Путін зажадав розведення військ, погрожуючи ескалацією конфлікту

У вівторок, 8 жовтня, до Києва прилетіла дипломатична ответочка від російських терористів. У Кремлі дуже хочуть відступу українських сил зі своїх територій для подальшої ескалації подій.

При цьому у відповідь на відмову від розведення військ в Золотом і Петровському путінські вбивці обіцяють лише посилювати і без того не припиняються бойові дії.

Добровольці готові зірвати відхід військ ЗСУ у Золотому

Сьогодні в терористичному МЗС заявили про те, що відведення військ ООВ повинен відбутися навіть при обстріл з боку бойовиків.

– ВСУ відмовилися почати розведення сил і засобів в Золотом і Петровському. Згідно з домовленостями, досягнутими минулого тижня в Мінську представниками Києва, Донецька і Луганська, воно повинно відновитися 7 жовтня, – зазначили окупанти. – Все це відбувається на тлі шантажу української влади з боку “збройних нацбатальонов”, які заявили, що вони будуть зривати розведення. Це загрожує небезпечною ескалацією напруженості на лінії зіткнення.

Фактично цією заявою Москва тисне на Київ, аргументуючи необхідність одностороннього відходу військ взятими на себе Україною зобов’язаннями. До цього привело прагнення Зе команди запустити процес переговорів “нормандському форматі”, для чого політики прогнулися перед росіянами, погодившись на формулу Штайнмайера.

Нагадаємо, сьогодні міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що розведення сил в районі населених пунктів Петровське і Золоте відкладається через обстріли з боку російських терористів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *