гороскоп лев

Лев: гороскоп на 2021 рік для жінок і чоловіків

Новий рік Білого металевого бика буде для вас вельми цікавим, наповненим різними подіями і знайомствами. Тема нашого матеріалу: гороскоп на 2021 рік для знака Лев. Найповніша добірка для Лева жінки і чоловіки: любовний, сімейний, фінансовий, кар’єрний і гороскоп по року народження. Вам вдасться як не можна яскравіше показати себе, проявити соціальні навички та вміння працювати на публіку. До речі кажучи, глядачів навколо завжди буде предостатньо.

Тим, хто вже домігся чималого успіху, належить відстоювати свої позиції. Мисливців до чужого успіху буде хоч відбавляй. Але кому, як не Левам властиво вміння трепетно і надійно охороняти свої кордони. За цей рік вам надійде багато привабливих і дуже вигідних пропозицій. Потрібно постаратися вибрати найперспективніше прибуткове з усіх. Для цього не кидайтеся з головою в щось одне, уважно дивіться по сторонах і намагайтеся бути активніше в різних сферах.

Порада астролога. Гороскоп Лев 2021 радить: в щоденних турботах не варто забувати про свою сім’ю. Близькі дуже чекають вашої уваги. Нехтування цими потребами може дорогого коштувати. До того ж завжди приємно повертатися в будинок, де вас цінують і люблять.

Як пройде рік Білого металевого Бика

 • Січень-лютий. Дані місяці Левів видасться вдалим. Не сказати, що все буде гладко, але і серйозних проблем на горизонті не з’явиться. Вчіться фокусуватися на тому, що актуально і не відволікайтеся на супутні обставини.
 • Березень-квітень. Весна принесе нові почуття і бажання, а також сфокусує всю увагу левів на любовній сфері. Тим, хто вже зустрів свою половинку можна сміливо планувати весільне торжество. В цілому цей час дуже сприятливо для сімейних урочистостей і планів.
 • Травень-червень. Тепло подарує Левам право вибору навіть в тих сферах, де зазвичай його не було. Ви зможете вершити свою долю на свій розсуд, не озираючись на думку інших людей. Тільки уявіть, які можливості відкриють вам свої двері. Однак є ризик і зруйнувати своїми ж зусиллями все, що було побудовано раніше з чужою допомогою.
 • Липень-серпень. Той, хто високо літає, той може боляче впасти. Піднявшись на високі позиції, ви відкриваєте собі новий світ, який однак, може впасти відразу. Всього один крок в порожнечу часом обертається довгим і болісним падінням. Намагайтеся уникати спокус, а також уважно дивитися під ноги.
 • Вересень-жовтень. Осінь принесе Левам запаморочливий успіх у протилежної статі. Навіть сімейним представникам знака буде важко встояти перед таким напором. Задумайтеся, заради чого вам все це треба. Може не варто міняти синицю в руках на журавля в небі?
 • Листопад-грудень. Останні місяці змусять звернути увагу на своє здоров’я. Якщо фізичний стан буде цілком прийнятним, то психологічний фон опиниться під загрозою. Останній місяць осені принесе кілька не особливо приємних подій, після яких Леви ризикують впасти в якусь подобу депресії і відгородитися від світу. Якщо відчуєте, що не можете впоратися самостійно – зверніться до психотерапевта, це не є чимось негожим.

У 2021 році намагайтеся уникати сварок і відкритого протистояння у всіх сферах. Навіть в бізнесі, де, здавалося б, без цього не можна, краще шукати більш миролюбні способи домогтися бажаного. Проводьте переговори, домовляйтеся, укладайте контракти, шукайте союзників – тоді буде вам щастя.

Гороскоп на 2021 рік для жінок Левів

Прекрасним представницям знака, 2021 рік готує багато цікавих подій, які, однак, зажадають мобілізації всіх ваших сил і здібностей. Нудьгувати і відпочивати точно часу не залишиться. Якщо все складеться вдало, металевий бик порадує привабливими пропозиціями в плані бізнесу, а також кар’єри.

Особливо сприятливий цей рік для зміни соціального статусу. Всім тим дамам, хто чекає пропозиції руки і серця від свого коханого, в 2021 році належить отримати бажане. Заповітне колечко підійде на ваш палець, а передвесільні клопоти залишать багато приємних спогадів.

Сприятливі періоди

 • Лютий. Закінчення зими розтопить лід у серцях вогняних жінок-левів. Відразу на горизонті з’явиться кілька перспективних залицяльників. Підходьте відповідально до вибору партнера, але не забувайте про щирі почуття. Меркантильність у відносинах ще нікого до добра не доводила.
 • Липень. Удача знову прийде до вас. Налагодяться відносини з колегами і керівництвом, А вдома і зовсім пануватиме ідилія. Щоб не псувати ситуацію своїми ж діями, ведіть себе стриманіше і лояльніше. Люди не зобов’язані на 100% відповідати вашим очікуванням.

Несприятливі періоди

 • Вересень. Початок осені принесе з собою неприємності, про які левиці і думати забули. Несподіване охолодження почуттів у відносинах або розлад з близькими друзями неминуче поставлять вас перед вибором. Чи варто продовжувати це все або ж відпустити? Вирішувати тільки Левам, але спочатку ретельно обміркуйте свій вибір, зважте всі ЗА і проти.
 • Грудень. Левам не рекомендується демонструвати свій гонор і намагатися довести свою правоту. Дуже багато буде залежати від взаємин з оточуючими. А хто стане робити ласки людині, з яким спілкування не приносить задоволення.

Будьте привітніше, позитивніше, легше на підйом. Дозвольте приємним несподіванкам увійти у ваше життя, припиніть все тримати під своїм контролем і 2021 рік під заступництвом металевого бика пройде добре.

Гороскоп на 2021 рік для чоловіків Левів

Чоловікам-Левам варто в 2021 році проявити весь свій натиск і наполегливість. Лежати без діла на дивані точно не вийде. Непередбачені обставини змусять активізуватися. Дні будуть летіти, як одну мить. Турботи не залишать вас до середини року. З серпня ситуація почне заспокоюватися, але не настільки, щоб віддатися ліні.

Використовуйте другу половину 2021 року для саморозвитку, освіти. Якраз в серпні можна подати документи для отримання кваліфікації магістра або другої вищої освіти.

Шансів металевий Бик подарує Левам предостатньо. Головне, на думку гороскоп на 2021 рік, не упустити їх з рук. А для цього потрібно тримати очі широко відкритими, не витрачати час даремно і бути завжди в русі. Пам’ятайте, ви самі куете свою долю, так не будьте ж легковажними в такому серйозному питанні.

Сприятливі періоди

 • Вересень. Ви відчуєте прилив енергії. Особливо вдало складатимуться справи на роботі і в бізнесі. Але на вершині всім місця не вистачить, тому сміливіше демонструйте свої здібності і не бійтеся бути яскравіше інших. Сором-не є коником левів.
 • Жовтень. Другий поспіль вдалий місяць осені видасться особливо продуктивним, завдяки чуттю левів. Ви вже зловили хвилю успіху і зараз досить впевнено тримайтеся на вершині. Намагайтеся аналізувати те, що відбувається і підключати логічне мислення. Це буде корисним навіть у відносинах, щоб даремно не дошкуляти свою партнерку необгрунтованою ревнощами.

Несприятливі періоди

 • Січень. Перший місяць року буде охарактеризований для Левів масою різних спокус. На жаль, варто піддатися спокусі, і проблем вже не оберешся. У зоні ризику відносини з близькими, друзями та колегами. Тримайте себе в руках, хвилинна насолода не варто тих наслідків, які неминуче вас наздоженуть.
 • Серпень. Занепад сил несподівано зруйнує ваші плани. Хоч серйозних захворювань в результаті обстеження знайти не вдасться, нездужання не буде давати спокою. Адже вірно говорять, коли у людини щось болить-він думає тільки про це і ні про що інше. Так і вам доведеться ненадовго випасти з виру подій і зайнятися лікуванням.

Успіх наступаючого 2021 року залежить від вашої підприємливості. Адже там, де один опускає руки, інший продовжує рухатися вперед і домагається мети. Так будьте ж, як друга категорія людей.

Гороскоп любові і відносин на 2021 рік для Левів

Леви завжди прагнуть бути на виду, демонструвати свої достоїнства, люблять, коли їх заслуги визнають, ними захоплюються. Але якщо вони не навчаться тримати свої амбіції при собі, то цілком можуть залишитися на самоті.

Любовний гороскоп попереджає-успіх у протилежної статі ще не гарантує довгі і щасливі відносини. Як раз навпаки. Леви, загордившись, втративши розум від компліментів з боку, цілком можуть зважитися на зраду. А цього робити категорично не можна, особливо якщо хочеться одного разу зв’язати себе узами шлюбу.

 • Бурхливі будні. Насичений робочий графік в 2021 році буде помітно заважати Левам підтримувати сімейний затишок. А вашій половинці захочеться уваги і ласки. Доведеться шукати компроміс між кар’єрою і відносинами. Успіх залежить від вашої вірності своєму слову і вміння планувати свій час.
 • Добийся свого щастя. Самотні представники знака в 2021 році зустрінуть людину, з яким би хотіли прожити все своє життя. Але розташування доведеться домагатися довго і наполегливо. Тільки тоді, коли Леви, здавалося б, втратять всіляку надію, з’являться перші промінчики взаємності.
 • Ревнивий Отелло. На горизонті вже миготить суперник або суперниця. Доведеться докласти чимало сил і ніжності, щоб зберегти відносини і повернути кохану людину. Ревнощі, якраз тут ваш найгірший помічник. Будьте адекватними, дайте час, але не забувайте нагадувати про себе.
 • Аура чарівності. Взимку Леви відчують себе на хвилі. Вони буквально поширюватимуть хвилі сексуальності та привабливості. Не дивно, що в цей період у них з’явиться кілька нових шанувальників або прихильниць.
 • Спекотні ночі. Тепло знову розбудить в представниках знака бажання подобатися і захоплювати. Вони будуть схожі на метелики, який парять від однієї квітки до іншого в пошуках нектару солодше. Не будьте меркантильними, звертайте вашу увагу на почуття і ставлення.

Хочеш не хочеш, а на особистому фронті у Левів завжди бурхливо. То злети, то падіння, підстьобують їх ще з великим азартом включатися в любовну гонку. Скільки було повалено ними сердець… а скільки ще буде!

Гороскоп здоров’я Левів на 2021 рік

Невміння знаходити золоту середину зіграє поганий жарт з левами в 2021 році. То вони відмовляються від їжі і проповідують веганство і духовне збагачення, то віддаються нестримному обжерливості на свята. Звичайно, подібне ставлення до свого здоров’я приносить плоди. В кінці зими вже не кілька кілограм будуть докучати вам в дзеркалі, а десяток. Пора взяти себе в руки!

