплення території топ-чиновниками розкопали журналісти проекту “Бігус-інфо”.

Для метро Дніпра купили радянський металобрухт під виглядом нового обладнання

Як стверджує новий керівник ГФС Макс Нефьодов, 15 гектарів землі, передані міськрадою Києва у користування ГФС в 2000-му році, коштує майже 300 мільйонів гривень.

“Замість бази відпочинку, як ми місяць тому дізналися під час інвентаризації майна, там звели 28 будинків – дев’ять дерев’яних і 19 цегляних, підстанцію і свердловину, – написав Нефьодов на своїй сторінці в Facebook. – А потім профспілка митниці ці будинки віддала в оренду кому б ви думали?! Правильно! Керівництву митниці”.

Чиновник зазначив, що Роман Насиров всього лише за 6 тисяч 770 гривень в місяць до 2033 року отримав у користування елітний будинок двоповерховий дерев’яний котедж площею 177 квадратних метрів. Приміщення обладнане меблями, сантехнікою і далеко не найдешевшою. Більш того, екс-главі ГФС надають навіть постільну білизну.

Тепер же елітну нерухомість силами нового керівництва відомства будуть намагатися повернути назад у власність профспілки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *