гороскоп діва

Діва: гороскоп на 2021 рік для жінок і чоловіків

Рік Білого металевого бика для вас буде вельми насиченим. Тема нашого матеріалу: гороскоп на 2021 рік для знака Діва. Найповніша добірка для Діви жінки і чоловіки: любовний, сімейний, фінансовий, кар’єрний і гороскоп по року народження. Але не варто чекати миттєвого виконання всіх бажань. Витратьте цей час, щоб закласти міцний фундамент для своїх планів. Цього року вам рекомендується відкладати гроші, заводити нових друзів і укладати бізнес-контракти.

У цей рік Дівам варто відправитися в подорож. Не тільки щоб відпочити і розвіятися, а й збагатити свій внутрішній світ. Куди б не лежав ваш шлях скрізь ви зможете знайти для себе щось нове і отримати корисні знання.

Порада астролога. Представники цього знака дуже практичні люди. У 2021 році їм випаде можливість продемонструвати свої таланти. Матеріальне благополуччя і кар’єра будуть перебувати в стабільному стані. Несподіванок, які так не люблять Діви, не передбачається.

Як пройде для вас рік Білого металевого Бика

За великим рахунком 2021 рік виявиться для Дів успішним і досить стабільним. Це час будівництва чогось грандіозного. Енергії буде предостатньо, благо символ року щедро обдаровує їй у всіх сферах життя. Головне завдання-знайти баланс між фізичними і духовними потребами, не забувати про самовдосконалення і освіту.

 • Січень-лютий. У ці місяці Дівам належить зайнятися вивченням свого внутрішнього світу і знайомством зі своїм «я». Швидше за все, ви відкриєте для себе і про себе багато нового. Як жити далі з цією інформацією доведеться вирішувати, адже тривати в тому ж дусі більше не вийде. Займайтеся духовним зростанням, отримуйте нові враження і емоції. Не бійтеся відкритися світу.
 • Березень-квітень. Весна принесе багато змін у сфері бізнесу та кар’єри. Нехай в цілому, все буде досить стабільно, Дівам, як не дивно, захочеться привнести в своє життя більше драйву і активності. Але дійте послідовно і планомірно. Звільнятися з хорошої і високооплачуваної роботи в 2021 році точно не варто. А ось закласти фундамент для просування по кар’єрних сходах вгору – завжди будь ласка.
 • Травень-червень. Як тільки прийде тепло, дів покине впевненість в правильності обраного напрямку. Бути може, це авітаміноз дає про себе знати, а може, ви дійсно йдете не по тому шляху? Доведеться сісти і проаналізувати те, що відбувається навколо вас, оцінити своє життя і зробити висновки. Зрештою, тільки вам вирішувати, як жити і що робити.
 • Липень-серпень. Доля потягне вас назад. Але не піддавайтеся. Рух тільки вперед – ось девіз символу року. Металевий бик-вкрай завзяте і вперте створення, того ж він вимагає і від усіх тих, хто хоче заручитися його підтримкою і заступництвом. Не звертайте на півдорозі, навіть якщо на якийсь момент здасться, що доріжка веде вас зовсім не туди, куди хотілося б. Зможете подолати цей своєрідний поріг – будете винагороджені сповна.
 • Вересень-жовтень. Теплі деньки поступово сходять нанівець, і Дівам знову хочеться закутатися в улюблене пальто або пуховик. Але символ року радить звернути пильну увагу на свій образ. Хоч приказка» зустрічають по одягу ” зараз і не так актуальна, багато роботодавців звертають увагу на зовнішність працівників. Якщо сфера вашої діяльності передбачає публічність або роботу з забезпеченими високопоставленими клієнтами, то виглядати потрібно відповідно. Пройдіть курс по стилю або запросіть стиліста на шопінг. Якщо зайвих коштів немає, то, по крайней мере, почитайте статті відомих модників. Кардинальні зміни краще відкласти, але освіжити свій образ і гардероб, додати фарб, буде незайвим.
 • Листопад-грудень. В кінці року краще обмежити себе в різних розвагах. Пора кинути шкідливі звички, а також не захоплюватися азартними і комп’ютерними іграми. Більше уваги приділяйте етичній стороні життя. Зробіть кілька пожертвувань, займіться благодійністю. Навіть допомогти сусідці-пенсіонерці оплатити рахунки за квартиру або сходити в магазин буде незайвим. Перед святкуванням Нового року краще позбутися від старих образ і гріхів.

Гороскоп на 2021 для жінок дів

У 2021 році прекрасним представницям знака вдасться зловити удачу за хвіст. Можна було б сказати, що зловили вони символу року, але бики не відрізняються терплячою вдачею і навряд чи б покірно слідували за своїми мисливицями. Хоча фортуна до дів дійсно повернеться обличчям і не тільки, А широко посміхнеться і поманить за собою.

Головне – не порушувати природний перебіг речей і не діяти наперекір долі. Багато приємні несподіванки будуть траплятися, тільки якщо ви зможете відпустити себе і на час перестати контролювати кожен міліметр Вашого життя. Близьких, до речі, теж краще залишити в спокої, і вони хочуть особистого життя без вашої участі.

Будьте доброзичливими і активними, не відмовляйтеся від привабливих пропозицій, навіть можете взяти участь в парочці авантюр. Але не вплутуйтеся в щось очевидно протизаконне або небезпечне.

Сприятливі періоди

 • Травень. Цього місяця маятися неробою Дівам не доведеться.Буде відбуватися багато неймовірних подій, здасться, що те, що відбувається нагадує цікавий серіал. Нові знайомства приведуть вас в абсолютно новий світ. Можна назвати весну 2021 року переломним моментом в житті дів.
 • Вересень. Одиноким представницям знака прийшов час знайти свою половинку. І все буде до того розташовувати. Здавалося б, не найприємніший, з точки зору погоди, місяць змусить їх частіше бувати на свіжому повітрі, відправлятися на всілякі культурні заходи. Одна з таких подій і піднесе довгоочікувану зустріч. Але нових знайомих в цей період буде предостатньо. Не пропустіть свою долю.

Несприятливі періоди

 • Лютий. У цьому місяці краще відкласти прийняття серйозних рішень і більш виважено підходити до своїх слів і вчинків. Є ризик зробити щось не так і викликати гнів свого оточення. Не прагніть відокремитися від колективу, тримайте дистанцію з колегами, але не уникайте командоутворюючих заходів.
 • Жовтень. Після зустрічі зі своєю половинкою багато хто задумається про весілля. Але не варто поспішати і пов’язувати себе узами шлюбу, поки ви ще не так добре знайомі один з одним. Дайте час і собі і людині. Одруження краще відкласти на наступний рік.

Гороскоп на 2021 для чоловіків дів

Сильній підлозі металевий Бик радить твердо стояти на своєму і йти до мети. Тільки завзятість і наполегливість будуть виправдані в цьому році. Тим, хто відчуває труднощі з умінням показувати свої таланти доведеться несолодко. Символ року любить яскравих, цілеспрямованих людей. Тому в екстреному порядку мобілізуємо всі свої внутрішні сили і енергію, а після сміливо крокуємо назустріч новому.

Це рік планування і початку реалізації раніше задуманого. Багато нових проектів буде роїтися в голові. Важливо зробити вибір на користь найперспективнішого, інакше можна не всидіти на двох стільцях. Мисліть глобально, не зупиняйтеся побачивши першого перешкоди і будьте наполегливі в своїх бажаннях.

Сприятливі періоди

 • Травень. Працьовиті Діви готові повністю зануритися в своє заняття. З’явиться бажання і багато сил, щоб реалізувати нові плани. Важливо стежити за здоров’ям, їсти більше овочів і фруктів, приймати вітаміни, А також не забувати про фізичну активність. Це допоможе тримати себе в тонусі і викладатися на роботі по максимуму.
 • Вересень. Ваша соціальна активність зросте. Нові знайомі допоможуть розкрити себе з іншого боку. Незайвою буде їх підтримка і протекція в сфері бізнесу. Творчим представникам знака, зв’язки допоможуть вийти на новий рівень і продемонструвати більшій кількості людей свої роботи. Натхнення теж прийде разом з новими зустрічами, так як люди, як на підбір будуть неординарними і цікавими.

Несприятливі періоди

 • Лютий. Кінець зими буде ознаменований часом складної перебудови. Звичні речі одного разу виявляться абсолютно марними і доведеться, хочеш не хочеш, переходити на новий формат. Це може стосуватися сфери відносин, кар’єри або творчості.
 • Березень. Почнеться чорна смуга в житті. Часом Діви можуть відчувати відчай і бажання все кинути. Але не варто сумувати і кидати розпочате. Період складнощів рано чи пізно пройде. Пам’ятайте, що успіху домагається тільки той, хто подолав себе і обставини.

Гороскоп любові і відносин на 2021 рік для Дів

У першій половині року Дівам закрутять голову нові відносини. Деякий час низка романтичних зустрічей буде нескінченною. У цій низці приємних співрозмовників важливо встигнути помітити того, хто призначений вам долею. Якщо пропустити цю людину зараз, то можна ще довго чекати своєї години.

Любовний гороскоп радить Дівам-намагайтеся бути більш відкритими, проявляйте свої емоції, не потрібно думати, що людина і так зможе зрозуміти ваш внутрішній світ. Тільки розмова по душах розставить всі крапки над i. не потрібно соромитися і робіть знижку на те, що ніхто не читає ваші думки, та й не зобов’язаний цього робити. Натяки і недомовленість – вірні супутники сварок і розставань.

 • Потрібно бути потрібними. У 2021 році Діви відчують потепління у відносинах з партнером багато в чому тому, що навчаться правильно і чітко висловлювати свої почуття. Головне, для представників цього знака – це розуміти, що вони не байдужі коханій людині. Цей рік сприяє зміцненню зв’язку.
 • Дух свободи. Восени Дівам здасться, що їх життя занадто нудна і стабільна, зокрема, особисте життя. Відносини з одним партнером здадуться чимось занадто буденним і захочеться трохи погуляти на стороні. Але це прагнення до нового тимчасове. Досить швидко прийде усвідомлення, що ви зробили помилку, пішовши на поводу у гормонів. Тому краще стримайтеся і просто додайте трохи спонтанності в уже наявні відносини.
 • Самотній вовк. Чим нижче буде опускати стовпчик термометра, тим сильніше Дівам буде хотітися залишитися на самоті. Перевантажившись новими емоціями і враженнями за минуле літо і осінь, ви постараєтеся максимально віддалитися від свого оточення. Звичайно, приділити час собі і своїм потребам необхідно, але обривати всі зв’язки і не брати телефон – надто.
 • Фатальна зустріч. Гороскоп на 2021 рік говорить: 2021 рік в плані відносин стане для Дів доленосним багато в чому завдяки тому, що відбудеться знаменна зустріч з людиною, яка змінить долю і майбутнє. Не пропустіть його інакше будете гірко шкодувати.
 • Більше пристрасті. Влітку і восени Дівам захочеться додати перчинку в їх відносини з коханими. Добре, якщо постійний партнер вже є, в іншому випадку вони ризикують вплутатися в низку випадкових зв’язків. До чого все призведе незрозуміло, але букет супутніх малоприємних захворювань буде забезпечений. Будьте більш вибірковими, краще сфокусуйтеся на одній людині. Можливо, ви будете більш ніж задоволені інтимним життям з ним.

За великим рахунком 2021 рік в любовному плані для Дів виявиться вельми продуктивним. Багато відносини дійдуть до свого логічного закінчення, а деякі, особливо вдалі, переростуть в щось більше. В цілому, це час, щоб створити підставу для майбутнього довгого і щасливого шлюбу. Однак, одруження краще відкласти до наступного року.

Гороскоп здоров’я на 2021 рік для Дів

У 2021 році Діви будуть сповнені енергії і бажання щось міняти. У найвідповідальніший момент сили їх не підведуть, а фортуна не покине, тому можна сміливо погоджуватися на будь-які пропозиції як для роботи, так і для розваги.

Металевий бик допоможе представникам знака привести в порядок свої думки, врівноважити духовний світ і фізичні потреби. Деякі, здавалося б, очевидні істини раптом прийдуть вам в голову. Осяяння може бути пов’язано з переосмисленням своєї ролі в цьому світі або ж просто з вдало сформованими обставинами.

 • Буря в склянці. Ваша внутрішня сила і енергія повинні знаходити своє вираження. Не можна придушувати свої почуття і чекати, що все буде в порядку зі здоров’ям. Спорт-найпростіший спосіб тримати своє тіло у формі, а гормони в нормі. До речі, він також допомагає стати більш привабливими в очах протилежної статі.
 • Режим харчування порушувати не можна. Звичайно, не тільки про харчування мова. Режим дня, вживання правильної їжі, дотримання рухової активності – Показані Дівам в 2021 році. Немає кращого року для відмови від шкідливих звичок, ніж під заступництвом металевого бика, який в кілька разів підсилює наполегливість і завзятість.
 • Праця приносить плоди. Поки одні Діви ще на початку весни сіли на дієту і записалися в зал, А до початку літа гордо дефілювали по пляжу, інші – протягнули до осені. Але краще пізно, ніж ніколи. Не бійтеся починати. Додайте кардіонавантаження і роботу з вагою в свою щоденну рутину.
 • Любиш кататися – люби і саночки возити. Не можна тривалий час нехтувати відпочинком і сном, працювати на одному ентузіазмі і відчувати себе прекрасно. Рано чи пізно наслідки дадуть про себе знати. Що потрібно зробити, так це подбати про своє здоров’я, інакше довго так можна не протягнути.

У 2021 році Дівам слід занепокоїтися станом свого здоров’я і більше часу приділити відпочинку. Поки не прийшов час активної і ударної роботи, спіть не менше покладеного і уникайте переїдання. Легше запобігти захворюванню, ніж його лікувати.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для Дів

Матеріальне становище дів в 2021 році не можна назвати стабільним. Будуть як злети, так і падіння. Тому потрібно бути готовими до всього, не надто розраховувати на легкі гроші і старанно працювати, щоб заробляти більше. Ваші старання допоможуть створити необхідну фінансову подушку безпеки, але ваші ж дії можуть стати причиною важкого матеріального становища.

 • Фінансова кабала. Хоч Діви, в цілому, і не схильні до марнотратства, але непередбачені обставини часто бувають сильніше. Щоб не потрапити в списки боржників – відкладайте потроху на окремий рахунок. Вибирайте вклади без можливості зняття, тоді у вас не буде спокуси запустити руку в «недоторканний запас».
 • Американські гірки. Взимку ситуація з фінансами буде не найстабільнішою, але в цілому нічого катастрофічного не станеться. До літа все помітно покращиться і Діви задумаються про здійснення великої покупки. Але осінь внесе свої коригування в плани. Належить зробити ряд фінансових помилок, які поставлять Дев на межу банкрутства. Але до кінця року криза буде подолана.
 • Любов безцінна. В середині року у ваші відносини з протилежною статтю можуть втрутитися фінансові проблеми. Важливо розділяти ці два поняття і не давати обставинам бути сильніше почуттів.

Більш-менш рік в матеріальному плані стане стабільним до грудня. Особливо щасливим представникам знака вдасться навіть трохи збільшити свої заощадження, а може навіть обзавестися своїм житлом. Але тут все залежить від вашого вміння розпоряджатися грошима і раціонально вести свій бюджет.

Робота і бізнес-гороскоп на 2021 рік для Дів

Новий рік виявиться для Дів вдалим в плані кар’єри і ведення свого бізнесу. Не рахуючи декількох складних періодів в кінці зими і середині осені все буде досить гладко. Можна зважитися на відчайдушний ривок, який, як потім виявиться, принесе багато бонусів.

 • Новачкам щастить. Особливо прихильний металевий Бик буде до тих, хто тільки починає свій професійний шлях або недавно змінив місце роботи. Вдасться заручитися підтримкою колективу і проявити свої неординарні здібності.
 • Творчий підхід. У вирішенні багатьох робочих питань допоможе нестандартний спосіб вирішення проблем. Так криза буде подолана набагато швидше, а керівництво переконається у вашій компетентності. А там і до підвищення недалеко.
 • Вчення світло, а не вчення – тьма. У 2021 році потрібно регулярно вдосконалювати свої навички. Благо ситуація буде розташовувати до навчання. А отримані навички доведеться досить скоро перевірити на практиці.
 • На злодієві і шапка горить. Восени прийде час відповідати за свої вчинки. Якщо ви брали участь в сірих схемах, махінаціях, шахрайських діях, то будьте впевнені, відплата досить швидко наздожене вас.

В цілому рік буде цікавий і перспективний. Перед Дівами відкриється багато нових можливостей, тому потрібно завжди бути напоготові і реагувати на зміни, що відбуваються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *