гороскоп терези

Терези: гороскоп на 2021 рік для жінок і чоловіків

2021 рік пройде для вас під егідою творчих починань і натхнення. Тема нашого матеріалу: гороскоп на 2021 рік для знака терези. Найповніша добірка для Терезів жінки і чоловіки: любовний, сімейний, фінансовий, кар’єрний і гороскоп по року народження. Навіть ті, хто не зараховує себе до богеми, рано чи пізно відчує тягу піти на виставку або заглянути на сеанс артхаусного кіно. Благо оточення і можливості будуть до того розташовувати.

Але не обійдеться рік і без прикрих промахів. Білий металевий бик обов’язково перевірить терези на міцність і змусить під іншим кутом поглянути на близьких і на своє життя в цілому. Переосмислення створить сприятливий грунт для нового, так що засмучуватися нема чому.

Порада астролога. Прийшов час втілювати старі плани в життя. Занадто багато геніальних ідей припадають пилом в далекому ящику Терезів. Черговий 2021 рік – час змін і потрібно скористатися ним сповна.

Як пройде для вас рік Білого металевого Бика

Особливо вдалими виявляться представники творчих професій. Нові роботи будуть сприйняті публікою на ура, а близькі підтримають і заспокоять, якщо примхлива муза вирішить ненадовго залишити.

Але навіть ті, хто ніяк не пов’язаний з творчістю знайдуть в собі сили і натхнення на нестандартне вирішення нагальних проблем. Нестандартний підхід допоможе блиснути перед керівництвом і, можливо, доведеться чекати швидкого підвищення на посаді.

 • Січень-лютий. Сприятливий час для того, щоб реалізувати давно забуті плани. Якщо з якоїсь причини не вдавалося щось здійснити, то в останні зимові місяці для цього з’являться всі можливості. Багато що буде відбуватися само собою, можна трохи розслабитися і піддатися течії долі.
 • Березень-квітень. Навесні люди відчувають особливу потребу в дружній підтримці і любові. Тому не дивно, що Терезів потягне зав’язувати нові знайомства. Хто знає, можливо доля приготувала вам доленосну зустріч, яка змінить ваше життя.
 • Травень-червень. Теплі деньки готують Терезам багато цікавого. Події закрутять вас бурхливим вихором, головне не втратити голову, а також бути ввічливими і коректними зі своїм оточенням. Періодичні буде здаватися, що всі крім вас зайняті якоюсь нісенітницею, тому не розуміють проблем великих. Але це не так. Потрібно вчасно спускати себе з небес на землю і цінувати хороші відносини з родичами і друзями. Адже їх так легко зіпсувати.
 • Липень-серпень. Доведеться докласти максимум старань для збереження відносин з коханою людиною. Доля дійсно перевірить вашу зв’язок на міцність і покаже, де в ній є тріщини, а значить, куди потрібно спрямувати свою пильну увагу. Тільки разом можна побудувати міцний фундамент. І нехай навіть невеликі тріщинки виникають з часом, самі відносини залишаться непохитними стільки, скільки вам двом це буде потрібно.
 • Вересень-жовтень. Перші осінні місяці готують Терезам Кілька неприємних сюрпризів. Один з них – здоров’я, яке різко нагадає про себе. Прийшов час пожинати плоди своєї ліні і любові поїсти понад міру. Якщо вчасно не взяти ситуацію під контроль, то можна докотитися до серйозних захворювань.
 • Листопад-грудень. Прохолодна погода за вікном стане прекрасним приводом залишитися вдома і подумати про своє життя. Чи все в ній йде так, як хотілося б? Може прийшов час щось міняти. На прийняття рішення у Терезів є два місяці-з початком наступного року життя знову закрутить їх у нестримному вирі і вибирати напрямок вже буде ніколи.

Так чи інакше, 2021 рік готує Терезам багато сюрпризів. До цього потрібно бути готовими, але боятися нічого. Адже все, що нас не вбиває, то робить сильніше! Настав час Показати, на що ви стоїте.

Ті, хто вже знайшли свою сім’ю, знову дізнаються, що таке дитячі капризи, але виступлять вже не в ролі непосидючого малюка, а в якості зрілого і розуміє батька. Рішення доведеться приймати, грунтуючись не на безмежній любові, а здоровому глузду. Нехай сучасний підхід до виховання дещо змінився, контроль і виховання ще ніхто не відміняв.

Самотнім представникам знака доведеться зануритися в океан нових почуттів. Як говорить гороскоп на 2021 рік, навколо буде так жарко, що деякі можуть не витримати напруження пристрастей і буквально втратити голову. Нехай рік обіцяє бути цікавим в любовному і інтимному плані, тримати себе в рамках все-таки варто. Ті, хто виявляться досить свідомими, щоб не сидіти на двох стільцях, знайдуть свою половинку. Тут, головне – не прогледіти потрібну людину.

Гороскоп на 2021 для жінок Терезів

2021 рік пройде для прекрасних представниць знака під егідою саморозвитку і вдосконалення. Сприятливі будь-які Навчання, курси, підвищення кваліфікації. Тим, хто відчуває себе не на своєму місці можна зважитися на кардинальну зміну сфери діяльності. Головне, не боятися і тримати руку на пульсі.

Рік приготує вам масу можливостей. Деякі з них здадуться дійсно неймовірними і змусять засумніватися в реальності того, що відбувається. Не пропустіть ваш шанс! Набирайтеся досвіду і знань і в потрібний момент змусьте ситуацію працювати на себе.

Сприятливі періоди

 • Лютий. Цей місяць розташовує до будь-якого роду навчання. Навіть якщо не вдасться записатися на курси прямо зараз, сприятливо буде оплатити або забронювати свою участь. Це послужить ще одним стимулом для того, щоб не згорнути на півдорозі і відмовитися від своєї затії.
 • Липень. В цілому всі літні місяці сприятливі для Терезів,але Липень особливо. Все задумане, нарешті, стане дійсністю. Давні плани нагадають про себе, а ситуація виявиться вкрай сприятливою для вирішення важливих питань. Великі покупки, переїзди, зміну соціального та сімейного стану краще планувати на середину місяця.

Несприятливі періоди

 • Березень. Цей місяць змусить вас засумніватися в людині, яка знаходиться поруч. Ситуація покаже його не з самого упередженого боку. Тут не варто рубати сплеча. Треба зупинитися і поглянути на ситуацію розсудливо. Чи дійсно все так, як може здаватися на перший погляд. Якщо дорожите відносинами, витратьте свій час і вникніть в саму суть події.
 • Вересень. Осінь виявиться для Терезів не найсприятливішим періодом. Якщо з наближенням зими багато проблем зійдуть нанівець, то у вересні доведеться подолати дійсно темну смугу. Більшість проблем будуть пов’язаними зі здоров’ям. Будьте готові до непередбачених витрат і вимушеної відпустки. Краще заздалегідь підготуватися до цього періоду, з матеріальної точки зору.

Гороскоп на 2021 рік для чоловіків Терезів

Нехай 2021 рік і виявиться в цілому вдалим для чоловіків-Терезів, але стабільності чекати не доведеться. Багато проблем будуть пов’язані з роботою і відносинами. Здоров’я також опиниться під загрозою. Тотальний контроль над своїм життя мало допоможе в боротьбі з мінливістю долі. Постарайтеся відпустити ситуацію, але не кидати все на самоплив. Як відомо, під лежачий камінь вода не тече. Тому не будьте ледачими, але і не встрявайте туди, куди не слід.

Основні радісні події виявляться пов’язаними з сім’єю. Можливе поповнення в родині, тому ті, хто мріяв про дитину, нарешті дізнаються, що таке батьківська частка. Радіти довго не доведеться, адже бути батьком – це велика праця, який зажадає максимум віддачі. У побутових турботах намагайтеся не забувати про свою половинку, будьте романтичними.

Сприятливі періоди

 • Березень. Перший місяць весни принесе Терезам нові приємні турботи. Ви будете постійно чимось зайняті, часу буде катастрофічно не вистачати, але цей період запам’ятається вам, як саме радісне і світле спогад. Ви ще довго будете згадувати події, що відбулися в березні 2021 року.
 • Грудень. Кінець року виявиться для вас повним новими враженнями і радісними подіями. Вирішиться, нарешті, грошове питання, яке не давало спокою кілька років. Можливо, з’явиться своє житло, якщо раніше його не було. Не сказати, що малоприємні моменти будуть обходити вас стороною, але в цілому, все буде досить добре.

Несприятливі періоди

 • Травень. Планування, планування, планування. Це стосується всього: роботи, побутових питань, планів і відносин. Ваші покупки повинні бути обдуманими, Фінанси розподілені по всіх важливих сферах, відпустки, дні народження розплановані, а режим дня сформований. Якщо хоч одна сфера випаде з вашої уваги, то крах неминучий. Тут же все піде під укіс і те, що будувалося довгі місяці, виявиться на межі.
 • Жовтень. Середина осені стане для Терезів справжньою перевіркою на міцність. Ситуація настільки загостриться, що часом буде здаватися, що важку атмосферу навколо вас можна різати ножем. Якщо упустити хоч щось з уваги, то наслідки досить швидко накриють вас з головою. Не можна втрачати самовладання і проявляти зайву емоційність. Дотримуйтесь баланс, будьте, як символ вашого знака Зодіаку.

Гороскоп любові і відносин на 2021 рік для Терезів

Початок року обіцяє бути для Терезів цікавим часом, зокрема тому, що буде наповнене новими знайомствами. У низці цікавих зустрічей найщасливіші обов’язково зустрінуть когось, хто припаде до душі. Тому для самотніх представників знака любовний гороскоп пророкує запаморочливий роман і море пристрасті.

 • Любов стане сильнішою. Тим, хто вже перебуває у відносинах, здасться, що їх почуття один до одного стали ще гостріше. Багато труднощів, що раніше здавалися непереборними, дуже швидко вирішаться спільними зусиллями. Поступово ви почнете звикати один до одного, миритися з недоліками, деякі навіть стануть здаватися чарівними. Пам’ятайте, що почуття перевіряються часом, не давайте слабину і працюйте над собою.
 • Приваблива пропозиція. Ті, хто вже давно у відносинах, нарешті вирішать, що прийшов час зв’язати себе узами шлюбу. Хтось, можливо, отримає заповітне кільце відразу після бою курантів. Але квапити події не варто. Це серйозне рішення, приймати яке поспіхом було б, принаймні, необачно.
 • Весна – час змін. Як тільки на клумбах почнуть розпускатися квіти, в серцях Терезів щось відчайдушно почне щемити. Бути може-то нова закоханість прийшла разом з теплом, а може, повернулася Стара? Тільки вам відомо, як зміниться особисте життя в рік металевого бика.
 • Тримай дистанцію. Часом потрібно давати і собі і партнеру трохи більше простору. Пам’ятайте, що особисте життя не має на увазі обов’язкову участь в ній двох осіб.періодично хочеться зайнятися чимось на самоті: освоїти нове хобі, вивчити мову, та й просто поспати або подивитися фільм, який не до душі вашій половинці.
 • Любов з першого погляду. Перша романтична зустріч може обернутися для вас тривалим романом на все життя. Головне-встигнути розгледіти “свою людину” за ті кілька годин, що ви проведете разом.
 • Осінь приносить сварки. Кінець року буде ознаменований для Терезів частими сварками всередині сім’ї. Якщо ситуація стане особливо напруженою, то може дійти і до розриву відносини. Не будьте категоричними, деякі помилки потрібно прощати.

Більшість складних ситуацій можна вирішити за допомогою розмови по душах. Не все, що відбувається так сумно, як може здатися.

Гороскоп здоров’я на 2021 рік для Терезів

Новий рік буде для Терезів досить стабільним в плані здоров’я. Якщо вчасно купірувати небезпечні симптоми, то ситуація не докалиться до межі.

 • Спорт – це життя. Рухова активність корисна в будь-якому віці. Кілька днів на тиждень кардіотренувань позитивно позначаться і на зовнішньому вигляді і на психоемоційному тлі. Як відомо, спорт не тільки продовжує життя, але і знижує рівень кортизолу – гормону стресу.
 • Зберігай баланс. Психологічний стан на початку осені може опинитися під загрозою. Нестача вітамінів і різко навалилися неприємності, сварки з близькими негативно позначаться на внутрішньому світовідчутті. Здасться, що грунт йде з-під ніг, звичний світ руйнується. Але не все так погано. Запишіться на прийом до психотерапевта, кілька сеансів допоможуть помітно поправити ситуацію.
 • Скажіть ні шкідливим звичкам. Куріння і алкоголь скорочують тривалість життя і провокують масу неприємних захворювань. Відмовтеся від небезпечних залежностей і відчуєте себе набагато краще.
 • Осінь – час застуд. Як тільки літо відступить і за вікном похолодає, Терезам слід особливо уважно стежити за здоров’ям. ГРВІ, захворювання дихальних шляхів і грип – можуть стати супутниками трьох осінніх місяців.
 • Одягайтеся по погоді. Стиль – це, звичайно, добре. Але жертвувати своїм здоров’ям на догоду модним тенденціям – не найкращий вибір. Якщо відчуваєте, що температура неухильно повзе вниз, то не тягніть з пошуком нової шапки або верхнього одягу.

Головне, для Терезів в 2021 році, щоб зберегти своє здоров’я, не конфліктувати з оточуючими і вчасно реагувати на виникнення неприємної симптоматики.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для Терезів

Матеріальна сторона життя повністю буде у владі Терезів в 2021 році. Багато матеріальні проблеми відступлять, відкриються нові можливості для заробітку. Але зневажливо ставитися до фінансів не варто, плануйте витрати, і буде вам щастя.

 • Копійка гривню береже. З початку року візьміть за правило відкладати навіть невелику суму на рахунок в банку або купувати іноземну валюту. Це допоможе створити подушку безпеки, а може і накопичити на довгоочікувану покупку.
 • Не вплутуйтеся в кредити. Нехай на кожному розі і кричать про зниження ставок за споживчими кредитами і обіцяють «легкі» гроші, Терезам на ці пропозиції реагувати не варто. Є ризик потрапити в боргову яму.
 • Ігри до добра не доведуть. Любителям провести вихідні в казино або зробити ставку-другу в 2021 році краще тримати себе в руках. Металевий Бик не благоволить авантюристам, намагайтеся бути більш стабільними і не грайте з долею.
 • Близькі не залишать в біді. Навіть якщо на вашому шляху зустрінуться фінансові проблеми, то рідні обов’язково нададуть свою підтримку. Відмовлятися не варто, але і розраховувати, що все вирішать за вас – теж.

Не витрачайте свої фінанси на непотрібні речі, особливо уникайте всіляких розпродажів. Поставте перед собою мету, якої б хотіли досягти і йдіть до неї невеликими кроками.

Робота і бізнес-гороскоп на 2021 рік для Терезів

Новий рік готує Терезам кілька неймовірно вигідних пропозицій. З’явиться шанс блиснути своїми талантами перед керівництвом і роздобути жадану посаду. Але повністю розраховувати на фортуну не рекомендується.

 • Ви самі-ковалі свого щастя. За копітку працю людині обов’язково віддається по заслугах. Не варто думати, що керівництво не помічає вашої роботи. У вищих колах вже почали обговорювати ваше підвищення.
 • Гра на межі фолу. Нехай металевий бик і благоволить професійному успіху, але неприємностей він любить доставляти не менше. Це буде своєрідною перевіркою на міцність. Прийшов час зрозуміти, на що ви здатні!
 • Не йди на конфлікт. Відносини з керівництвом відіграють величезну роль у професійному успіху. Не критикуйте, не дерзайте, не намагайтеся зав’язати дружні стосунки. Це прості рекомендації, які слід дотримуватися всім Терезам.
 • Творити. 2021 рік – неймовірно вдалий для всіх представників творчих професій. Творча криза відступить і вдасться створити кілька воістину дивовижних робіт.
 • Спортсменам дорогу. Для тих представників знака, хто пов’язав своє життя з професійним спортом, наступний рік приготував кілька великих сюрпризів. З’явиться можливість взяти участь у змаганнях світового класу. Серйозних травм уникнути вдасться, і сезон, в цілому, пройде вдало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *