Не одружуся: 10 причин, чому сучасні чоловіки залишаються холостяками

Залишатися холостяком сьогодні вважається більш зручним, безпечним і престижним для багатьох чоловіків – і ось чому.

Якщо наші батьки поспішали скоріше відправитися зі своїми коханими в ЗАГС, наші діти сьогодні, переступивши поріг 20-річчя, не поспішають пов’язувати себе узами зобов’язань. Статистика говорить про постійне зростання кількості самотніх чоловіків у віці старше 25 років. Зрозуміло, таке явище потрібно визнати тенденцією, тому що подібне відбувається у всьому світі, а не тільки в Україні. Чому ж свобода самотності стає чи не головним сенсом життя дорослих чоловіків замість затишку і гарантій законного шлюбу?

10 причин, за якими нинішні чоловіки вважають за краще залишатися холостими.

1. Страх відповідальності та інфантильність характеру

Міленіали — тобто ті, хто зараз перебуває в найгарячішому шлюбному віці — масово бояться приймати рішення. Це покоління дітей зростало з гіперопікаючими і дуже владними батьками – як наслідок, нинішні молоді люди бояться зробити помилку.

2. Низька гендерна самооцінка

З одного боку, сучасні молоді люди куди вільніше своїх батьків в гендерній ідентифікації, з іншого — відчувають велику невпевненість. Показники, за якими жінки позитивно оцінюють чоловіків, зараз занадто розмиті. Ні велика зарплата, ні зовнішня привабливість не гарантують уваги дівчат.

3. Постійне порівняння себе з іншими чоловіками

Сьогоднішній молодий чоловік можна без кінця порівнювати себе по будь-якому з параметрів з чоловіками всього світу-спасибі Інтернету. Зрозуміло, завжди знайдеться хтось, хто буде успішніше, красивіше, сильніше, розумніше і взагалі краще з усіх боків. Реальне життя тим часом проходить повз.

4. Невміння справляти враження

Не так давно шлюби організовувалися батьками або сватами — тому культура чоловічого зваблювання жінок, за великим рахунком, тільки починає формуватися. Жінки теж ніяк не визначаться, який же чоловік вважається ідеальним — хоча б тому, що запити в різних куточках світу занадто різні. Як тут взагалі справляти враження?

5. Лякаючі перспективи після розлучення

Законодавство більшості країн сильно посилилося щодо прав батьків після розлучення. Сьогоднішній чоловік розуміє – при розлученні він втратить занадто багато, так що простіше, безпечніше і зручніше не одружуватися зовсім.

6. Занадто велика зайнятість

Здавалося, з появою фрілансу більше людей стануть вільніше — насправді, все виходить навпаки. Замість того, щоб працювати певні години в офісі, багато хто працює в режимі нон-стоп: від цього зростає і рівень стресу, і почуття тривожності. Та й пару створювати при такому розкладі просто ніколи.

7. Невміння створити привабливу зовнішність

Стандарти чоловічої краси змінюються так сильно-і її культ настільки агресивно насаджується глянцем і лідерами думок в мережі, що багато чоловіків просто не встигають перетворюватися. У підсумку вони відчувають себе некрасивими і старомодними – і намагаються “не висовуватися” взагалі.

8. Негативний попередній досвід відносин

Природою ми влаштовані так, що в перші відносини ми все одно вступаємо у віці до 20 років. Все рідше ці відносини закінчуються весіллям, все більше число розчарувалися в любові чоловіків. Розповіді старших друзів про негативні сторони шлюбу тільки погіршують загальну картину — в результаті ніхто не прагне під вінець.

9. Небажання жінок виходити заміж

Суспільство перестало засуджувати жінок будь-якого віку, які бажають жити на самоті, в союзі з іншою жінкою або в неофіційних відносинах з чоловіком. Форм шлюбу може бути кілька — і деякі з них зовсім не вимагають обов’язкової реєстрації. А якщо жінка відкритим текстом говорить, що в ЗАГС не потрібно — то і чоловік туди не стане поспішати.

10. Побутовий комфорт

Чоловік перестав бути просто добувачем. Для того, щоб забезпечити собі мінімальний побутовий комфорт, йому більше не потрібна жінка: Кухонні агрегати дозволяють без проблем готувати, та й з харчуванням в громадських місцях немає особливих складнощів. Все більше чоловіків оцінюють принади холостяцького життя і не бажають вчитися підлаштовуватися під запити партнера.

Ви згодні з такою тенденцією? Або вважаєте, що відносини потрібно оформляти законно — і краще робити це скоріше, поки немає спільних дітей і побуту?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code