 • Закрийте рот. Мова тут зовсім не про висловлення власної думки, а скоріше про нестримне бажання заїсти стрес або образу. Нехай Леви і виглядають такими впевненими в собі і успішними, їх дуже легко образити. Намагайтеся шукати інші способи для зняття напруги, наприклад, займіться спортом.
 • Біжи Форест. Вважається, що аеробні навантаження знижують рівень стресу, нормалізують гормональний фон і насичують організм киснем. Це якраз те, що показано Левам, які вже забули, як займатися спортом. Звичайно, якщо у вас є протипоказання до бігу, вибирайте велосипед або інші тренажери на зразок еліпса.
 • Біда алергіка. Навесні навіть ті, хто раніше не страждав від алергії, дізнаються що це таке. Червоні очі, закладений ніс і постійне чхання стануть вірними супутниками левів до середини літа. А там полетить тополиний пух і все почнеться заново. На жаль, алергія не лікується, зверніться до лікаря, він пропише вам відповідні антигістамінні засоби.
 • Хроніки хронічних захворювань. З настанням осені Левів почнуть турбувати давно забуті захворювання. Деякі навіть будуть невимовно здивовані поверненню залишили хвороб. Не тягніть з походом до лікаря. Лікування потрібно починати відразу, історія обіцяє бути довгою.

До кінця року, якщо Левам вдасться приборкати свій апетит і бажання пропустити келишок-інший, самопочуття помітно покращиться. Навіть хронічні захворювання увійдуть в стадію ремісії. Насолоджуйтесь цим щасливим часом і не забувайте про рухової активності і прийомі необхідних медикаментів.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для Левів

2021 рік в матеріальному плані обіцяє Левам стабільність. Гроші з неба точно сипатися не будуть, але і нестачі в коштах представники цього знака не зазнають. Значно поліпшити своє матеріальне становище не вдасться. В цілому ситуація буде просуватися зі змінним успіхом.

 • Гроші і успіх. Положення в суспільстві хоч і буде рости, а ось з грошовими потоками виникнуть певні труднощі. Не кожна посада, нехай навіть найперспективніша, має на увазі адекватне матеріальну винагороду за працю. Часом ті можливості, що відкриває посаду, коштують набагато більшого.
 • Копи поки можеш. 2021 рік ще піднесе вам свої сюрпризи, а поки потрібно підготуватися до прийдешніх подій. Постарайтеся сформувати для себе грошову подушку безпеки і переглянете свій бюджет.
 • Не розкидайтесь грошима. Необдумані витрати в майбутньому можуть дорогого коштувати. Друга пара джинс або гаджет останньої моделі насправді вам не так вже й сильно потрібні. Будьте розсудливі. Звичайно, хочеться виділитися з натовпу, але не за рахунок свого майбутнього.
 • Унікальний шанс. В кінці 2021 року Левам посміхнеться удача-з’явиться шанс отримати велику суму в якості спадщини від далекого родича. Легкі гроші не принесуть довгоочікуваного полегшення, але в цілому ситуація стане більш спокійною.

Будь-які ігри на біржі або сумнівні фінансові махінації можуть обернутися для Левів великими проблемами. Шукайте менш ризикові шляхи поліпшити своє матеріальне становище.

Робота і бізнес гороскоп на 2021 рік для Левів

Леви рідко не досягають успіху в своїй професійній сфері, а металевий Бик в 2021 році буде більш ніж сприяти підйому. Але дістатися до вершини просто не вийде, доведеться попрацювати в поті чола.

 • Більше ініціативи. Леви вже показали себе, як виконавчі і вельми обдаровані співробітники. Але в 2021 році від них буде потрібно ще більше старанності. Плідна праця дасть свої результати і досить швидко, так що не переживайте.
 • Вигідні угоди. Під заступництвом металевого Бика Левам вдасться укласти кілька дуже вдалих угод з контрагентами. Використовуйте отримані бонуси по максимуму і не соромтеся попросити у керівництва премію за виконану роботу.
 • Довіряй, але перевіряй. У всіх ділових питаннях варто бути дуже відповідальними. Навіть у перевірених часом партнерів слід ретельно вивчати документацію і не вірити на слово.
 • Зміна сфери діяльності. 2021 рік для багатьох представників знака стане доленосним. Зміна сфери діяльності допоможе відчути себе на своєму місці. Моральне задоволення буде сповна підкріплено матеріальними бонусами.

Удосконалюйтеся і розвивайтеся. Освоюйте нові професії і не бійтеся шукати інші області для реалізації свого потенціалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *