Найбільший комар в світі

Хто не знає комарів-довгоніжок, які відрізняються від звичайних досить великим розміром? Хоч вони і абсолютно нешкідливі, у багатьох людей виникає бажання скоріше відійти від літаючого монстра з величезними крилами і довгими лапами.

Але живуть в наших широтах комарі-довгоніжки — справжні крихти в порівнянні з родичами, які водяться на території Китаю. В одній з провінцій на південному заході країни під час експедиції, організованої китайськими натуралістами, був виявлений величезний комар з сімейства довгоніжок.

Знахідка належить ентомологу Чжао Лі, який працює директором китайського музею комах в місті Ченду. Вчений стверджує, що перед нами — найбільший з усіх коли-небудь виявлених комарів. Щоб переконатися в цьому, Джао витратив кілька місяців на вивчення архівів і порівняння параметрів його комара з іншими. Розмах крил комахи-гіганта становить 11,15 см, що на третину більше ніж у типового представника даного сімейства.

Схоже, перед нами дійсно найбільший комар в історії, спійманий людиною. Переконатися в цьому на власні очі можна буде вже в травні, коли комар буде представлений в музеї широкій публіці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *