“Нафтогаз” підвищує ціну на газ для населення на 14% з січня 2021 року

Ціни на природний газ для побутових клієнтів у січні 2021 року встановлені на рівні 7,22 грн за кубометр з ПДВ

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” підвищила ціну газу для побутових клієнтів на 14% у січні.

Як повідомляє прес-служба компанії, ціни на природний газ для побутових клієнтів у січні 2021 року встановлені на рівні 7,22 грн за кубометр з ПДВ (податок на додану вартість) і без урахування вартості розподілу (доставки).

“Ціни на газ у зимовий період тимчасово підвищуються, адже вартість газу сезонозалежна. Збільшення кількості спожитого ресурсу, підвищення оптової ціни на блакитне паливо — все це позначається на ціні для побутових споживачів”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в листопаді 2020 року компанія “Нафтогаз України” встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів на рівні 6,33 грн/кубометр з ПДВ і без урахування вартості розподілу.

У “Нафтогазі” нагадали, що до 1 травня 2021 року постачають природний газ для виробників тепла, що підпадають під дію ПСО, і уклали відповідні договори постачання природного газу.

Раніше повідомлялося, що запаси газу в підземних газосховищах достатні, щоб задовольнити попит української промисловості, підприємств теплокомуненерго і населення.

Варто відзначити, що за третій квартал 2020 року збиток НАК “Нафтогаз України” склав 5,5 млрд грн. Для порівняння – за аналогічний період 2019 року збиток склав 4,8 млрд грн, за винятком припиненої діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *